cool ili smoor

neizreciva

Buduća legenda
Poruka
34.075
:roll: potentni forumasi nasi, vasa cenjena partnerka hoce vise sexa od vas....hoce pa hoce.....i opet hoce....i el vam to imponuje i osecate se kao kraljevic Karo....ili vam je smoor.....

ajde nimfomanke ljisovske, i vas da cujem :rumenko:....kako vasa jaca polovina podnosi vase navaljivanje :whistling:
 
pa nema ,pa kako ?
to ti je kao kad odes u prodavnicu i nabavis namirnice i setis se posle da si zaboravila sladoled i vratis se i taman pred zatvaranje uzmes jedno pakovanje, posle se radnja zatvori i sto si uzela uzela..nema viseeeee
 
:roll: potentni forumasi nasi, vasa cenjena partnerka hoce vise sexa od vas....hoce pa hoce.....i opet hoce....i el vam to imponuje i osecate se kao kraljevic Karo....ili vam je smoor.....

ajde nimfomanke ljisovske, i vas da cujem :rumenko:....kako vasa jaca polovina podnosi vase navaljivanje :whistling:

Pa to je dobro, kad zena se zeli puno torbat. Bolje nego da posle jednog legne i spava ko krava.
 
:roll: potentni forumasi nasi, vasa cenjena partnerka hoce vise sexa od vas....hoce pa hoce.....i opet hoce....i el vam to imponuje i osecate se kao kraljevic Karo....ili vam je smoor.....

ajde nimfomanke ljisovske, i vas da cujem :rumenko:....kako vasa jaca polovina podnosi vase navaljivanje :whistling:

nikako...ne da mi vishe od tri puta za redom :(

osim ako mi nije rodjendan ili polurodjendan :(
 
:roll: potentni forumasi nasi, vasa cenjena partnerka hoce vise sexa od vas....hoce pa hoce.....i opet hoce....i el vam to imponuje i osecate se kao kraljevic Karo....ili vam je smoor.....

ajde nimfomanke ljisovske, i vas da cujem :rumenko:....kako vasa jaca polovina podnosi vase navaljivanje :whistling:

ne znam ja nista:(
po pitanju seksa vratila sam se u fazu novorodjenceta, tj totalne cednosti....:sad2:
 
:roll: potentni forumasi nasi, vasa cenjena partnerka hoce vise sexa od vas....hoce pa hoce.....i opet hoce....i el vam to imponuje i osecate se kao kraljevic Karo....ili vam je smoor.....

ajde nimfomanke ljisovske, i vas da cujem :rumenko:....kako vasa jaca polovina podnosi vase navaljivanje :whistling:

Postoje različiti muškarci.
Neke ćeš vrlo lako omađijati sexom i osećaće se kao superheroji što ih želiš toliko.
Drugi će se misliti da nikad nisu dovoljno dobri kad ti je potrebno još i još, a oni baš i ne mogu više.
Nisu svi muškarci toliko ludi za sexom kao što žene često misle poučene iskustvom iz tinejdžerskih dana.
 
:roll: potentni forumasi nasi, vasa cenjena partnerka hoce vise sexa od vas....hoce pa hoce.....i opet hoce....i el vam to imponuje i osecate se kao kraljevic Karo....ili vam je smoor.....

ajde nimfomanke ljisovske, i vas da cujem :rumenko:....kako vasa jaca polovina podnosi vase navaljivanje :whistling:

to mi je krajnje pokvareno jer znachi da zeli da me ubije ebanjem
 
nikad' mi se nije desilo da su tražile još, čak i one najglasnije koje trube da su teško zadovoljive,apsolutno izlazim kao pobednik iz tih duela, za sad' ali cenim da ću naleteti na neku matorku koja će me odvali od pitjke
 
:roll: potentni forumasi nasi, vasa cenjena partnerka hoce vise sexa od vas....hoce pa hoce.....i opet hoce....i el vam to imponuje i osecate se kao kraljevic Karo....ili vam je smoor.....

ajde nimfomanke ljisovske, i vas da cujem :rumenko:....kako vasa jaca polovina podnosi vase navaljivanje :whistling:

Nikad nije zgodno ako je razlika u apetitima velika.
Ali ako neko ima toliko velik apetit, da bi non-stop to radio, mozda je jednostavno previse glup da bilo cime drugim svoje slobodno vreme ispuni.
 
