Чистке у Русији 2023? Сатановски: долази ред и на ''њих''

Има ако хоћеш да има смисла...
Чудно је то, не ваља ти канонска црква, а ваља ти сатанистичко-педофилска Америка.

Изгледа да ти обожаваш овог чику у црвеном из победничког спота са Гремија.
 
Мало пратите америчке јутјуб канале и видећете шта је данас западни свет ,шта се спрема код нас за неку годину, ми смо у заостатку за читавих 15-20 година за њима.
Сада се тамо води огорчена борба да ли треба дозволити родитељима/старатељима да сакате малу децу од 7-8 година кроз тзв."промену пола", а нема филма/серије који не промовишу ЛГБТ и екстремни феминизам.
 
Мало пратите америчке јутјуб канале и видећете шта је данас западни свет ,шта се спрема код нас за неку годину, ми смо у заостатку за читавих 15-20 година за њима.
Сада се тамо води огорчена борба да ли треба дозволити родитељима/старатељима да сакате малу децу од 7-8 година кроз тзв."промену пола", а нема филма/серије који не промовишу ЛГБТ и екстремни феминизам.
To si ti pretraživao pa ti sad algoritam šalje nonbinarne ljude i Taker Karlsona
 
Овде је издоминиро у жељи за ратом са Американцима, јер нажалост имају само МалоРусе са супротне стране
Иначе овог ратнохушкача неки виде као замену за Соловјева, кад овај врдне памећу од хејта

0:55 (инглиш тајтл)
 
To si ti pretraživao pa ti sad algoritam šalje nonbinarne ljude i Taker Karlsona
МадаТакер је такође поменут од стране Сатановског, као јединог Американца ког треба оставити у животу...

Соловјов добија озбиљну конкуренцију, јер дебели мирно трује умове, мртав ладан...
 
А могли смо да имамо ово у Србији, као сав напредан западни свет:

Samo što ova tema nema veze ni sa Srbijom ni sa tim Amerikancem ili šta je već. Opet si promašio.

Nego, da li je istina da su u ruskoj crkvi zabranili molitve za mir i da su dozvoljene isključivo molitve za pobedu? Nešto sam tako načuo, pa rek'o da pitam vas eksperte.
 
Samo što ova tema nema veze ni sa Srbijom ni sa tim Amerikancem ili šta je već. Opet si promašio.

Nego, da li je istina da su u ruskoj crkvi zabranili molitve za mir i da su dozvoljene isključivo molitve za pobedu? Nešto sam tako načuo, pa rek'o da pitam vas eksperte.
Ја то нисам чуо... дај линк...
 
Чудно је то, не ваља ти канонска црква, а ваља ти сатанистичко-педофилска Америка.

Изгледа да ти обожаваш овог чику у црвеном из победничког спота са Гремија.
Ладно гледаш Греми и ЛЏБТ перформансе стално... болест

Забринут сам за тебе, да те још уз патолошко лагање и мржњу, не закаче и интимне егзибиције са онима које упознајеш све више и више...
 
Боље на пут Романових опет, комуњаре и репубљиканци су олош свугде у свету, у Русији по највише...
Poredis pijanog Jelcinja i Romanove?

Republikanci problem ali nisu Demokrate? Brate svakim komentarom otkrivas sve vise o sebi.
 
Samo što ova tema nema veze ni sa Srbijom ni sa tim Amerikancem ili šta je već. Opet si promašio.

Nego, da li je istina da su u ruskoj crkvi zabranili molitve za mir i da su dozvoljene isključivo molitve za pobedu? Nešto sam tako načuo, pa rek'o da pitam vas eksperte.
Adresu Wagner centra u Srbiji. Hvala. Pitam "eskperta" iliti strucnjaka nepismeni stvore.
 
Poredis pijanog Jelcinja i Romanove?

Republikanci problem ali nisu Demokrate? Brate svakim komentarom otkrivas sve vise o sebi.
Реч ''Боље Романове'' не значи ''и Романове''...

Проблем су антимонархисти совјетски, а ти не брзај
 
Sorry, s mafijašima se ne družim i ne znam njihove adrese niti želim da saznam. :bye:
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
Ти се дружиш само са лажовима!
Била је то једна у низу твојих лажи на овом форуму!
Толико лажеш да би лаж могала да се калибрише и њена јединица назове длугомир.
Оно, лаж тешка 3 длугомира....
 
Nisam na strani ni jednih ni drugih, ali onaj holivud je pedofilski i svaki normalan Amerikanac(većina su) to kaže i zna, samo manjina upravlja Amerikom i tim zapadnim svetom.
Sem Smit, lik obučen u nekog pedofilskog đavola, i neka Kim Petras, trans soboa koja ima i kitu i *****, to je fuj. Plus, ono nije muzika, i za to dobiti gremi, zatim ona ofucana Madona na šta liči, ljubila se sa njih dvoje na dodeli, da li je to nekom normalno... FUUUj...

Ja kad sam video onu madonu na šta liči, auuu ja ne razumem kakve dijabole su njeni fanovi 🤮


Što se tiče ove teme, pa čistka je vrv odrađena, realno, 50 posto naroda Putina ne voli, zbog siromaštva, mnogi godinama beže iz Rusije i pre rata, ali on je tamo zaveo red i to je to. Bar ne glumi da je demokrata kao zapad.

No on je isti kao oni, deo hazarske ekipe, njegova majka je Jevrejka, on je mason i ovo sve što mi gledamo je predstava između Zapada i Rusije, za nas. Ukrajina je topovsko meso i narod je jedini koji tamo ispašta, kao i sirotinja celog sveta, dok se Putin i zapadne vođe bogate...Fokus je na ratu u Ulrajini, da mi kao ovce blenemo i pričamo samo o tome, kao da u ostatku sveta nema ratova, samo oni su nebitni i nisu važni za svetske lidere i sa jedne i sa druge strane.

Putin da je hteo, davno bi uklonio Zelenskog, ali oni su Jevreji Hazari i glume da su neprijateljim vrana vrani oči ne vadi. :)
 
Što se tiče ove teme, pa čistka je vrv odrađena, realno, 50 posto naroda Putina ne voli, zbog siromaštva, mnogi godinama beže iz Rusije i pre rata, ali on je tamo zaveo red i to je to. Bar ne glumi da je demokrata kao zapad.

:)
Ако те правилно разумем, ти си спровео испитивање у Русији и овде нам износиш проверен податак?
 

Back
Top