Komunistkinja
Buduća legenda
- Poruka
- 48.824
Овако ,много тога ми није било јасно око ове нове организације РЕКОМ али сада је све много јасније.
Управо сам погледала репризу емисије
Да Можда Не
РЕКОМ - руке пуне прошлости
И ево једног интересантног закључка .
Комисију која ће се бавити расветлавањем злочина чини један интересантан човек
Драго Пилсел човек који је на зиду држао слиуку Анте Павелића ,све док
се једног дана није "пробудио" и схватио да жели да буде "морална" и одговорна особа која ће уместо величања Павелића ,оптуживати Српски народ за злочин у Хрватској.
Друга ствар председник Тадић је потврдио да ће у комисији РЕКОМ
учествовати и делегација из самопроглашене државе Косово,која ће исто
оптуживати Српски народ.
Комисија из Србије ће исто да оптужују српски народ !
Ова комисија ће имати потпуни имунитет ,имаће овлашћења да подноси пријаве и уз службу органа хапсе људе ,наравно Србе.Имаће улогу правника и ако правници нису по струци ,него како кажу МОРАЛНЕ ОСОБЕ
Моралне?
Са деценијом држања Павелића на зиду
Шта је ту за нас ,ко се брине уопште у Србији за српске жртве
http://www.rts.rs/page/tv/ci/story/17/РТС+1/886776/Да+Можда+Не.html
Управо сам погледала репризу емисије
Да Можда Не
РЕКОМ - руке пуне прошлости
И ево једног интересантног закључка .
Комисију која ће се бавити расветлавањем злочина чини један интересантан човек
Драго Пилсел човек који је на зиду држао слиуку Анте Павелића ,све док
се једног дана није "пробудио" и схватио да жели да буде "морална" и одговорна особа која ће уместо величања Павелића ,оптуживати Српски народ за злочин у Хрватској.
Друга ствар председник Тадић је потврдио да ће у комисији РЕКОМ
учествовати и делегација из самопроглашене државе Косово,која ће исто
оптуживати Српски народ.
Комисија из Србије ће исто да оптужују српски народ !
Ова комисија ће имати потпуни имунитет ,имаће овлашћења да подноси пријаве и уз службу органа хапсе људе ,наравно Србе.Имаће улогу правника и ако правници нису по струци ,него како кажу МОРАЛНЕ ОСОБЕ
Моралне?
Са деценијом држања Павелића на зиду

Шта је ту за нас ,ко се брине уопште у Србији за српске жртве

http://www.rts.rs/page/tv/ci/story/17/РТС+1/886776/Да+Можда+Не.html

