Čita li uopšte neko pravilnik foruma?

i čemu uopšte služi?
aj bar uvodni post da se ispoštuje.
NI TO se više ne poštuje.
Nekad bude jako dobar uvodni post, a dva odgovora na temi. A nekad se pokrene
dobar razgovor na temi gde je uvodni post katastrofa. Pa malo pustim da vidim
stranu dve šta će da se desi, pa odlučim ondak. Ako nije uvreda li provokacija
pa da se po tom osnovu briše.

Nekad bude jako dobar uvodni post, a dva odgovora na temi. A nekad se pokrene
dobar razgovor na temi gde je uvodni post katastrofa. Pa malo pustim da vidim
stranu dve šta će da se desi, pa odlučim ondak. Ako nije uvreda li provokacija
pa da se po tom osnovu briše.
pa do skoro sam bio modulator
brzo vreme brze promene a pravilnik ko biblija

mislim da se ljudi navikavaju na kraće forme, nalik ostalim društvenim mrežama gde je dovoljno staviti dve reči za temu
Tema naslova ' dve reči' ponekada daje više inspiracije od pedugačkih c/p tekstova za koje nemam živaca za čitanje.
Bile bi interesantne i te c/p teme da ih autor teme redukuje, izvuče iz teksta najbitnije i rastereti nas opširnog teksta.
i čemu uopšte služi?
aj bar uvodni post da se ispoštuje.
NI TO se više ne poštuje.
Što se Pravilnika tiče ne znam ko ga poštuje kod otvaranja tema; kilometarski naslovi, u postu upotreba uvećanih boldovanih slova često obojenih, a odgovori na uvodni post, često niđe veze :lol:

Tema naslova ' dve reči' ponekada daje više inspiracije od pedugačkih c/p tekstova za koje nemam živaca za čitanje.
Bile bi interesantne i te c/p teme da ih autor teme redukuje, izvuče iz teksta najbitnije i rastereti nas opširnog teksta.

Što se Pravilnika tiče ne znam ko ga poštuje kod otvaranja tema; kilometarski naslovi, u postu upotreba uvećanih boldovanih slova često obojenih, a odgovori na uvodni post, često niđe veze :lol:
ma niko free land

Istinski bi bilo bolje kada bi moderacija imala malo više ozbiljnosti, a manje tolerancije prema temama koje su lako uočljive kao besmislene. Uvodni postovi trebaju biti fino razrađeni, a ne: https://forum.krstarica.com/threads/za-srecu-dosta-je-sta.1001667/#post-49070482 . Ne valjaju teme imati ni tekstove od 10km koji su kopiranje sa drugih sajtova. Izvući neku suštinu iz teksta, a dati link ka originalnom članku.
Isto je tako bitno prepoznati teme koje su čista zahebancija i trolovanje na koje se navuku spameri. Malo ozbiljnosti nije na odmet za kvalitetnu diskusiju.

Ne kažem da je lako, jer nije sigurno lako mačevati se sa tako velikim brojem spamera i trolova, ali treba nešto preduzeti po tom pitanju.

Pročitala sam Pravilnik i čitam ga, s vremena na vreme kao i Pravilnik za moderatore.

Da li imaš neki savet za modernizaciju Pravilnika?
imam
pravilo da nema pravila. :D

pravilnik je isključivo pravna ograda zbog države a u suštini ih zabole ćuna, samo da se što više piše jer forum je već neko vreme na izdisaju .
ionako je jedan admin parafraziram rekao da forum posluje s gubitkom i da radi nas je u opticaju.
e hvala samo definišite šta se nikako ne sme na forumu.
recimo u nijednom našem zakonu ne postoji nikakva zabrana da nekog pripadnika verske zajednice nazivaš sektaš ili tu v.z. kojoj pripada.
a da li ja mislim u pežorativnom smislu ili
Секта (лат. secta и лат. sequi и под утицајем лат. secare) је издвојена или затворена група људи која чврсто следи своја начела. Најчешће се секта формира насупрот основној групи из које је потекла, развијајући учење, које је по уверењу чланова секте, исправније у односу на учење основне групе. За све чланове секте карактеристично је да имају чврсту организацију и јединствене обавезне ритуале.
smislu ne može moderacija da zna.
pa ako je neki pravilnik teži od zakona ok, al ja to nisam još video.

Back