Cipovanje PS 2??

PS 2 mora da se cipuje za sve piratske igrice ne samo za novije.Ako nemas cip ne mozes da igras nista osim originala.Vodi racuna jer je izasla jedna serija PS2 koja ne moze da se cipuje jer ima blokadu.Cenu ne znam ,kupila sam ga sa cipom odavno.
 
Uzeo sam u Italiji nov PS2. Model SCPH-90004 CB, pa me zanima moze li i za koliko da se cipuje? :D Evo sad videh po netu, neko kaze 50€, neko 70€, neko mi rece oko 10-ak... Nije valjda 50 i jace?! Cipovanje ko cela konzola?! Ja ga platio 75€!
 
Poslednja izmena:
evo bas sam ja pre neki dan poslao ps2 na cipovanje u Sabac jer sam kupio u Svajcarskoj i dao 200 eura,umesto da kupim ovde za 150+kod nas su svi ps2 cipovani....al sad je ok,mogu da igram piratske igre...jedna od najboljih konzola :DD
 
evo bas sam ja pre neki dan poslao ps2 na cipovanje u Sabac jer sam kupio u Svajcarskoj i dao 200 eura,umesto da kupim ovde za 150+kod nas su svi ps2 cipovani....al sad je ok,mogu da igram piratske igre...jedna od najboljih konzola :DD
Nije svaki PS2 kod nas chipovan. To je zabluda. Dosao sam u posed nekoliko modela koji nisu bili chipovani, a i vidjao sam u radnjama nechipovane. Inaceh, za te pare si mogao uzeti Xbox 360 ili Wii. U inostranstvu PS2 obicno ne kosta preko 100 evra nov.
 

Back
Top