Citate li sto god???

JaH_G|rL

Primećen član
Poruka
657
Prvo ljudi POZZZ,sad sam se upravo vratila sa mora....i dosla na forum...dakle,primetila sam da vecina omladine,ili kako vec da nazovem,uopste ne cita,sto je zaista tragicno....Ja licno ne spadam u tu grupu jer prosto obozavam da citam samo sto mi se preko skolske godine ne ukazuje cesto prilika.... Pitanje sada "stoji" da li volite da citate,i da li uopste citate???
 
ja obožavam čitati i stalno čitam, premda kako si rekla preko školske godine baš i nemam puno vremena al se snađem nekako! evo ja sam vjerovali il ne odkad je škola završila pročitala 6 knjiga. meni je draže ostati kod kuće i čitati neku dobru knjigu nego izać van sa društvom koji jedva čekaju da se napiju i onda više ne znaju ko im glavu nosi.
imate li neku dobru knjigu da mi preporučite pa da uzmem u knjižnici kad ove pročitam?
 
ally:
ja obožavam čitati i stalno čitam, premda kako si rekla preko školske godine baš i nemam puno vremena al se snađem nekako! evo ja sam vjerovali il ne odkad je škola završila pročitala 6 knjiga. meni je draže ostati kod kuće i čitati neku dobru knjigu nego izać van sa društvom koji jedva čekaju da se napiju i onda više ne znaju ko im glavu nosi.
imate li neku dobru knjigu da mi preporučite pa da uzmem u knjižnici kad ove pročitam?
Eh...sto se preporuke tiche...ja obozavam da citam Danielle Steel...i bilo koja njena knjiga je meni barem fenomenalna!
 
Ja volim da citam.Imam obicaj da citam na casovima istorije za vreme skolske godine :D a sad sam se bas "bacila" na citanje.Trenutno citam 'Jedno drvo raste u Bruklinu' od Beti Smit,jako je dobra,pa vam je preporucujem.(ja sam je procitala bar 5 puta)
 
Peruzzi:
Corey:
Citanje...hm...a da! da li casopis HACKER spada u citanje :twisted:
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________

HACKER?! Brate,'de si ti rast'o.Bolje predji na Svet kompjutera, Mikro ili Gamer
Svet kompjutera.Jesi li lud.Sa onakvom vrstom papira i recenzijama batali a gamer koji stalno kasni,los cd,i daju ocajneeeeeeee ocene odlicnim igrama.Neka hvala HACKER rules :twisted:
______________
68.gif
69.gif
 
ally:
ja obožavam čitati i stalno čitam, premda kako si rekla preko školske godine baš i nemam puno vremena al se snađem nekako! evo ja sam vjerovali il ne odkad je škola završila pročitala 6 knjiga. meni je draže ostati kod kuće i čitati neku dobru knjigu nego izać van sa društvom koji jedva čekaju da se napiju i onda više ne znaju ko im glavu nosi.
imate li neku dobru knjigu da mi preporučite pa da uzmem u knjižnici kad ove pročitam?
ZAVISI STA VOLIS DA CITAS. MOJA PREPORUKA JE TERRY PRACHET DOBRA ZNAMENJA ILI CEO NJEGOV SERIJAL ROMANA O DISKSVETU.TO JE INACE PARODIJA NA MODERAN SVET.DOBRA KNJIGA JE I IME RUZE OD PAOLA KUELJA. AKO HOCES HOROR TU JE STIVEN KING VRECA KOSTIJU. AGATA KRISTI JE STVARNO DOBRA, A NIJE LOSE DA UZMES NEKU ZBIRKU MITOLOGIJE POSTO IMA JAKO ZANIMLJIVIH STVARI
 
snaja:
Najbolje knjige su Mali princ,15-ogodisnji kapetan,20 000 milja pod morem...Sve od Zil Verna(mislim Mali princ nije od Verna nago ove druge.
DA ZIL VERN JE DOBAR ALI U GLAVNOM SVI CITAJU 20000 MILJA POD MOREM. PROBAJ PUT U SREDISTE ZEMLJE ILI TAJANSTVENO OSTRVO. OVA ZADNJA TI JE NASTAVAK 20000 MILJA POD MOREM. PROBAJ I KROZ PUSTINJU I PRASUMU ALI SAM ZABORAVIO KO JE PISAC
 
Anonymous:
ally:
ja obožavam čitati i stalno čitam, premda kako si rekla preko školske godine baš i nemam puno vremena al se snađem nekako! evo ja sam vjerovali il ne odkad je škola završila pročitala 6 knjiga. meni je draže ostati kod kuće i čitati neku dobru knjigu nego izać van sa društvom koji jedva čekaju da se napiju i onda više ne znaju ko im glavu nosi.
imate li neku dobru knjigu da mi preporučite pa da uzmem u knjižnici kad ove pročitam?
ZAVISI STA VOLIS DA CITAS. MOJA PREPORUKA JE TERRY PRACHET DOBRA ZNAMENJA ILI CEO NJEGOV SERIJAL ROMANA O DISKSVETU.TO JE INACE PARODIJA NA MODERAN SVET.DOBRA KNJIGA JE I IME RUZE OD PAOLA KUELJA. AKO HOCES HOROR TU JE STIVEN KING VRECA KOSTIJU. AGATA KRISTI JE STVARNO DOBRA, A NIJE LOSE DA UZMES NEKU ZBIRKU MITOLOGIJE POSTO IMA JAKO ZANIMLJIVIH STVARI
Da Terry PRachet je stvarno odlican
 
Anonymous:
Corey:
Citanje...hm...a da! da li casopis HACKER spada u citanje :twisted:
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
HAKER JE STVARNO MALCICE ZAOSTAO CASOPIS MOZDA BI BILO BOLJE DA CITAS PC PLAY ILI WORLD GAMING MAGAZINE
PC play jer se zezas ili :lol: :lol: ha pc play :lol: :lol: haha :lol: :lol:
________________________
68.gif
69.gif
gubavci.gif
 

Back
Top