Чини ми се да Хрвати имају нуклеарну бомбу

Je li i Napoleon sad u sobi sa tobom?

Људи, браћо, стоко ...
морам вам признати као Мухамед Арапима својевремено ...

Он је чуо гласове који су му диктирали К'уран
а ја једноставно имам генијалне мисли - не знам како !? :sampanjac:
 
Људи, браћо, стоко ...
морам вам признати као Мухамед Арапима својевремено ...

Он је чуо гласове који су му диктирали К'уран
а ја једноставно имам генијалне мисли - не знам како !? :sampanjac:
Daj neke brojeve za LOTO ili bar Grčki Kino
Promenili su matricu 14, 17, 41, 44, 47, 50, 71, 74
Ja tad maznuo na Tombo 20.000 (14, 71)
 
Daj neke brojeve za LOTO ili bar Grčki Kino
Promenili su matricu 14, 17, 41, 44, 47, 50, 71, 74
Ja tad maznuo na Tombo 20.000 (14, 71)

Ти имаш добру подлогу да такође непогрешиво говориш исправне ствари,
паметан си и домаћин,
али вероватно млад - јер лако склизнеш у зезање. :dash:

Ако море,
битно ће бити оног тренутка кад не буде више нас старијих
да умеш преузети волан у своје руке.
:super:
 
nije tesko ako imas puno para puno vremena prave strucnjake i opremu

Тончи лепо каже да ко има 50 милијарди зелембаћа може доћи до атомске ...
Па откуд Хрватима и Словенцима та кинта ? :huh:

У томе је гвинт !

Прво иницијалну енергију су добили од СФРЈ,
онда су ишли заједно,
трошкове делили,

нуклеарку имају од 1981.
до данас је у њу, стручни кадар, и остале пратеће заебањције сигурно уложено 50 камиона пара :aha2:

Али сад имају бомбу
и не знају шта ће са њом !
:hahaha::hahaha::hahaha:


Али опрез браћо,
могли би да крену вишевековне комплексе да лече ...



Опрез !
 
Poslednja izmena:
Uh kako će da bude hirošima i nagasaki u srbistanu niste svesni kad jedno jutro zablešti novo sunce.

Овакви имају бомбу !
То свакако треба обавестити УН и све релевантне чиниоце и цео свет, уосталом !

Гори су од Ирана, гаје мржњу као и они већ тисућама година !
(колико ли је то хиљада :huh: )
 
Једном годишње се гориво у нуклеарки мења,
а то је скоро 50 тона урана, од тога 5% У235 !

Нису ни морали сами да обогаћују уран,
онај ко те снабдева (ја мислим Вестингхаус) може и да ти дотури тих десетак килограма обогаћеног У235.

А за уранијумску бомбу ти ни не требају нуклеарне пробе,
она ради сигурно, само ти требају две поткритичне масе у једној кутији ...
mi smo bolji, dok je reaktor u krškom proizvidio osiromašemi uranijum (5%), koji kasnije je puno teže i komplikovanije napraviti u nuklearno oružje, mi smo u vinči u reaktoru proizvodili obogaće i plutonijum (80%)
mi imamo nuklearno oružje pre hrvata!
 
...
mi imamo nuklearno oružje pre hrvata!

Ако смо и имали, ослободили смо га се
као и државних пара које посласмо на Кипар.

Кад су озбиљни људи као ја видели ко све живи међу нама у Србији
и ко све може доћи на власт - предузели смо неке кораке и олакшали Србију тешке моћи.
Новца и оружја.

Убилачко оружје дадосмо Русима, новац Кипранима.
Значи браћи која су одговорнија.

Ја лично сам наследио неки пиштољ и моментално отишао у полицију
и дао га.

"Хоћете каже, да га за 20.000 дин претворите у трофејно ?"
- Ма јок реко. Шта ће ми !?
 
Ако смо и имали, ослободили смо га се
као и државних пара које посласмо на Кипар.

Кад су озбиљни људи као ја видели ко све живи међу нама у Србији
и ко све може доћи на власт - предузели смо неке кораке и олакшали Србију тешке моћи.
Новца и оружја.

Убилачко оружје дадосмо Русима, новац Кипранима.
Значи браћи која су одговорнија.

Ја лично сам наследио неки пиштољ и моментално отишао у полицију
и дао га.

