Quantcast

Citanje izmedju redova

Thought

Aktivan član
Poruka
1.278
A oni sa kojima se nesto desilo su procitali ono sto su zeleli..ili ono sto si ti zelela al nisi otvoreno rekla?
Ako pročitaju ono što sam ja napisala izmedju, onda se nešto desi:D A ima i nepismenih kojima ne vredi ni da crtas:roll: To je korisna vrsta komunikacije za ljude koji su malo stidljiviji pa ne mogu otvoreno govoriti o svojim osećanjima i onda ako se dvoje uspeju na taj način da sporazumeju, znači da su par:D

gost 223714

Buduća legenda
Poruka
27.561
Koliko je to realno potrebno i neophodno umeti pre i za vreme veze..u smislu ono sto se ne moze pitati otvoreno i treba vreme da bi se provalio partner..recimo da je horoskopski znak u pitanju pa se ne moze primeniti isti shablon na svakom..da li se tako sluzite nekim pomagalima ne bi li provalili kakav pristup imati i koji tretman pruziti..jer realno ne mozemo biti prema svakom isti..a i logicno da je lakse ici linijom manjeg otpora..da li se onako povrsno upustite u odnos ili imate neke fore koje vam govore kakva je osoba?
Stecem utisak da su ljudi neiskusni a da ima toliko znakova pored puta koje ne umeju citati..nesto razmisljam koje filmove su neke devojke volele i tacno im to u zivotu nedostaje..i sad neki umesto da procene sta treba i nedostaje toj osobi neko samo pomisli da ne vole isti zanr..dakle ne osvrtati se na moje primere da li razmisljate uopste i zagrebete ispod povrsine ili ne olaksavate sebi?u nadi da vam ovakav opis pristupa nece predstaviti napor vec onako imate kefalo pa usput rekreativno vezbate vijuge kad vam dosadno:zimag:

ja stichem utisak da si ti u pubertetu , i to u onoj najgoroj varijanti - zakasneloj :lol:
zashto bi ishta u vezi, pod pretpostavkom da ti je uopshte zaista stalo :lol: ishlo po bilo kakvom shablonu? osim ako veze ne dozivljavash kao rekreativno nabijen poen u igri ko ce koga ? :lol:
kakvi bre znaci, chitanja izmedju redova, razmishljanja shta i kako? ako ti je zaista stalo do osobe sa kojom si , ponashash se u skladu sa svojim osecanjima ukoliko se ne bojish da ih pokazesh, a to je opet pricha o sitnim slabostima napumpanog ega :lol:

gost 223714

Buduća legenda
Poruka
27.561
Joj al sise nalupala..a sta kao ne postoji opcija da je veza na pocetku ono 7-15 dana..odma treba da mi je stalo..koja ogranicenost

moje sise su isuvishe dragocene da bi ih nalupala :lol:

postoji i opcija vikend veze, ali opet ne vidim razlog da trazish opshti shablon kako da se ponashash u njoj...peecheesh po sopstvenom osecaju , ma kako intenzivan bio.. ne vidim razloga za paranoju da li ce ona eventualno da prochita neki sadrzaj koji mozda nisi hteo da prikazesh pre vremena... otvarash se onoliko koliko zelish i hocesh...ili u tvom sluchaju umesh :lol:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.