Članak koji pozitivno govori o zapadu...

kiriku1

Veoma poznat
Poruka
11.286
Ovo je vise kao nagradno pitanje;
Da li u nasim medijima, nasoj stampi postoji pozitivan clanak o EU ili jos bolje o USA. Ne samo sto se tice politike, nego iz bilo koje sfere?
Ja sam nasao na tekst koji opisuje dogadjaj u kojem su likovi pozitivni, ali su iz njega prilikom prevodjenja nasi mediji izbacili mesto dogadjaj tako da se ne zna da je u pitanju USA..
Dakle, da li ste nekada naisli na takav tekst u najcitanijim novinama Kurir, Blic, Informer, Alo, Telegraf, Politika, Novosti itd ili na televizijama sa nacionalnom ferkvenciom..
 
Dok si ti zivila na zapadu ja sam osetio na kozi njihovu dobrotu kao i mnogi sa prostora SFRJ....i bezbroj drugih drzava
Doziveo si ti mnogo toga dobrog kao posledicu zapadnog intelekta, zapadnog drustva i zapadne kulture, jer gotovo sve sto mozes da vidis ocima u toku jednog dana, to je nastalo na zapadu... Medjutim, ti ne umes da ne budes licemer...
 

kiriku1

pogledaj odgovore ljudi na savet da jedemo bube, stezemo kais zbog krize... sta je sledece, da jedemo svoje kucne ljubimce?
https://www.thegatewaypundit.com/20...ls-peasants-earning-less-300k-deal-inflation/

blumberg je sprdacina, pa odakle ti ocekujes onda nesto pozitivno? ajde reci da se salis, da zivis u snovima ili sta vec? NEMA NICEGA POZITIVNOG NA ZAPADU, sve je postala sprdacina... nadji nam ti nesto pozitivno a da nije iz proslog veka, 20, nadji nam nesto bilo sta iz 21. veka, jer ja ne nalazim
 

@kiriku1

na zapadu je sve od 21. veka sve hebanje u zdrav mozak, ruganje sirotinji sa 300k, koja nema ni 100k, ma ni 50k godisnje

‘Eat Lentils Instead of Meat’ – Bloomberg News Tells Peasants Earning ‘Less Than $300K’ How to Deal with Inflation​


nudjenje da jedu bube, a ako nemaju para za gorivo, da kupe elektricne preskupe automobile - a kako, sa kojim parama? gde ja da uhvatim autobus, ako ne zivim u gradu, ako sam Peasant > da idem biciklom, i jel to zeleno? ti sanjas, mi smo budni vec - great awakening trazi, a zahebi nas woke-ejstine,

Wokeism-a, niko ovde nije sisao vesla osim fejk njuz, msm koje samo truju i loze i lazu​


 
Poslednja izmena:
nije djavo nego je sprdacina, bs & gaslight, , ispiranje mozgova, eto to ti je zapad
Ja bih bas rekao da je tebi ispran mozak, tebi i gotovo svim ljudima u nasoj zemlji... Bas svi imaju stav kao ti, tvrde da treba misliti svojom glavom i da mediji lazu, a u sustini svi isto misle... U nasem drustvu gotovo da nema drugacijeg misljenja...Svi jednodusno osecaju da zapad zeli da ih unisti, da zapadne sluzbe i njihove ambasade kolo vode u Srbiji i svetu itd....Cak i oni veoma veoma retki koji su za ulazak u EU, za to su iz koristi, a ne zbog nekih drugih vrednosti...Svi veruju u neke od teorija, da neko zeli da ih kontrolise...Svi preziru kapitalizam i novi svetski poredak iako ne znaju ni sta je to...Omladina je zatupljena na isti nacin, bori se za nekakvu slobodu, a medj njima nema razlika... Tuga jedna velika...
Ako bi doslo do nekakvog nedaj Boze rata, takva omladina bi se preobrazila u teske krvnike koji ubijaju "izdajnike" i koji su na strani tog umisljenog svetskog zla... Sve duboko u sebi verujuci da su na strani bozije pravde...
 
Ja bih bas rekao da je tebi ispran mozak, tebi i gotovo svim ljudima u nasoj zemlji.
samo sto ja zivim u usa, a to se da zakljuciti ako imas 3 daske u glavi sa linkovima koje ostavljam; neki mi cak danas rekose i da nisam srbin, aludirajuci na moje americko drzavljanstvo
.Svi preziru kapitalizam
jedan od skorasnjih mojih linkova raskrinkava predatorksi kapitalizam, a ja sam stanovista da se rusi nisu pokajali za komunizam i da zato sve ovo - sukob.

dakle, ja sam matori kapitalista, a ne omladinac komunista, trampovac, da radimo biznis, ali fer i u miru, a ne predatorski, otimacinom
 
Pa dobro ti zivis u usa pa mi reci da li vise verujes cnnu ili Informeru?
isto ti je to, sve su to fejk njuz, a vidi malo sajtove koje ja hvalim... uostalom sve koje je tramp nazvao fejk njuz i ja nazivam isto fejk njuz
informer, bljuc, alo, malo - nista ja to ne citam
citam nspm npr. citam/citao sam srpskifejsbukreporter, itd., stanjestvari, citam i hrvatski logicno portal
vuciceve bljuvotine ne citam jednako kao ni zapadne fejk njuz, isto sranje drugo pakovanje
 

Back
Top