Covek ili porodica (pitanje je sad)

dakle,pedofil nema pravo na zivot i drugu sansu jer mu je nemoguce pokajanje?

Ne radi se tu o pokajanju... Znaci, tip ubije dete namerno, i izmasakrira ga... na sudu se ili izvuce, ili ga blago osude i on izadje na slobodu... I pokajao se... Sta to znaci...

Bilo da se radi o pedofilu koji je samo poremecen, pa sakuplja slike dece, ili o napasniku, ne treba mu dozvoliti da ima ponovo takav pristup deci... Mada, ako se radi o nasilniku, najblaze receno bi ga prvo trebalo kastrirati pa mu dati da se pokaje...
 
Ne radi se tu o pokajanju... Znaci, tip ubije dete namerno, i izmasakrira ga... na sudu se ili izvuce, ili ga blago osude i on izadje na slobodu... I pokajao se... Sta to znaci... '

ja sam mislila na istinsko pokajanje...ako je pedofilija bolest onda je i homoseksualizam bolest,u smislu da se na to opredeljenje ne moze uticati voljom.
 
Ne radi se tu o pokajanju... Znaci, tip ubije dete namerno, i izmasakrira ga... na sudu se ili izvuce, ili ga blago osude i on izadje na slobodu... I pokajao se... Sta to znaci... '

ja sam mislila na istinsko pokajanje...ako je pedofilija bolest onda je i homoseksualizam bolest,u smislu da se na to opredeljenje ne moze uticati voljom.

Da, i homoseksualizam je bolest... Mada, blazeg oblika nego pedofilija... S obzirom da se ovde radi o deci koja su pritom i bespomocna... Tu nema oprostaja...

Zanimljiva ti je ova prva recenica... :lol:
 
Ne radi se tu o pokajanju... Znaci, tip ubije dete namerno, i izmasakrira ga... na sudu se ili izvuce, ili ga blago osude i on izadje na slobodu... I pokajao se... Sta to znaci... '

ja sam mislila na istinsko pokajanje...ako je pedofilija bolest onda je i homoseksualizam bolest,u smislu da se na to opredeljenje ne moze uticati voljom.


Ja ne bih bas poredila homoseksualizam sa pedofilijom...
Po meni je pedofilija nesto strasno, bolesno... :roll:
 

Back
Top