cisto onako bezveze...

tu se neki borjevi pominju i te fore...
da zaobidjemo gluposti i ogavnosti...
kad vam devojka sa kojom ste, ili sa kojom niste, drugarica recimo, kaze sa koliko ih je bila, da li joj poverujete ili dodate na broj jos neku cifricu?:lol:
i za devojke isto, kad vam musko kaze sa koliko ih je bilo, da li poverujete ili mu u sebi smanjite cifru?:lol:

niti pitam sa koliko su riba bili, niti im odgovaram na takva pitanja.
 
tu se neki borjevi pominju i te fore...
da zaobidjemo gluposti i ogavnosti...
kad vam devojka sa kojom ste, ili sa kojom niste, drugarica recimo, kaze sa koliko ih je bila, da li joj poverujete ili dodate na broj jos neku cifricu?:lol:
i za devojke isto, kad vam musko kaze sa koliko ih je bilo, da li poverujete ili mu u sebi smanjite cifru?:lol:

.................nikad mi to nije bilo bitno sa devojkom koju sam odabrao ..................(raspitam se ranije da li otvara vrata na prvo kucanje ili prvo gleda kroz shpijunku )........;)
 
tu se neki borjevi pominju i te fore...
da zaobidjemo gluposti i ogavnosti...
kad vam devojka sa kojom ste, ili sa kojom niste, drugarica recimo, kaze sa koliko ih je bila, da li joj poverujete ili dodate na broj jos neku cifricu?:lol:
i za devojke isto, kad vam musko kaze sa koliko ih je bilo, da li poverujete ili mu u sebi smanjite cifru?:lol:
ja ionako ne verujem muskarcima nista sto mi kazu, pa tako i za ovo
mislim, sto bi mi uopste rekao iskreno broj?
uvek je ili premalo, ili premnogo, nikad nije taman koliko treba....
 
tu se neki borjevi pominju i te fore...
da zaobidjemo gluposti i ogavnosti...
kad vam devojka sa kojom ste, ili sa kojom niste, drugarica recimo, kaze sa koliko ih je bila, da li joj poverujete ili dodate na broj jos neku cifricu?:lol:
i za devojke isto, kad vam musko kaze sa koliko ih je bilo, da li poverujete ili mu u sebi smanjite cifru?:lol:
Да ти само знаш како то мене не интересује.

Смањим, наравно :mrgreen:
 
tu se neki borjevi pominju i te fore...
da zaobidjemo gluposti i ogavnosti...
kad vam devojka sa kojom ste, ili sa kojom niste, drugarica recimo, kaze sa koliko ih je bila, da li joj poverujete ili dodate na broj jos neku cifricu?:lol:
i za devojke isto, kad vam musko kaze sa koliko ih je bilo, da li poverujete ili mu u sebi smanjite cifru?:lol:

zenama generalno ne verujem chimzinutako da moze slobodno i da me slaze,necu joj poverovati
 
Ијао да ти само знаш у каквом сам ја хаосу била јуче, то није за људе...
Ево и сад никако да се решим да почнем да радим... :rumenko:
Шта, шта је било? :lol:
pa, i ja sam u sred velikog spremanja sa oguljenim gletom sa zidova, pa sam bila :lol:
ma, zezam, samo smo se mnogo lepo izcantrale i ogovarale forum, pa si nam falila :)
 
pa, i ja sam u sred velikog spremanja sa oguljenim gletom sa zidova, pa sam bila :lol:
ma, zezam, samo smo se mnogo lepo izcantrale i ogovarale forum, pa si nam falila :)
Ма ја сам стигла кући тек око седам. Имала сам гомилу ствари да спремим да бих могла да радим код куће. А морала сам да сачекам да ми донесу нов штампач, јер у понедељак не би имала на чему да штампам. :lol: Општа лудница, шта да ти кажем.
А о кући ми не причај, свега има, једино су ми зидови како треба. :rumenko:
А мени није ни до чега, а најмање до пребројавања бивших. :lol:
 
Ма ја сам стигла кући тек око седам. Имала сам гомилу ствари да спремим да бих могла да радим код куће. А морала сам да сачекам да ми донесу нов штампач, јер у понедељак не би имала на чему да штампам. :lol: Општа лудница, шта да ти кажем.
А о кући ми не причај, свега има, једино су ми зидови како треба. :rumenko:
А мени није ни до чега, а најмање до пребројавања бивших. :lol:
ops :eek:
kaki sad bivsi??
sa foruma?
pa...nemamo mi to
 

Back
Top