Coca-cola

Ne pijem je, nekako sam se odvikla. Popijem ponekad, ali retko.
Komsinica, koja se lozi na zdravu hranu, kaze da riba kadu coca-colom. Kaze probaj, pospi po kadi, malo nek odstoji - sve nagrize, oribas ko od sale? A ima i ono, stvis parce mesa u casu sa koka kolom, ostavis da prenoci, i sutradan je to meso skroz belo, koka kola ga skroz nagrize. Ma, u bilo sta gazirano da stavis isto bi bilo.
Ko voli neka pije, nije zdravo kao ni gomila stvari koje unosimo. Kada bi to gledali nista ne bismo ni pili ni jeli....
 
Ljudiiiiiiiiiiiiii... PIJTE KVAS... To je nash spas... hahaha...
Ima izgled kao koka kola,bar da se na prvi pogled prevarite... nakon toga... sledi ukus...
LJUDI... TO je uzhas (koliko lichi na pivo) ... samo bez alkohola...
 
ama ljudi ja volim sva gazirana ****!koka-kolu najvise to mi je porok.ja sam letos pila 2l dnevno bilo koka kolu ili neki drugi gazirani sok.nisam normalna ali volim
 
Ona doza za 70kg pise samo na Coca-coli light, ali ne i na obicnoj, sto je i normalno, jer Coca-cola light ima saharin umesto pravog secera.

Ja Coca-colu pijem vec 20 godina skoro svakodnevno i nista mi ne fali.

Coca-cola zdravstveno nije stetna, svi ti glupi primeri sa ciscenjem metala i nagrizanjem mesa ne "piju vodu", jer kao sto svi znamo u zelucu se nalazi zeludacna kiselina tj. nisu isti uslovi u zelucu i u spoljasnjoj sredini.

Strasno je koliko je Coca-cola socijalno opasna www.killercoke.org i mislim da cu zbog toga prestati da je pijem.
 

Back
Top