Čini mi se da propadam

Do 27, 28 godina recimo izgledao sam baš mladoliko, sa 26 sam upisao višu školu sa generacijom 7 godina mlađom od mene.
Dok nisam pokazao ličnu niko mi nije verovao koje sam godište.
Ali to je imalo svoju cenu, brzo sam "propao", sad izgledam shodno godinama mada još uvek čujem komentar da izgledam mlađe tu i tamo.
Subota veče, žurka, sedim sa drugarom mojih godina i pričamo o alatu i sličnim stvarima.
Smorim se i odem za sto gde su devojke 13 godina mlađe od mene (poznajem ih inače) i krenem da se zezam sa njima i na kraju završim sa jednom u autu.
Bitan je stav, kad sam krenuo da se zezam sa njima krenulo je i čačkanje, štipanje, dodirivanje i slično.
Bio sam u fazi neke depresije i to odbija svakog.
Ako imaš neki problem, koliko god bio nerešiv, pokušaj dok si napolju da zaboraviš, imaćeš celu noć kad legneš da razmišljaš o tome.
I stvaraj kvalitetna muška prijateljstva.
 
Poslednja izmena:
Do 27, 28 godina recimo izgledao sam baš mladoliko, sa 26 sam upisao višu školu sa generacijom 7 godina mlađom od mene.
Dok nisam pokazao ličnu niko mi nije verovao koje sam godište.
Ali to je imalo svoju cenu, brzo sam "propao", sad izgledam shodno godinama mada još uvek čujem komentar da izgledam mlađe tu i tamo.
Subota veče, žurka, sedim sa drugarom mojih godina i pričamo o alatu i sličnim stvarima.
Smorim se i odem za sto gde su devojke 13 godina mlađe od mene (poznajem ih inače) i krenem da se zezam sa njima i na kraju završim sa jednom u autu.
Bitan je stav, kad sam krenuo da se zezam sa njima krenulo je i čačkanje, štipanje, dodirivanje i slično.
Bio sam u fazi neke depresije i to odbija svakog.
Ako imaš neki problem, koliko god bio nerešiv, pokušaj dok si napolju da zaboraviš, imaćeš celu noć kad legneš da razmišljaš o tome.
I stvaraj kvalitetna muška prijateljstva.
Ne družim se s puno ljudi, imam tu 5-6 prijatelja ali je to takvo prijateljstvo da kad bih ih pozvao za bilo šta da mi treba učinili bi mi uslugu, pravi su prijatelji. Želeo bih da svako ima takve prijatelje.
 
Zivio sam s osobom koja je imala kancer, dovoljno je da gledas svaki dan kako ta osoba malo po malo odlazi a ti ne mozes da joj pomognes... To je samo jedan od njih.

Ukoliko je to poglavlje tvog života zatvoreno, predlažem ti da ga tako i prihvatiš i počneš da sređuješ svoj život. Najbolji način za to je da se vratiš u vreme kada si se osećao najsrećnijim i, nevezano za osobe koje su tada bile ili nisu bile u tvom životu, da se fokusiraš na svakodnevne stvari. Dakle, ako si u tom nekom prethodnom životu vežbao svaki dan, počni opet. Ako si držao neku specijalnu dijetu, drži je opet. Ukoliko si išao na utakmice, kreni ponovo. Prosto, napravi nešto od svog života tako da se ti osećaš zadovoljnim, a onda će ti devojke doći po automatizmu. Jer svako šalje različite vibracije, a kada se ti osećaš loše, i vibracije su ti takve, drugi ih isto osećaju i ne žele da budu u tvom društvu.
 
Ukoliko je to poglavlje tvog života zatvoreno, predlažem ti da ga tako i prihvatiš i počneš da sređuješ svoj život. Najbolji način za to je da se vratiš u vreme kada si se osećao najsrećnijim i, nevezano za osobe koje su tada bile ili nisu bile u tvom životu, da se fokusiraš na svakodnevne stvari. Dakle, ako si u tom nekom prethodnom životu vežbao svaki dan, počni opet. Ako si držao neku specijalnu dijetu, drži je opet. Ukoliko si išao na utakmice, kreni ponovo. Prosto, napravi nešto od svog života tako da se ti osećaš zadovoljnim, a onda će ti devojke doći po automatizmu. Jer svako šalje različite vibracije, a kada se ti osećaš loše, i vibracije su ti takve, drugi ih isto osećaju i ne žele da budu u tvom društvu.
Pa da, počeo sam sve drugačije, ranije nisam umio da nasmijem nikog a sad to radim kao od šale npr...
 
Ne družim se s puno ljudi, imam tu 5-6 prijatelja ali je to takvo prijateljstvo da kad bih ih pozvao za bilo šta da mi treba učinili bi mi uslugu, pravi su prijatelji. Želeo bih da svako ima takve prijatelje.
Više ti i ne treba. A kad si u pravom društvu sve dolazi samo od sebe. Ali moraš sam da razgraničiš neke stvari sa sobom. Ne razmišljaj puno, slušaj svoj instink i deluj. Pričam ti iz iskustva.
 
