Čovek ima debeo obraz ko guma od Kolubarskog Bagera

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
SPO: Vuk Drašković ponovo kandidat



Vuk Drašković ponovo kandidat za lidera SPO


Predsedništvo Srpskog pokreta obnove saopštilo je da je, prema utvrđenoj listi, kandidat za predsednika te stranke Vuk Drašković.

O toj izbornoj listi, šesti Sabor SPO izjasniće se 4. decembra, u velikoj dvorani centra "Sava“ u Beogradu.

___________________________________________________

Slika i prilika naših javnih ličnosti, lidera, političara itd.
Nemam nikakvih uspeha već 20 godina na mestu gde sam, ali me to ne sprečava da budem doživotno na tom mestu.
Nije to strašno kada je par slučajeva u pitanju, no je bukvalno cela Srbija u tom smislu takva.
I posle se pitamo, kako to mi ovako lepi, pametni, obrazovani, a rezultata nigde.
Ovakva političih nakaza, karaktera, kako vidimo puna je Srbija.
 
SPO: Vuk Drašković ponovo kandidat



Vuk Drašković ponovo kandidat za lidera SPO


Predsedništvo Srpskog pokreta obnove saopštilo je da je, prema utvrđenoj listi, kandidat za predsednika te stranke Vuk Drašković.

O toj izbornoj listi, šesti Sabor SPO izjasniće se 4. decembra, u velikoj dvorani centra "Sava“ u Beogradu.

___________________________________________________

Slika i prilika naših javnih ličnosti, lidera, političara itd.
Nemam nikakvih uspeha već 20 godina na mestu gde sam, ali me to ne sprečava da budem doživotno na tom mestu.
Nije to strašno kada je par slučajeva u pitanju, no je bukvalno cela Srbija u tom smislu takva.
I posle se pitamo, kako to mi ovako lepi, pametni, obrazovani, a rezultata nigde.
Ovakva političih nakaza, karaktera, kako vidimo puna je Srbija.

Pa mogla bi i Danica da se kandiduje ali ko bi nam posle vodio BIA-u...:roll:
 

Back
Top