Čovek pozvao roditelje da žive sa njim i njegovom devojkom bez njene dozvole jer "može da odlučuje ko živi u njegovoj kući"

Sensei

Master
Moderator
Poruka
63.015
Priča sa reddita

Skoro se doselio u ameriku i kupio kuću. Našao je devojku iz iste zemlje odakle je i on i sada žive zajedno, nekih 5-6 meseci. Roditelji su mu stari i on ih poziva da dodju u njegovu kuću da brine o njima. Devojka "poludi" kako to poziva druge ljude u kuću gde oni žive zajedno. Pokušava da joj objasni da su stari i da im treba nega a ona mu kaže da ih strpa u starački dom. On joj odbrusi da on odlučuje ko će da živi u njegovoj kući.

Svi u komentarima su se okomili na njega kako je šupak što nije konsultovao devojku i to što je kuća njegova mu ne daje za pravo da se tako ponaša. Kao, i ona ima osećanja, trebao je prvo nju da pita...

Obzirom da ne vidim ništa loše u tome šta je on uradio, treba mi potvrda da li sam ja lud ili ovi woke ameri?

edit: Da napomenem da oboje imaju po 34 godine.

1701075859779.png

Poslednja izmena:
Pa stvarno, umesto da pita roditelje da li je dobro pozvati strankinju o kojoj ništa ne zna u svoju kuću on drži tog ljubimca bez pitanja....aj da joj je napravio zasebnu kućicu i vodio kod doktora da se vakciniše....
Bukvalno. Da je ostala duze mogao da je izgubi pola te kuce. Ovako su ga spasli roditelji.

Da podvučem par stvari
  • kuća je njegova
  • ona ne plaća rentu njemu
  • zajedno su samo nekih pola godine
  • sasvim je očekivano da deca vode računa o svojim roditeljima u njihovoj kulturi
Koliko sam shvatila i ona i on potiču iz iste zemlje, ista kultura.
I ovde kod nas muškarci su ' u sendviču' između partnerke i roditelja, bez obzira na vaspitanje i obrazovanje.

О коликој кући је реч ? Јесу планирали децу ? Имају ли новаца за дадиље ... спремачице ? Да ли су родитељи непокрети болесни...

Има ту стотоне зачкољица....
Ne piše kolika je kuća a roditeljima je potrebna nega mada ne kaže u kojoj meri.
Nisu u braku ali su pričali o tome.

u ovom slučaju oboje su iz iste zemlje, znači ista kultura (nisu ameri). AKo je njemu normalno trebalo bi i njoj da bude

A Ameri su druga priča

'из исте културе' да извиниш је флоскула

Жене Србије најрадије би наставиле забављање без иједнога члана мужевљеве/дечове фамилије

Србија је постала хијенско друштво ...

Понегде се нађе нека усамљена лавица али хијене владају србијом

Ма данас све фурају дебилизам

' све сам му дала ' ( .. .акка парче упишанога меса .... ) ....

Када су родитељи гајили тога који пуни кућни буџет где је она била ... 'експериментисала' 'одрастала' .. .
Al dobro dobice lajkove na netu da je edipovac mamin sin

Pa zašto da i ona da ne pozove svoje roditelje pa da žive svi zajedno u toj istoj kući?

Очигледно има лош однос са својим родитељима чим је дигла овакву фрку око супругових. Претпоставља да су и његови родитељи исти или барем слични. Хоће то кад не знаш ни за шта боље.

Priča sa reddita

Skoro se doselio u ameriku i kupio kuću. Našao je devojku iz iste zemlje odakle je i on i sada žive zajedno, nekih 5-6 meseci. Roditelji su mu stari i on ih poziva da dodju u njegovu kuću da brine o njima. Devojka "poludi" kako to poziva druge ljude u kuću gde oni žive zajedno. Pokušava da joj objasni da su stari i da im treba nega a ona mu kaže da ih strpa u starački dom. On joj odbrusi da on odlučuje ko će da živi u njegovoj kući.

Svi u komentarima su se okomili na njega kako je šupak što nije konsultovao devojku i to što je kuća njegova mu ne daje za pravo da se tako ponaša. Kao, i ona ima osećanja, trebao je prvo nju da pita...

Obzirom da ne vidim ništa loše u tome šta je on uradio, treba mi potvrda da li sam ja lud ili ovi woke ameri?
Nije ovo woke. Bilo je ovoga i kod nas. Ovo je vrlo starinska priča čak.
Ko je bitniji?!
-Ona ili roditelji.
Njemu su očigledno bitniji roditelji.
Ona ima izbor ili da bude sa njim i čeka svoju šansu da postane bitnija ili da odleprša negde na zeleniju travu.
Sad lično mislim da je trebao da je konsultuje pre dolaska roditelja i obrazloži joj situaciju, a ako joj se ne sviđa tu je mogao da kaže da je njegova poslednja i da ne odlučuje ona, već on.

Па дискутујемо.. Предпоставка

можда су јој родитељи држали бордел .. или је као у Форст Гампу 'јужњакиња'
Pa komentariše kao da je sto posto siguran, a pojma nema. Nema tu pretpostavka kada se govori o ovim pitanjima.

Glupost. Odakle ti to možeš da znaš?

Искуство.

Мада разумем зашто мислиш тако, пошто вероватно друкчије појмимо добре, односно лоше односе са родитељима.

Искуство.

Мада разумем зашто мислиш тако, пошто вероватно друкчије појмимо добре, односно лоше односе са родитељима.
Немаш појма ко су ти људи а коментаришеш као да их познајеш.

Зајеббана ствар. Ја лично не бих волео никако да нпр. имам женско а да живим у истом стану са мајком и њом. Међутим.....пошто знам шта ми мајка значи у животу, како да је избацим из стана који сам нпр. ја купио својим парама. Чак и ако БАШ волим своју жену, не могу заборавити шта је мајка урадила и ради за мене кроз живот. Морао бих преко воље да прихватим мајку.

Back