Ћирилица на мобилном телефону

Ја имам српски на телефону, али је ту само латинично писмо... Нисам знао да више узима, али, опет је наше... :)

e da ,ja sam se malo pogubio mislio sam na latinicu,cirilicu nisam ni video na fonu. Ako ti telefon ima ono da ispise koliko poruka si ispisao, bas probaj, kucaj samo slovo Š npr i vidi koliko ces ih ispisati a da stanu u 1sms,a zatim otkucaj slova A samo i prebroj njih pa uporedi
 

Back
Top