Quantcast

COMMAND-CONQUER-GENERALS

yugo 45

Ističe se
Poruka
2.653
ovu strategiju sam poceo juce da igram i imam problem sa vremena na vreme cujem neki zvuk kao od pejdzera ili tako nesto
ovo se desava dok igram ovu igru
sta to znaci i........ dokle ce da zvoni ovo cudo?

zna li iko?

Zikica

Veoma poznat
Poruka
11.236
Igrao sam i presao igru ko zna kol`ko puta i nisam naleteo na neki takav bug, stvarno ne znam sta moze da bude.
C&C Generals losa igrica?!?!?!?!?!? To je jedna od boljih strategija poslednjih godina, meni je cak Generals bolji od Zero hour, koju bih mogao uvek da igram!!!!
Ako su Generals losi ja onda ne znam sta je po tebi dobra strategija????

tommy gun

Poznat
Poruka
9.136
e imam i ja slican problem,ustvari dva problema,pre sam igrao igru bez probelma i presao je, a juce kad sam je instalirao,kao prvo cuje mi se taj zvuk malo po malo,a kao drugo ubaguje mi se komp ,i nekad se odbaguje igra pa je cela igra mrsna u kockicama,trepti nista ne valja,ja stavrno ne znam u cemu je problem?Jel ima gde da se skine driveri za GeForce MX 440?

PRCKO

Elita
Banovan
Poruka
24.624
Zikica:
Igrao sam i presao igru ko zna kol`ko puta i nisam naleteo na neki takav bug, stvarno ne znam sta moze da bude.
C&C Generals losa igrica?!?!?!?!?!? To je jedna od boljih strategija poslednjih godina, meni je cak Generals bolji od Zero hour, koju bih mogao uvek da igram!!!!
Ako su Generals losi ja onda ne znam sta je po tebi dobra strategija????
Panzers,Blitzkrieg...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.