Code Geass

Molim ljude koji su Gledali Code Geass da mi kazu dali prva sezona (nakon kraja prve sezone) ima neki film ili neku "OVA" sa kojim se nadovezuje prica? Pri kraju sam prve sezone,pa bih zato zamolio odgovor bez spoilera,Unapred zahvalan :) .

Jedini dodatak je masa Picture/Sound drami koji su ili tužni ili puni humora i fanservisa a vremenski su razbacani tako da to možeš da odgledaš posle animea.
 
Oh, da, to me je podsetilo koliko je mocna "obey me world" scena.

Da li josh neko misli da im je malo razvucen onaj plan na kraju bio? "Hajde da tirantskom vladavninom i serijom internacionalnih masivnih ubistava ucinimo da se mrznja celog sveta koncentrishe na meni. Onda, ubijemo mene, i time uklonimo lanac mrznje. Rezultat: PROMENICEMO SVET KA BOLJEM!!!!
kruemelmonsteryn0.gif
"
 
Oh, da, to me je podsetilo koliko je mocna "obey me world" scena.

Da li josh neko misli da im je malo razvucen onaj plan na kraju bio? "Hajde da tirantskom vladavninom i serijom internacionalnih masivnih ubistava ucinimo da se mrznja celog sveta koncentrishe na meni. Onda, ubijemo mene, i time uklonimo lanac mrznje. Rezultat: PROMENICEMO SVET KA BOLJEM!!!!
kruemelmonsteryn0.gif
"

Ali zar CG nije u stvari priča o kolateralnoj šteti tokom tog procesa?
 
Jao,kako bih voleo trecu sezonu :sad2:
I ja, plus što imaju materijala da naprave sezonu koja će po tematici prevazići i prvu i drugu.

(... I sad valjda čekamo nekoga da nam kaže kako bi to uništilo dosadašnji utisak). Ali svako može da postavi par pitanja i impresionira publiku i ne odgovori na njih... i naravno, ode s profitom.
 
Ovo je novi Serijal. Sad, da li je Spin off, prequel, da li je u vidu Anime serijala ili filma, jos se ne zna.
Iskren da budem, ja se nadam da ce biti adaptacija Mange "Nightmare of Nunnally".

Ja hoću full sequel. Suzie jednostavno ne može da ostane u onakvoj situaciji.

Još od prošle godine postoji priča da je Nightmare of Nunnally trebala biti adaptirana u OVA-u, prema tome, ne bi me iznenadilo.
 
Nema Suzakua i Nunaly? :3 Good.:D Ionako mi se nisu svidjali. Jedva čekam da vidim o čemu je novi Geass, ako su već novi likovi u pitanju. :)



SPOILERS :

Nunnaly mi je bila smooooooooooooooor , mislim tokom anime je uglavnom bila slepa a tripuje da zna sve o zivotu i kako ce promeniti svet,dok mi je Suzaku bio OK , mada i nemam neko preterano misljenje o njemu,u prvoj sezoni mi je bio Super lik,medjutim kasnije kada je saznao ko je uopste Zero onda je poceo i on da tripuje sa njegovom "pravdom". Inace kako to da ih nema,o cemu ce onda da bude anime j3bote? tj. Kakva ce da bude prica?
 

Back
Top