Pa antipatičan sam pojavom inače, dok me ljudi ne upoznaju imaju loše mišljenje i predrasude
Делује другачије. Рече да је девојка пристала да изађе са тобом, што значи да ниси антипатичан појавом, али да те касније изигнорисала...
Нешто си је опако озрачио 😅 Да ниси причао о теретани и шипкама?
 
Делује другачије. Рече да је девојка пристала да изађе са тобом, што значи да ниси антипатичан појавом, али да те касније изигнорисала...
Нешто си је опако озрачио 😅 Да ниси причао о теретани и шипкама?
Hahahahaha, tu sam izbegavao da pričam o tome
 
Баш јуче нешто гледам личну коју сам правио са 18 и ову нову сад са 27. Небо и земља друже, изгледао сам као дечкић.
Čekaj da se vidis sa trideset sedam :aaa: iz godine u godinu sve smo ruzniji u licnoj ko god da se fotografise :aaa: kao osudjenici / samoubice izgledamo :aaa: / oni lepi tu su 🧛‍♂️🧛‍♀️🧛vampiri 🤨 neki 🤨🤨🤨🤨🤨.
 
Kad sam bio mlađi, uvek sam imao mnogo drugarica i svidjao sam se devojcicama. Bio sam simpatičan i po njihovom komentaru lep. Zapadao sam za oko lepim devojkama. Nikad nisam zainteresovao devojku za sebe na priču, sve je bilo do izgleda. Kad sam počeo da idem u 2 razred srednje pa sve do sredine 3 razreda počeli su problemi da me uništavaju. Za jednu ipo godinu sam skroz postao druga osoba, neprepoznatljiv po izgledu, skroz su mi se crte lica promenile, ne ličim više na sebe. Sve manje i manje devojaka i želi da me pogleda, a kamoli da bude sa mnom. Drugarica skoro i da nemam, a nekad sam ih imao više nego drugara. Čini mi se da sve ovo ide u krajnost. Ne znam šta da radim od sebe...
Škola / koji ces fakultet posle / zanat / kako da se zaposlis / to su ti bitne stvari u zivotu.🤨🤨🤨
Izgled ce da ti se menja kako vreme prolazi /nikad neces biti mladji nego sad / godine su normalna stvar / prolaze.(Kad krene glas da mutira bice veselo 🥂🍾🍷.)
Devojcicu ces da nadjes neku polako / nemoj kao sivonja da zapinjes polomices se 🤨.

Zensko sam / rado bi sada ponovo sa ovim saznanjem o zivotu imala tvoje godine 🤨🤨🤨 saberi se / uzivaj u njima ("zavidimo" ti ovde svi sto si mlad bez obaveza slobodan 🤨🤨🤨🤨) iskoristi tu mladost.Nadji neku devojcicu izlazi sa njom (gledam neki mladi par u parku kakoje to divno 💖💖💖💖) fotografisi se da imas uspomene (daaa to je vreme kad mnogi sebe vide kao "ruzne" zapravo su to kompleksi najbolje se tada izgleda).
 
Poslednja izmena:
Pa antipatičan sam pojavom inače, dok me ljudi ne upoznaju imaju loše mišljenje i predrasude
Screenshot_20220131-035823_Instagram.jpg


Screenshot_20220418-132924_Chrome.jpg


Screenshot_20220504-172902_Chrome.jpg


Screenshot_20220330-155906_Instagram.jpg
 
Ne pušim i ne pijem, treniram aktivno već 4 godine uz 1 pauzu od 2 mjeseca, bio sam prinuđen da napravim tu pauzu, vratio sam se jači, trening me samo i spašava...
Мислим да ти тренинг неће помоћи.Мораш да радиш на самопоуздању.
Не знам колико имаш година,али има времена за девојке.
 
Škola / koji ces fakultet posle / zanat / kako da se zaposlis / to su ti bitne stvari u zivotu.???
Izgled ce da ti se menja kako vreme prolazi /nikad neces biti mladji nego sad / godine su normalna stvar / prolaze.(Kad krene glas da mutira bice veselo ???.)
Devojcicu ces da nadjes neku polako / nemoj kao sivonja da zapinjes polomices se ?.

Zensko sam / rado bi sada ponovo sa ovim saznanjem o zivotu imala tvoje godine ??? saberi se / uzivaj u njima ("zavidimo" ti ovde svi sto si mlad bez obaveza slobodan ????) iskoristi tu mladost.Nadji neku devojcicu izlazi sa njom (gledam neki mladi par u parku kakoje to divno ????) fotografisi se da imas uspomene (daaa to je vreme kad mnogi sebe vide kao "ruzne" zapravo su to kompleksi najbolje se tada izgleda).
Ambiciozan sam po tom pitanju, tek treba da upisem fakultet a imam prosek ocena takav da mogu da upisem sve. Pritom razmisljam i da nadjem sebi posao dok bih studirao. Volio bih da je nađem hahahaha, ali ne znam gde da je nađem...

Мислим да ти тренинг неће помоћи.Мораш да радиш на самопоуздању.
Не знам колико имаш година,али има времена за девојке.
Pa znaš kako, mene trening ispunjava i tako sam stvorio i radne navike, naučio sam da pobeđujem sebe, npr neki dan mi se i ne trenira ja ipak prelomim i kad dođem da treniram volja mi se vrati. Sve je u glavi, bar ja tako mislim.
 

Back
Top