Nisu svi muškarci toliko ludi za sexom kao što žene često misle poučene iskustvom iz tinejdžerskih dana.

Slazem se. Nazalost, po sredi je mozda prirodna neuskladjenost izmedju polova. Kod zena, s godinama seksualna zelja uglavnom jaca. Postajuci vestije ljubavnice i emancipujuci se od nekih mladalackih nesigurnosti, one relativno kasno upoznaju sve cari seksa. Dok za muskarce seks cesto vremenom prestaje da ima toliki znacaj, makar u relativnom smislu - u odnosu na druge stvari u zivotu i ljubavnom odnosu.

:okok: Zato je u pogledu seksa idealna kombinacija iskusne matorke i relativno mladog pastuva, dovoljno iskusnog, ali i jos uvek nezasitog. Iako se u stvarnosti daleko cesce nailazi na par sa sasvim obrnutom starosnom proporcijom. :)
 
nikad' mi se nije desilo da su tražile još, čak i one najglasnije koje trube da su teško zadovoljive,apsolutno izlazim kao pobednik iz tih duela, za sad' ali cenim da ću naleteti na neku matorku koja će me odvali od pitjke

znala sam da si ti moaj srodna forumaska dusa :D

Nikad nije zgodno ako je razlika u apetitima velika.
Ali ako neko ima toliko velik apetit, da bi non-stop to radio, mozda je jednostavno previse glup da bilo cime drugim svoje slobodno vreme ispuni.

:)))) a jooooooooooj.....ovo mi se svidja, povezanost gluposti i velikih sex apetita.....bona za tebe
 
:roll: potentni forumasi nasi, vasa cenjena partnerka hoce vise sexa od vas....hoce pa hoce.....i opet hoce....i el vam to imponuje i osecate se kao kraljevic Karo....ili vam je smoor.....

ajde nimfomanke ljisovske, i vas da cujem :rumenko:....kako vasa jaca polovina podnosi vase navaljivanje :whistling:
Jok,moja partnerka:mrgreen: se obicno trenutno uspava posle sexa,tako da bi mi prijala jedna nimfomanka:whistling:
Sto bi rekao stari Konfucije,ulazi u borbu a slabija je..:manikir:
 
:roll: potentni forumasi nasi, vasa cenjena partnerka hoce vise sexa od vas....hoce pa hoce.....i opet hoce....i el vam to imponuje i osecate se kao kraljevic Karo....ili vam je smoor.....

ajde nimfomanke ljisovske, i vas da cujem :rumenko:....kako vasa jaca polovina podnosi vase navaljivanje :whistling:

Nisi mu privlacna,zato te retko i na silu ****,ako nastavis da insistiras pobeci ce od tebe,vise mu ni taj interes zbog kog je sa tobom nece biti vazan.
Pusti ga malo,budi mudra,ne navaljuj,on je tacno izbalansirao koliko i sta moze sa tobom,svako dalje forsiranje moze da bude samo kontra produktivno!
 
Nisi mu privlacna,zato te retko i na silu ****,ako nastavis da insistiras pobeci ce od tebe,vise mu ni taj interes zbog kog je sa tobom nece biti vazan.
Pusti ga malo,budi mudra,ne navaljuj,on je tacno izbalansirao koliko i sta moze sa tobom,svako dalje forsiranje moze da bude samo kontra produktivno!

e tvoja carobna kugla izgleda da ovaj put nije odradila posao.....misllis, missim ubedjen si da je ovo moje licno iskustvo???.....:)))))
 
Nisi mu privlacna,zato te retko i na silu ****,ako nastavis da insistiras pobeci ce od tebe,vise mu ni taj interes zbog kog je sa tobom nece biti vazan.
Pusti ga malo,budi mudra,ne navaljuj,on je tacno izbalansirao koliko i sta moze sa tobom,svako dalje forsiranje moze da bude samo kontra produktivno!

Ne mora da znači da mu nije privlačna.
Ljudi jednostavno imaju različite potrebe uopšte, a i u različitim periodima.
Ali zaista gora je kombinacija kad bi žena više, a on manje, od one kad on želi više.
 

Back
Top