Члан комисије РЕКОМ држао слику Павелића на зиду!

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Овако ,много тога ми није било јасно око ове нове организације РЕКОМ али сада је све много јасније.

Управо сам погледала репризу емисије
Да Можда Не


РЕКОМ - руке пуне прошлости

И ево једног интересантног закључка .

Комисију која ће се бавити расветлавањем злочина чини један интересантан човек
Драго Пилсел човек који је на зиду држао слиуку Анте Павелића ,све док
се једног дана није "пробудио" и схватио да жели да буде "морална" и одговорна особа која ће уместо величања Павелића ,оптуживати Српски народ за злочин у Хрватској.

Друга ствар председник Тадић је потврдио да ће у комисији РЕКОМ
учествовати и делегација из самопроглашене државе Косово,која ће исто
оптуживати Српски народ.

Комисија из Србије ће исто да оптужују српски народ !

Ова комисија ће имати потпуни имунитет ,имаће овлашћења да подноси пријаве и уз службу органа хапсе људе ,наравно Србе.Имаће улогу правника и ако правници нису по струци ,него како кажу МОРАЛНЕ ОСОБЕ

Моралне?
Са деценијом држања Павелића на зиду:think:

Шта је ту за нас ,ко се брине уопште у Србији за српске жртве:rtfm:
http://www.rts.rs/page/tv/ci/story/17/РТС+1/886776/Да+Можда+Не.html
 
Овако ,много тога ми није било јасно око ове нове организације РЕКОМ али сада је све много јасније.

Управо сам погледала репризу емисије
Да Можда Не


РЕКОМ - руке пуне прошлости

И ево једног интересантног закључка .

Комисију која ће се бавити расветлавањем злочина чини један интересантан човек
Драго Пилсел човек који је на зиду држао слиуку Анте Павелића ,све док
се једног дана није "пробудио" и схватио да жели да буде "морална" и одговорна особа која ће уместо величања Павелића ,оптуживати Српски народ за злочин у Хрватској.

Друга ствар председник Тадић је потврдио да ће у комисији РЕКОМ
учествовати и делегација из самопроглашене државе Косово,која ће исто
оптуживати Српски народ.

Комисија из Србије ће исто да оптужују српски народ !

Ова комисија ће имати потпуни имунитет ,имаће овлашћења да подноси пријаве и уз службу органа хапсе људе ,наравно Србе.Имаће улогу правника и ако правници нису по струци ,него како кажу МОРАЛНЕ ОСОБЕ

Моралне?
Са деценијом држања Павелића на зиду:think:

Шта је ту за нас ,ко се брине уопште у Србији за српске жртве:rtfm:
http://www.rts.rs/page/tv/ci/story/17/РТС+1/886776/Да+Можда+Не.html

to je ista ekipa iz koje nam dolazi i artukovicev advokat spopovic, moralne gromade :mrgreen:
 
Неко лепо рече: СРБИ ЋУТЕ ДОК СЕ НЕ НАЉУТЕ.........

icon_pvo.gif
.
 
А пун је Београд неких Кандићкиних активиста који пролазнике врбују како би им дали потпис за оснивање овог чуда! Људи, па до кад ћемо да ћутимо?!!! Мене не могу да зезну, ал неке бабе и деде ће им дати потпис! Опет ћемо испасти глупи, ово треба спречити!
 
Nemate pojma o kome govorite.

Taj čovjek je najzaslužniji što su odmah poslije Oluje popisani i dokumentovani zločini počinjeni u toku te operacije (na osnovu te dokumentacije i suđeno je hrv. generalima u Hagu). I ne samo da ih je on popisivao i fotografisao, nego je poluraspadnute žrtve Oluje i lično sahranjivao.

Tačno je da je rođen u emigrantskoj porodici u Argentini.
U kući njegovog djeda bivšeg gestapovca, sastajali su Pavelić i Ajhman, ali je tačno i to da je po povratku u Hrvatsku (vidjevši šta se događa) postao jedan od najžešćih kritičara i ustaštva i NDH i Tuđmanove Hrvatske (da nije tako ne bi mogao ni pisati npr. za jedan Feral).
 
Nemate pojma o kome govorite.

Taj čovjek je najzaslužniji što su odmah poslije Oluje popisani i dokumentovani zločini počinjeni u toku te operacije (na osnovu te dokumentacije i suđeno je hrv. generalima u Hagu). I ne samo da ih je on popisivao i fotografisao, nego je poluraspadnute žrtve Oluje i lično sahranjivao.

Tačno je da je rođen u emigrantskoj porodici u Argentini.
U kući njegovog djeda bivšeg gestapovca, sastajali su Pavelić i Ajhman, ali je tačno i to da je po povratku u Hrvatsku (vidjevši šta se događa) postao jedan od najžešćih kritičara i ustaštva i NDH i Tuđmanove Hrvatske (da nije tako ne bi mogao ni pisati npr. za jedan Feral).

Једном усташа увек усташа
 
Back
Top