Quantcast

ЧОПОР ПАСА РАСТРГАО ЛАБУДОВЕ У ДУНАВСКОМ ПАРКУ У НОВОМ САДУ

Rasejani Prorok

Buduća legenda
Poruka
30.238
A kad će šetnja za one jadne piliće,prasice,junad ,ribe,celere,kelerabe,paradajsove,kruške,jabuke iiiiii orahe ,a o
morskim "plodovima" da ne pričam I snopovima klasja jaučećeg zrnevlja po mlinovima....? ? ?

- - - - - - - - - -

Ти једеш лабуђе месо?
ne jaro bolan, ja samo to malo ha pridavit

- - - - - - - - - -

Каква ретардирана патетика. Какве дијаболе. Треба ићи у општину и сви да се жале а не да показују ултра малоумни перформанс жалости над ,,погибијом". Очекујем заставе на половине копља и тродневни дан жалости са почасном гардом а сахрани да приступи прецедник србије Томслав Николић који ће после говора заједно са премијером Александром Вучићем лично копати два кубика раку док ће за то време представници француске амбасаде одликовати пале јунаке лабудове медаљом легије части укључујући свих педез савесних граџана.

- - - - - - - - - -

Jeste, pred prosli Bozic u Londonu. Covek ( Afrikanac) maznuo labuda iz Temze i zaklao ga, pojeo.
Nije imao para da kupi curana pa je maznuo labuda.
za njega nisu bile samo koke slatke
nego je skako i na guske i na patke
a tek na ćurke, čim je bilo neke šanse
princip je isti - sve su ostalo nijanse

- - - - - - - - - -

a malo pozdrava za onu silnu raju u novom sadu, Bukovac i okolina...

- - - - - - - - - -

Na skupu je rečeno i da nisu ovde jedini krivci psi lutalice koji su napali labudove, nego ljudi koji bi trebalo da brinu kako o psima lutalicama, tako i labudovima

Пси луталице нису криви у смислу да ће кривично одговарати, криви су људи који дозвољавају њихово присуство у урбаним срединама.
jedino šta može amnestirati Bosance je da su mačke to uradile

golhube moj golhube...

Grof Vronski

Legenda
Banovan
Poruka
60.506
Сад чекам да ми тему преместе у неки мрачни ћошак.
Primetio sam da si "jači" na labudovima nego na kerovima ! :hahaha:
Kad bi labudovi bili u stanju da pridave kerove, koji bi bio tvoj stav !?
Naspram nemilog događaja !
Bio sam se zabrinuo da ne podnosiš nikakvu živinu...
Sada mi je laknulo !

Poslednja izmena:

Rasejani Prorok

Buduća legenda
Poruka
30.238
Dal' bi ovi išetali da pada Vlada ?
Čisto sumnjam !
A, da li bi išetali kad šetaju "oni" ?
Čisto garantujem !
zajedničke šetnje su lepše u društvu
bar to znaju oni koji umesto da jure ribe
jure druge muškarce

a žene sludjene
ajd ovi što nisu zainteresovani
nego koga jure zainteresovani?

Rasejani Prorok

Buduća legenda
Poruka
30.238
jošte crkva organizovala šetnju za zdravu porodicu
a sve bili muški u tom stroju

a na onom drugom skupu bilo žena
samo loše zainteresovanih

po meni blesavo i jedno i drugo

- - - - - - - - - -

šta je smešno?
jel to ono čuveno ko ne voli životinje ne voli i ljude?
i šta bude?
vole piletinu, vole jagnjetinu, vole krmetinu, vole junetinu, vole konjsko, a vole i ljude jel?

ccaterpillar

Buduća legenda
Poruka
48.913
Svaka čas nazočnima skupu komemorativnom,ali ja kad riknem nek mi takvi ne dolaze-da ne bih morao ustati da ih rasteram!:mrgreen:
Čoveče,na fotkama koja raja...:sad2:
Neke I znam iz viđenja...Ybg...
Ма да, и то све због неких глупих лабудова којих има колико хоћеш у Дунавском парку и коте се неконтролисано.

moonja..

