Читате ли рецензије?

електрика

Zaslužan član
Poruka
122.673
Читате ли рецензије ресторана које имате намеру да посетите?
Ја узмем да читам оне најгоре па ако их је пуно и делују оправдано, заобилазим то место.
Невероватно како неки извикани локали имају заправо веома лоше рецензије.

Пре недељу дана мени крене да искаче реклама за популарни земунски сплав, сад као имају и супер пица-мајстора и добро све то изгледа, стварно. Ем је сплав симпатичан, сав је шарен, са великом терасом.
Хоћу да идем, јасно.
Ја не будем лења и узмем да читам рецензијe, оне најгоре, нормално. :mrgreen:
Дакле, конобари безобразни, нема их по пола сата, љуте се кад нећеш алкохолно пиће, хаха, пет рецензија да су људи отишли после 45 минута чекања на јело.

Ако хоћете да се забавите, читајте негативне рецензије за печењару-ресторан "Деда Ставра" у Лединама. Хаха.
Значи извикана у пм, другарица са мужем и рођацима оде и сутрадан имам шта да чујем. Бесна као рис.

Poslednja izmena:
Našao sam već restorane u kojima imam najbolje pečenje, našao sam restorane sa jakom lepom terasom, parkingom, sa dobrom rakijom, kao i restorane u koje možeš izvesti devojku, ekipu, meni je to dovoljno da se više ne zavlačim i ne probavam nešto na drugom kraju grada.

A recenzije nikad ne pratim, uvek imam nekog ko je bio već tu jer imam prijatelje po celom gradu, ako nešto valja neko od mojih je već bio tu.

Кад сам задовољна шаљем позитивно мишљење. Углавном, знам места која ме никада нису разочарала и држим се њих.
Сад, гледајући разне гастро-канале на нету будем радознала и онда проверим шта људи заиста мисле о тако хваљеном ресторану. Некад буде ок, некад се запањим количином негативних утисака.

Пре недељу дана мени крене да искаче реклама за популарни земунски сплав, сад као имају и супер пица-мајстора и добро све то изгледа, стварно. Ем је сплав симпатичан, сав је шарен, са великом терасом.
Хоћу да идем, јасно.
Ја не будем лења и узмем да читам рецензијe, оне најгоре, нормално. :mrgreen:
Дакле, конобари безобразни, нема их по пола сата, љуте се кад нећеш алкохолно пиће, хаха, пет рецензија да су људи отишли после 45 минута чекања на јело.
А датум - пре 5 година лоши конобари?

Postujem recenzije sto se tice usluge, ne sto se tice ukusa...
Najbolji nacin da vidis koliko ljudi nemaju pojma je da gledas i slusas njihove recenzije kompjuterskih uredjaja i opreme....a da si u toj igri dobavljac...montazer , serviser...
Zato ja razumem pomalo lekare kad postaju skepticni prema pacijentima kako im procenat pacijenata ka blentavim raste, onda sve pocinju da tretiraju kao blentave, sto dovodi do lekarskih gresaka....razumem ih ali mi se ne placa na svojoj kozi tako oblikovan lekar...

Back