Cosmopolitan beauty awards

gost 185738

Veoma poznat
Poruka
11.623
Drage moje, juce sam u novom borju mog voljenog "Cosmopolitana" procitala da u sklopu "Cosmopolitan beaty awards"-a, "Cosmo" poziva citateljke da pomognu u odbairu najboljih preparata vrednih te nagrade tako sto na njihovom sajtu ostavite svoj utisak o nekom kozmetickom preparatu koji vam je bio najbolji beauty saveznik ove godine i tako se bira kojim ce proizvodima pripasti nagrada. Sminka, nega, parfemi (muski i zenski), sredstva za samopotamnjivanje, sredstva za sastitu od UV zracenja... Ma sve. Na vama je samo da pohvalite brend kojem ste verne i na taj nacin da im se "zahvalite" na (u zavisnosti od toga sta je to - dugim trepavicama, sjajnim usnama, neznoj kozi... ;)
 
Gledala sam to, mada mi bilo glupo da učestvujem u anketi:zper: Moraju da se sve rubrike popune, a ja ne koristim neke stvari. :confused:

Plašim se, neću ispasti cosmo devojka jer ne koristim preparate za tamnjenje kože, nemam momka, pa ne znam šta bi on koristio, na ruke i stopala mažem soleu itd :zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 
Plašim se, neću ispasti cosmo devojka jer ne koristim preparate za tamnjenje kože, nemam momka, pa ne znam šta bi on koristio, na ruke i stopala mažem soleu itd :zcepanje::zcepanje::zcepanje:
:zcepanje:
Ма, и ауторке тих текстова који говоре о фенси стварима су, кладим се, просјечне, и не користе то што савјетују читатељкама ;)
 

Back
Top