Quantcast

Codex Alimentarius u Srbiji - legalni genocid

jeremijabg

Poznat
Poruka
9.918
знамо,било је неколико тема о томе..досад сам једино од Томислава Николића чуо да се то мора забранити и да се мора истражити ко је то увозио и одобравао пошто је то код нас забрањено а нисмо (још) потписали тај споразум....али колико знам ускоро ће бити у скупштини пред овом 126орицом(а министар Саша Драгин је стипендиста Монсанта као и бивша министар пољопривреде Ивана Дулић Марковић) па ви видите какве су шансе да они то не одобре....и колико ћете још да верујете у све патке које се буду подвљивале око СНСа која једина има немеру и вољу да учини нешто поводом те преваре...ал је треба прво довести на власт...НАРОДЕ

Poslednja izmena:

sunchaya

Buduća legenda
Poruka
36.300
знамо,било је неколико тема о томе..досад сам једино од Томислава Николића чуо да се то мора забранити и да се мора истражити ко је то увозио и одобравао пошто је то код нас забрањено а нисмо (још) потписали тај споразум....али колико знам ускоро ће бити у скупштини пред овом 126орицом(а министар Саша Драгин је стипендиста Монсанта као и бивша министар пољопривреде Ивана Дулић Марковић) па ви видите какве су шансе да они то не одобре....и колико ћете још да верујете у све патке које се буду подвљивале око СНСа...
UN: Glad pred vratima

PROFITIRAJU
ŠVAJCARSKA grupa “Singenta”, kao i rivalske “Dipon” i “Monsanto” očekuju profit, jer rast cena hrane podstiče poljoprivrednike da ulažu - kako bi imali što bogatiju žetvu - u kupovinu sredstava protiv korova, parazita i sličnih proizvoda od najvećih svetskih agrohemijskih kompanija.
http://www.novosti.rs/vesti/planeta.70.html:318577-UN-Glad-pred-vratima

Zhuangzi

Domaćin
Poruka
3.706
Zanima me, jako, ali je pitanje koje si postavio, odnosno odgovor, trenutno izvan mojih moci promisljanja, domisljanja...
Da dodjem i jadikujem nad zlom koje ce nas, izgleda sasvim izvesno, zadesiti?
Imas li ti neki konstruktivan predlog?
Postoji samo jedno resenje: sirite vest dalje da ljudi znaju sta se desava, da ne misle o gej i Grand paradi i prokletom Novaku Djokovicu, nego da se uzmu u pamet!

sunchaya

Buduća legenda
Poruka
36.300
Postoji samo jedno resenje: sirite vest dalje da ljudi znaju sta se desava, da ne misle o gej i Grand paradi i prokletom Novaku Djokovicu, nego da se uzmu u pamet!
Bravo Srbi, raspravljajte o grbu, Hrvatima, kurcite se istorijom i vaterpolistima, idite na Fejsbuk da komentarisete slike, gledajte Farmu... Kako je lepo biti glup.
Ja ga samo za to i koristim. Postavljam tamo linkove odavde.I sve druge stvari ovog tipa.
Ali biće da ljude ipak boli boolja. :(
Ja nemam ni šta ni koga da izgubim.
Tužno je što ljudi koji imaju decu, unučiće ne obraćaju pažnju na sve ovo...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.