Elita
Poruka
17.452
Svaka čas nazočnima skupu komemorativnom,ali ja kad riknem nek mi takvi ne dolaze-da ne bih morao ustati da ih rasteram!:mrgreen:
Čoveče,na fotkama koja raja...:sad2:
Neke I znam iz viđenja...Ybg...
neki neljudi?

pa neće tebi pooj-pooj-pooj da dolaze na saranu, jedino ako si planirao da umreš u parku u jezercetu... :lol:

i moraš da uvedeš neki motiv tragične ljoobavi i sve....i labooditje...

frootsman

Elita
Poruka
19.507

što nisu šetali za onolike piliće koje kuvaju u supama? :rtfm:
Одлично питање. И зашто се не буне против сечења крила лабудовима? Какво је то иживљавање над животињама? Не они хоће да после обилног недељног ручка оду и посматрају обогаљене лабудове, дебили!

Je suis labud? Лабуд са поткресаним крилима? Птица која никад не полети? Дај да им скратимо ноге да не могу да шетају и да их ставимо у тај парк као икебане да гмижу и да их волимо и хранимо :D

moonja..

Elita
Poruka
17.452
Дај бре, тај кад умре нико неће ни приметити да га нема...
nek je živ i zdrav majCE.. :lol:

nemoj da se ljutiš, ali ti za sve kriviš nesrećne kučiće...
da l se neko seća kad su u bg neki ljudski idioti silovali labudove...ja sam bio težak klinja tada... i sad kao, je l postojalo ozbebeđenje - jeste, ali su valjda ušli preko onog dela koji pripada zavodu za zaštitu koji tada nije bio baš najbolje obezbeđen...

ccaterpillar

Buduća legenda
Poruka
48.913
nek je živ i zdrav majCE.. :lol:

nemoj da se ljutiš, ali ti za sve kriviš nesrećne kučiće...
da l se neko seća kad su u bg neki ljudski idioti silovali labudove...ja sam bio težak klinja tada... i sad kao, je l postojalo ozbebeđenje - jeste, ali su valjda ušli preko onog dela koji pripada zavodu za zaštitu koji tada nije bio baš najbolje obezbeđen...
Ма не кривим ја псе за све, али кад неко крене да ми прича како су пси само реаговлаи инстинктивно дође ми да повраћам.

Rayela

Buduća legenda
Moderator
Poruka
46.463
Ма не кривим ја псе за све, али кад неко крене да ми прича како су пси само реаговлаи инстинктивно дође ми да повраћам.
Ti si ovaj topik ( i to sada po drugi put , prvi je sklonjen, pa da se Vlasi ne dosete sada pod drugim imenom)
postavio iskljucivo i samo zato sto patoloski mrzis pse. Ybe se tebi za Isu, Bisu i labudice.

ccaterpillar

Buduća legenda
Poruka
48.913
Ti si ovaj topik ( i to sada po drugi put , prvi je sklonjen, pa da se Vlasi ne dosete sada pod drugim imenom)
postavio iskljucivo i samo zato sto patoloski mrzis pse. Ybe se tebi za Isu, Bisu i labudice.
Значи по теби овакве теме не треба постављати, нити објављивати овакве вести?

Rayela

Buduća legenda
Moderator
Poruka
46.463
Значи по теби овакве теме не треба постављати, нити објављивати овакве вести?
Takve se vesti objavljuju svuda, ali o cemu bi trebalo tu da se diskutuje?
I lovacki psi smazu neku zivotinjku, u Danskoj je velika prepirka i diskusija da li je normalno da se u zoo vrtovima ubijajju
zirafe.lavovi, ( mozda i slonovi) odmah po rodjenju i da se druge zivotinje hrane mesom tih ubijenih i to sve u radno
vreme zooloskog vrata da bi deca ( posetioci) shvatila kako je to i u prirodi.
Nudili su te mladunce drugim vrtovima, niko ih nije hteo i onda se naravno ubijaju.