Čistim po kućama

Evo recimo sad jedem mandarinu i dok sam je ljuštio (a ima neku čudno prilepljenu koru) prsnula mi je u oko. I onda sam joj ja ebao lebac lebov i pomislio kako bi dobro bilo da se prodaju oljuštene mandarine.
Obogatio bi se onaj koji bi prodavao oljuštene agrume upakovane u tanku vakuum foliju umesto ljuske. Ima ko bi teo tako da nešto kupuje.

Čoveče, pa ti si riznica ideja od kojih se mož obogatiš...Vidi ti to. E, super, sad si mi dao ideju kako da se i ja obogatim - mogla bih da prodajem finim damama crni luk seckan na rebarca , čisto da im ne suze oči...
 
Ubedjena sam da bi ti stalne posetnice ovog foruma dozvolile da im oribas kucu....:mrgreen: al sumnjam da bi nesto zaradio..sem kaVenisanja sa njima..ili mozda placanja u naturi...:p

P.s. Posao kao i svaki drugi..sto se mora, nije tesko...

Ah, da..forumasice bi te terale bichevima da radis, zahtevale od tebe razne akrobacije (da lizes jezikom pod, prozore, guzom brises ormane, go kola i tako..)..:lol:
 
Poslednja izmena:
Imaju li forumašice neki popust? :rumenko:
Ti bi recimo imala popust. Fina si, student i to.

A mogao bih da napravim neki multilevel sistem. Da uvedem neke kartice i da upisujem ko me je po čijoj preporuci angažovao, pa onda u odnosu na to da određujem poniženje cene.
Još ću da razmotrim kako bi bilo najbolje.



goxy,pusti ti te peskirice,zna julian o cemu prica,ako pllacamo,hocemo komplet uslugu

Ma pusti ga. Ispamovao mi temu bez ikakvog razloga, a onda se uspaničio da sam ga možda provalio da je gej.
A nisam imao lošu nameru. Meni svejedno, nemam predrasude. Šta i ako je gej. Svašta.



Čoveče, pa ti si riznica ideja od kojih se mož obogatiš...Vidi ti to. E, super, sad si mi dao ideju kako da se i ja obogatim - mogla bih da prodajem finim damama crni luk seckan na rebarca , čisto da im ne suze oči...
Pa bolje se bavi genetikom. Napravi luk koji ne štipa za oči.
Mada verujem da sam okasnio sa tom idejom, tj. da je to već izmišljeno.

Ali ako je tako, ako je taj luk već izmišljen, to bi onda bio dokaz teorije da vreme u stvari ne postoji, da je ono samo naš doživljaj, a da sa stanovišta apsoluta predstavlja konstantu.

Naime, devojka i ja imamo svakodnevni ritual brejnstorminga. Tokom jedne od tih seansi ona je iznela teoriju da se ideje ne rađaju u glavama onih koji ih realizuju, nego da ih kreiraju likovi poput nas, a onda se ta misaona energija emituje u etar. Tu se ideje nalaze sve do trenutka dok se ne oplode u glavama onih koji su spremni da ih realizuju, a ti likovi žive u ubeđenju da su ih sami smislili. Budale, nemaju pojma.

E tako vrlo često dođem na neku ideju, a naknadno saznam da je realizovana odavno. To je očigledan dokaz da vreme ne postoji u onakvom obliku kako ga mi doživljavamo. U protivnom ne bih mogao da je odašiljem u prošlost.

Nadam se da sam bio koncizan, s obzirom na to da sam iznosio teorije koje zalaze u domen nekonvencionalne nauke.




Ubedjena sam da bi ti stalne posetnice ovog foruma dozvolile da im oribas kucu....:mrgreen: al sumnjam da bi nesto zaradio..sem kaVenisanja sa njima..ili mozda placanja u naturi...:p

Pazi, nisam ih molio da mi dozvole da im oribam kuću. Pitao sam da li bi me angažovale za taj posao.
Ne znam zašto ne bih zaradio, ako već drugima plaćaju za to. Ne razumem zašto misliš da meni ne bi platile.

A što se plaćanja u naturi tiče, smatram da je to što si rekla uvredljivo po tvoje koleginice. Naravno, sebe si distancirala, a njima uvalila krndelja.
Želim da verujem da nisu spale na to da budu sa mnom.

Ah, da..forumasice bi te terale bichevima da radis, zahtevale od tebe razne akrobacije (da lizes jezikom pod, prozore, guzom brises ormane, go kola i tako..)..:lol:
Pretpostavljam da bi ovaj komentar naišao na veliku osudu forumske zajednice pod uslovom da je ga je pisao muškarac kao odgovor samohranoj majci koja pita za savet.



a niko ne pita za cenu :think:
Pa ne pitaju kad ih zabole. Samo bi se zezale.


Domacin se ne zamlacuje pisanjem a bujna masta radi svasta. Upravo dokazano ovim tekstom.
Nije mi najjasnije šta si htela reći. Pojasni ako te ne mrzi. Ako te mrzi, nema veze.
 
Poslednja izmena:
Pazi, nisam ih molio da mi dozvole da im oribam kuću. Pitao sam da li bi me angažovale za taj posao.
Ne znam zašto ne bih zaradio, ako već drugima plaćaju za to. Ne razumem zašto misliš da meni ne bi platile.

A što se plaćanja u naturi tiče, smatram da je to što si rekla uvredljivo po tvoje koleginice. Naravno, sebe si distancirala, a njima uvalila krndelja.
Želim da verujem da nisu spale na to da budu sa mnom.

Pretpostavljam da bi ovaj komentar naišao na veliku osudu forumske zajednice pod uslovom da je ga je pisao muškarac kao odgovor samohranoj majci koja pita za savet.

Uf, sto si zapet....peace man...samo je zez bio u pitanju....:rumenka:
Smatras sebe krndeljom? :think:
 
dosao julian cisto da se ne zaboravi ko je gospodar srca sirotih malih forumasica :)
zene sve da ste ga unajmile ili se bar raspitale za ponudu,ume da se naljuti ako ga ignorisete ili mu se ne divite
ali u pravu je mladic,nije konkurencija losa nego je julian stvarno car :super:
 
Kao i obično nemaš smisla za humor...Al važno da se ti sama sebi smeješ:lol:

Ne vidim šta te u postu vređa. Nisam mislila ništa loše. Ali ako si se, iz meni nepoznatog razloga, našao uvređenim, najiskrenije se izvinjavam. Mislila sam da je tema šala i tako sam joj pristupila.
Moja greška.

Odvrckah dalje.
P.S. Pile se najradije smeje na sopstveni račun. :)
 
Uf, sto si zapet....peace man...samo je zez bio u pitanju....:rumenka:
Ma opušteno. Zezamo se, naravno.
Smatras sebe krndeljom? :think:
Pa ono budimo realni.


o goksi,sta si nam to lepo rekao,kad su izasle samo zvezdice?
Pa kao psuje. Ako psuje onda nije gej. Svašta.
Ima da nosi kostim građevinca u ekipi.

dosao julian cisto da se ne zaboravi ko je gospodar srca sirotih malih forumasica :)
zene sve da ste ga unajmile ili se bar raspitale za ponudu,ume da se naljuti ako ga ignorisete ili mu se ne divite
ali u pravu je mladic,nije konkurencija losa nego je julian stvarno car :super:
Hvala brate. Realno u pravu si.


Ej, pile, goksi, daj nemojte da se posvađate. Ovako vas molim.
Zezanje, ovo ono.
 

Back
Top