CIPELE

Goscica

Domaćin
Poruka
4.534
U stvari naziv teme bi trebao da bude OBUCA, ali posto mi to bezveze zvuci, stavila sam Cipele.Mozete postaviti fotografije sa motivom bilo cega sto ide na nogu : cipele, patike, papuce, sandale,klompe, nanule, opanci.Same carape na nogama bez obuce ne mogu!Broj takodje nije bitan, moze jedna, a moze i 101! Takodje, nevazno je da li su na necijoj nozi ili van nje.Bitno je da kad se fotografija pogleda, jasna asocijacija i motiv bude nesto od obuce.Nadam se i ocekujem od vas puno lepih, dobrih, kreativnih fotki.Sve je dozvoljeno osim montaze.Moze i crno-bela, sepija,u boji.Srecno! :)

PRAVILA:

1. Fotografije moraju biti lično delo autora koji ih postavlja
2. Svaki autor može postaviti max 2 fotografije
3. Veličina fotografije 640 po dužoj strani (640 x n)
4. Nisu dozvoljene fotomontaze
5. Pravo da glasaju imaju svi članovi foruma krstarice, koji su učlanjeni do početka otvaranja ove teme
6. Ne komentarisati fotografije dok se ne zavrsi glasanje
7. Redni broj fotografije za koju želite da glasate je br. posta u kome se fotografija nalazi
8. Svaki glasač daje ocene u vrednosti od 1, 2, 3, 4, 5 poena za fotografije koje mu se najviše dopadaju tako što napiše redni br. posta fotografije i ocenu koju daje (Prilikom glasanja molim vas da stavite broj bodova koji dajete odredjenoj fotografiji da kasnije ne bi bilo nedoumica)
9. Autori ne mogu glasati za svoje fotografije
10. Jednom postavljena slika ne može da se zameni drugom.
11. Postavljanje fotografija je tajno, glasanje je javno
12. Fotografije šaljete MENI na pp

Fotografije šaljete do 2.3.2008. u 20:00;
Glasanje od 2.3. do 4.3.2008. u 20:00
 
После ми обришите пост.

Гошчице, пошто је фебруар "кратак" месец да ли би рок за слање фотографија могао продужити за дан-два? И планирала сам да сликам сутра нешто, међутим, нећу стићи, треба ми дневна светлост а то не могу радним данима. Плиииз, јел може, и да ли се слажу модератори и остала екипа?
 
Ja se slazem i to sam htela da predlozim jer mi je stiglo malo fotki.Nek bude do 2.3. u 20.00h, to je jos dva dana, bez danasnjeg, a ocekujem da ce danas neko iskoristiti lep dan za fotkanje.Glasanje do 4.3. onda.Ja sam juce zavrsila sa "zadatkom" ;)
 
Ja sam za to da se kace odmah cim ih dobijes, ovako tema zvrji prazna, ali nema veze. :) Goscice, s obzirom da, bar za sada, ima malo fotki, mozda bi bilo bolje da ocene budu 1, 2, 3?
 
Hajde da sacekamo kraj konkursa pa ako ne stigne 20 fotografija, onda bude 1 2 3, a ako ih bude vise, onda 1 2 3 4 5.Jel ok?Okacicu malo kasnije fotke...
 
2306116350102422003S600x600Q85-1.jpg
 

Back
Top