Обилић
Elita
- Poruka
- 20.435
Je li i Napoleon sad u sobi sa tobom?
Људи, браћо, стоко ...
морам вам признати као Мухамед Арапима својевремено ...
Он је чуо гласове који су му диктирали К'уран
а ја једноставно имам генијалне мисли - не знам како !?

Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Je li i Napoleon sad u sobi sa tobom?

Ko ima Krško?
Sad kad je imaju Hrvati, krajnje je vrijeme da i Srbi jednu nsprave.
Daj neke brojeve za LOTO ili bar Grčki KinoЉуди, браћо, стоко ...
морам вам признати као Мухамед Арапима својевремено ...
Он је чуо гласове који су му диктирали К'уран
а ја једноставно имам генијалне мисли - не знам како !?![]()
HeheeSrbija nabavila raketice, a glumi da su to balističke koje nose tonu eksploziva.
Atomsku svakako imamo, evo upravo uplovio arsenal u splitsku luku jači od čitavog Balkana.
Pogledajte prilog 1879279
Истовариће ***** и загадити море у широј околини Сплита.Srbija nabavila raketice, a glumi da su to balističke koje nose tonu eksploziva.
Atomsku svakako imamo, evo upravo uplovio arsenal u splitsku luku jači od čitavog Balkana.
Pogledajte prilog 1879279
Eh, mi to već imamo od kad ikadSad kad je imaju Hrvati, krajnje je vrijeme da i Srbi jednu nsprave.
Već je prošao Sueski kanal na putu za Split.A oćel moći ovo čudo da prođe kroz Sujetski kanal?
Mislim, nezgodno je da se zaglavi tamo. Ovako nam nešto arapske nafte i pristigne.
Ako se zaglavi, moraćemo opet svi na rusku da se vrnemo.
A taman sam auto preštelovao...
Navodno trebaju hrvatske majstore da im poprave vešeraj.HeheeUplovio jer je oštećen.
Na, nije lijepo da tako nazivaš američke mornare. Srpkinje navalile u Split čim se pročulo da stiže 5000 američkih mornara.Истовариће ***** и загадити море у широј околини Сплита.
Daj neke brojeve za LOTO ili bar Grčki Kino
Promenili su matricu 14, 17, 41, 44, 47, 50, 71, 74
Ja tad maznuo na Tombo 20.000 (14, 71)

nije tesko ako imas puno para puno vremena prave strucnjake i opremu




Uh kako će da bude hirošima i nagasaki u srbistanu niste svesni kad jedno jutro zablešti novo sunce.
)mi smo bolji, dok je reaktor u krškom proizvidio osiromašemi uranijum (5%), koji kasnije je puno teže i komplikovanije napraviti u nuklearno oružje, mi smo u vinči u reaktoru proizvodili obogaće i plutonijum (80%)Једном годишње се гориво у нуклеарки мења,
а то је скоро 50 тона урана, од тога 5% У235 !
Нису ни морали сами да обогаћују уран,
онај ко те снабдева (ја мислим Вестингхаус) може и да ти дотури тих десетак килограма обогаћеног У235.
А за уранијумску бомбу ти ни не требају нуклеарне пробе,
она ради сигурно, само ти требају две поткритичне масе у једној кутији ...
...
mi imamo nuklearno oružje pre hrvata!
ti veruješ da smo dali punjenja za nuklearke?Ако смо и имали, ослободили смо га се
као и државних пара које посласмо на Кипар.
Кад су озбиљни људи као ја видели ко све живи међу нама у Србији
и ко све може доћи на власт - предузели смо неке кораке и олакшали Србију тешке моћи.
Новца и оружја.
Убилачко оружје дадосмо Русима, новац Кипранима.
Значи браћи која су одговорнија.
Ја лично сам наследио неки пиштољ и моментално отишао у полицију
и дао га.
"Хоћете каже, да га за 20.000 дин претворите у трофејно ?"
- Ма јок реко. Шта ће ми !?
mi smo bolji, dok je reaktor u krškom proizvidio osiromašemi uranijum (5%), koji kasnije je puno teže i komplikovanije napraviti u nuklearno oružje, mi smo u vinči u reaktoru proizvodili obogaće i plutonijum (80%)

od 1950 mi radimo taj plutonijumОво си пермутовао
лакше је доћи до плутонијума 239 него до У235
али је од њега теже направити бомбу - треба гомила експеримената (значи нуклеарних проба).
За уранијумску бомбу не требају никакве пробе
једноставно раставиш критичну масу 30 кг на две поткритичне масе,
а онда их гурнеш једну на другу и бууум ...![]()
ti veruješ da smo dali punjenja za nuklearke?
i da o tome ćute i vlast i opozicija sve ove godine??
možda ke dato simolično stotinak kilograma, ostalo je stavljeno u rakete usmerene na naše neprijatelje
od 1950 mi radimo taj plutonijum
75 godina...
bilo je i eksperimenata i istraživanja i testiranja
bombe su spremne
u sfrj su izhrađeni u potpunoj tajnosti ogromni podzemni bunkeri i podzemni aerodromi, pri tome hiljade i hiljade tona eksploziva je detonirano ispod zemlje pa se ni jedan seizmolog nije zapitao šta se to stalno trese...Нису то лабораторијски тестови,
мораш ископати рупу 500 метара, па у њој активирати бомбу.
А то све сеизмичке станице света осете у моменту ...
И о нама би се причало да имамо нуклеарну бомбу као о Израелу,
а не прича се, јел да ?!
a na kamionima piše PAZI RADIJACIJAМа какви,
то је својевремено колико се сећам урадила Ђинђићева влада.
Сећам се кад прође конвој и провезе нуклеарно гориво кроз Београд аутопутем ...
Чини ми се, памћење ме напушта.
...
i da o tome ćute i vlast i opozicija sve ove godine??
u sfrj su izhrađeni u potpunoj tajnosti ogromni podzemni bunkeri i podzemni aerodromi, pri tome hiljade i hiljade tona eksploziva je detonirano ispod zemlje pa se ni jedan seizmolog nije zapitao šta se to stalno trese...
A UDBA je mogla da testove nuklearnih bombi pokrije pričama o zemljotresu u banjaluci, skoplju, crnoj gori....
Da, navodno.Navodno trebaju hrvatske majstore da im poprave vešeraj.