blesawi
Aktivan član
- Poruka
- 1.027
Дали неко зна како да убацим програм, фонт, или било шта друго, што може да ми омогући да шаљем смс поруке на ћирилици...?
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.

Ја имам српски на телефону, али је ту само латинично писмо... Нисам знао да више узима, али, опет је наше...![]()
Ја имам српски на телефону, али је ту само латинично писмо... Нисам знао да више узима, али, опет је наше...![]()
nasa je i gramatika, pa ti opet pises "dali" umesto "da li"

pazi svi kazu da se da li pise odvojeno,a ja znam da nam je tada uciteljica u osnovnoj skoli jos, lepo rekla ,ako je upitna recenica pise se odvojeno a ako je pozitivna /negativna zajedno,tako da......vise ni sam neznam-ne znam-n e z n a m -![]()
Ја имам српски на телефону, али је ту само латинично писмо... Нисам знао да више узима, али, опет је наше...![]()