Citat iz Kremanskog proročanstva

MladenS.

Zainteresovan član
Poruka
367
„Bušiće ljudi bunare u zemlji i iz njija vaditi zlato koje će sve okretati te im davati svjetlost, hitrinu i snagu, a zemlja će tugom proplakati jer će na njozi samoj biti mlogo više zlata i svjetlosti, no u utrobi njenoj. Boljeće je rane od tih rupetina.
Umjesto da kose i plaste ljudi će kopati svuđe, đe treba i đe ne treba, a te će sile biti svuđe oko njih, samo što neće umijeti da zbori i da im kazuje:
"Daj, uzmite me, zar ne vidite da sam tuj, svuđe oko vas."
Tek pošlje mnogo ljeta, ljudi će se sjetiti ove sile prave, pa će vidjeti kakvu su ludost činjeli tim svojim rupetinama. Biće te sile i u samijem ljudima, ali će proći podosta vremena da je oni doznaju i upotrijebe. Tako će čovjek živjeti dugo, mlogo dugo, a da neće umjeti da sam sebe pozna. Biće mlogo raznijeh mudraca koji će preko svojieh knjiga mišljeti da sve znaju i sve umiju. Oni će biti velikačka prepreka da se do ovijeh doznanja dođe, a kada se sve to dozna i spozna, ondakar će ljudi uvidjeti u kakvoj su zabludi bili, slušajući ove njihove mudrace... kad se to budne zgodilo, ljudi će se kajati što to prije nijesu doznali, jerbo je to doznanje sasvijem prosto.“

Ne znam da li je ovo stvarni citat iz Kremanskog proročanstva, ali nije ni važno. Šta mislite koliko ima istine u ovome što se u ovom citatu navodi.
 
Рекло би се да је реч о некој руди, племенитом металу.. мало ми је конфузан део где каже биће те силе и у самим људима..

Ta "sila" nije nikakva ruda već za sada nepoznata energija, jer niko neće da kaže:"Pa čekaj, možda ima još vrsta energija osim ovih do sada poznatih, hajde da ja to istražim " Pre nekoliko godina sam napravio jedan elektronski sklop za unimer da bih izvršio neka druga merenja i shvatio sam da time mogu da merim i energiju i to energiju prostora, vode, biljke u saksiji i svoju energiju kao živog organizma ... Prvo sam mislio da to što merim je energija radio-talasa koji su svuda oko nas, pa sam dodao još neke komponente koje su skroz eliminisale mogućnost da se radi o energiji radio-talasa.

FDDD, ovaj citat sam našao na internetu pre 15-ak godina, ne sećam se tačno na kom sajtu, samo sam ga kopirao.
 
Ta "sila" nije nikakva ruda već za sada nepoznata energija, jer niko neće da kaže:"Pa čekaj, možda ima još vrsta energija osim ovih do sada poznatih, hajde da ja to istražim " Pre nekoliko godina sam napravio jedan elektronski sklop za unimer da bih izvršio neka druga merenja i shvatio sam da time mogu da merim i energiju i to energiju prostora, vode, biljke u saksiji i svoju energiju kao živog organizma ... Prvo sam mislio da to što merim je energija radio-talasa koji su svuda oko nas, pa sam dodao još neke komponente koje su skroz eliminisale mogućnost da se radi o energiji radio-talasa.

FDDD, ovaj citat sam našao na internetu pre 15-ak godina, ne sećam se tačno na kom sajtu, samo sam ga kopirao.
Очигледно по Тарабићима да ће човечанство мислити да се та енергија црпи из земље, копајући како пише у пророчанству, и да ће проћи много година док људи не извале да заправо сами поседују то нешто. Наравно, ко држи да је Креманско пророчанство озбиљно и ко верује у то.
 
Очигледно по Тарабићима да ће човечанство мислити да се та енергија црпи из земље, копајући како пише у пророчанству, и да ће проћи много година док људи не извале да заправо сами поседују то нешто. Наравно, ко држи да је Креманско пророчанство озбиљно и ко верује у то.

Mislim da je baš suprotno, da će se saznati da je ta "sila prava" svuda oko nas u prostoru i da neće biti potrebe za kopanjem "rupetina" i vađenjem uglja i nafte.
 
Рекло би се да је реч о некој руди, племенитом металу.. мало ми је конфузан део где каже биће те силе и у самим људима..
mozda bi fizicari mogli da daju neku teoriju ali mislim da sigurno nije neki metal nego nesto mnogo dublje.
Ovo sam procitao jos pre tridesetak godina u jednom izdanju Kremanskog prorocanstva samo me zanima odakle izvor piscu te knjige?
 
mozda bi fizicari mogli da daju neku teoriju ali mislim da sigurno nije neki metal nego nesto mnogo dublje.
Ovo sam procitao jos pre tridesetak godina u jednom izdanju Kremanskog prorocanstva samo me zanima odakle izvor piscu te knjige?
И сам Тесла је тврдио да смо окружени разним енергијама које још не умемо да укротимо..
 
mozda bi fizicari mogli da daju neku teoriju ali mislim da sigurno nije neki metal nego nesto mnogo dublje.
Ovo sam procitao jos pre tridesetak godina u jednom izdanju Kremanskog prorocanstva samo me zanima odakle izvor piscu te knjige?

Ova reč "zlato" u citatu je verovatno navedena u prenesenom značenju i odnosi se na "crno zlato" - naftu. Znači ljudi će napustiti eksploataciju nafte, a i uglja i okrenuti se "sili pravoj".
 
Kremansko proročanstvo je poznato po tome što se menja nakon svakog važnog događaja da se uklopi sa onim što se već desilo. Sve pogađa al' u rikverc.

To je cela jedna istorija prevare koju je započeo jedan sveštenik u Kremni.

O ovom slučaju postoji odlična knjiga Voje Antonića, koga nije mrzelo da nađe sva stara izdanja i tačno napravi hronologiju cele prevare.

"Kremansko neproročanstvo, istorija jedne obmane" se zove ako se varam, ima na Googlu PDF ko hoče da čita.
 

Back
Top