"Хоћете каже, да га за 20.000 дин претворите у трофејно ?"
- Ма јок реко. Шта ће ми !?
ti veruješ da smo dali punjenja za nuklearke?
i da o tome ćute i vlast i opozicija sve ove godine??

možda ke dato simolično stotinak kilograma, ostalo je stavljeno u rakete usmerene na naše neprijatelje
 
mi smo bolji, dok je reaktor u krškom proizvidio osiromašemi uranijum (5%), koji kasnije je puno teže i komplikovanije napraviti u nuklearno oružje, mi smo u vinči u reaktoru proizvodili obogaće i plutonijum (80%)

Ово си пермутовао
лакше је доћи до плутонијума 239 него до У235
али је од њега теже направити бомбу - треба гомила експеримената (значи нуклеарних проба).

За уранијумску бомбу не требају никакве пробе
једноставно раставиш критичну масу 30 кг на две поткритичне масе,
а онда их гурнеш једну на другу и бууум ...:vatromet:
 
Ово си пермутовао
лакше је доћи до плутонијума 239 него до У235
али је од њега теже направити бомбу - треба гомила експеримената (значи нуклеарних проба).

За уранијумску бомбу не требају никакве пробе
једноставно раставиш критичну масу 30 кг на две поткритичне масе,
а онда их гурнеш једну на другу и бууум ...:vatromet:
od 1950 mi radimo taj plutonijum
75 godina...


bilo je i eksperimenata i istraživanja i testiranja
bombe su spremne
 
ti veruješ da smo dali punjenja za nuklearke?
i da o tome ćute i vlast i opozicija sve ove godine??

možda ke dato simolično stotinak kilograma, ostalo je stavljeno u rakete usmerene na naše neprijatelje

Ма какви,
то је својевремено колико се сећам урадила Ђинђићева влада.

Сећам се кад прође конвој и провезе нуклеарно гориво кроз Београд аутопутем ...
Чини ми се, памћење ме напушта.
 
od 1950 mi radimo taj plutonijum
75 godina...


bilo je i eksperimenata i istraživanja i testiranja
bombe su spremne

Нису то лабораторијски тестови,
мораш ископати рупу 500 метара, па у њој активирати бомбу.

А то све сеизмичке станице света осете у моменту ...

И о нама би се причало да имамо нуклеарну бомбу као о Израелу,
а не прича се, јел да ?!
 
Нису то лабораторијски тестови,
мораш ископати рупу 500 метара, па у њој активирати бомбу.

А то све сеизмичке станице света осете у моменту ...

И о нама би се причало да имамо нуклеарну бомбу као о Израелу,
а не прича се, јел да ?!
u sfrj su izhrađeni u potpunoj tajnosti ogromni podzemni bunkeri i podzemni aerodromi, pri tome hiljade i hiljade tona eksploziva je detonirano ispod zemlje pa se ni jedan seizmolog nije zapitao šta se to stalno trese...
A UDBA je mogla da testove nuklearnih bombi pokrije pričama o zemljotresu u banjaluci, skoplju, crnoj gori....
 
Ма какви,
то је својевремено колико се сећам урадила Ђинђићева влада.

Сећам се кад прође конвој и провезе нуклеарно гориво кроз Београд аутопутем ...
Чини ми се, памћење ме напушта.
a na kamionima piše PAZI RADIJACIJA
 
...
i da o tome ćute i vlast i opozicija sve ove godine??

Ћуте, да не би добили по пичци.

Многи у Србији наступају крајње неодговорно,
па погледај само свињарије са парастосима по раскрсницама градова
и прављење спрдње са несрећним случајем.

Нисмо ми тада само оружје и новац склонили од лудила.
Кажеш 75 година смо правили грам по грам плутонијума ...

А сети се колико смо градили социјалистичко друштво,
и направили га да ваља, према лику и потребама човека,
а на задовољство целог света.

Били смо сидро и сигурност за цео свет,
а онда побрљависмо.

То су чак и они што су рушили ту добру кућу схватали,
само су се зезали, а кућа паде.

Зато и знају да дестабилишу трусно подручје,
сад то више није важно ...

Од нас треба склонити опасне материје и пуно пара.
Ми смо туристи на плажи - без много гардеробе, пара, докумената ... слободни и неозбиљни !
 
u sfrj su izhrađeni u potpunoj tajnosti ogromni podzemni bunkeri i podzemni aerodromi, pri tome hiljade i hiljade tona eksploziva je detonirano ispod zemlje pa se ni jedan seizmolog nije zapitao šta se to stalno trese...
A UDBA je mogla da testove nuklearnih bombi pokrije pričama o zemljotresu u banjaluci, skoplju, crnoj gori....

То и ако је истина,
у мираз су однели Хрвати и Словенци.

Па нек пробају да буду сигурна кућа света.
Србија нема снаге за то, поједоше је придошли грађани.
 

Back
Top