Чини ми се да Хрвати имају нуклеарну бомбу

Обилић

Elita
Poruka
20.435
1. Имају нуклеарку Кршко, и вишедеценијски додир са уранијумом
2. Милановић се "диви" српским ракетама,
али уз загонетан злобни осмех каже да би Србија могла да нанесе штете Хрватској,
те да би вишеструко зажалила !
3. Послушајмо Тончија Тадића
Укуцати у Јутјуб:

Nuklearnu bombu nije teško napraviti - Tonči Tadić | podkist #56​

 
1. Имају нуклеарку Кршко, и вишедеценијски додир са уранијумом
2. Милановић се "диви" српским ракетама,
али уз загонетан злобни осмех каже да би Србија могла да нанесе штете Хрватској,
те да би вишеструко зажалила !
3. Послушајмо Тончија Тадића
Укуцати у Јутјуб:

Nuklearnu bombu nije teško napraviti - Tonči Tadić | podkist #56​

Sad kad je imaju Hrvati, krajnje je vrijeme da i Srbi jednu nsprave.
 
Sad su neke stvari mnogo jasnije.

Још се ја чудим да један Хрват (Милановић) "одаје" тајну да имају само 17 тисућа бојовника,
заправо 14 тисућа (немају попуну),
и како купују тенкове као неки чобани, уместо да купују ракете ...
 
Још се ја чудим да један Хрват (Милановић) "одаје" тајну да имају само 17 тисућа бојовника,
заправо 14 тисућа (немају попуну),
и како купују тенкове као неки чобани, уместо да купују ракете ...
Uglješa, jel ti dobro, buncaš.
Milanović Hrvat?
E sad sam sve čuo...
 
Mi smo imali Vincu.Sve je odneto u inostranstvo.Reaktor isecen u komade a naucnici pod strogom kontrolom do kraja zivota. Ni jedan nuklearni strucnjak vise nije odskolovan za potrebe Srbije. Pavle Savic je znao i mogao da napravi atomsku bombu. Imali smo i rudnike uranijuma.

Нисмо ми друштво (као ни Иран) коме можеш дати А-бомбу.
Ејбига.
 
Да,да, увек се он као шали на Хрватски рачун, и као цени српско јунаштво ...
Хахаха.

Сад ми је пукло пред очима !
Како би нас тај поравнао ... :aaa:

https://www.politika.rs/scc/clanak/536209/pogledi/zoran-milanovic-srpski-domoljub

Зоран Милановић, српски домољуб​


Зоки није учествовао у грађанском рату, иако је имао 27 година и био је изузетно обучен за ратне операције, као припадник гарде ЈНА у Београду, дакле углађени специјалац, где је доспео по два основа. Милановићев отац је био стари комитетлија, а деда-стриц партизан који је препливао све реке, од Сутјеске и Неретве у офанзивама, веома близу Тита, па је остао да живи у Београду, такође близу маршала.
 
1. Имају нуклеарку Кршко, и вишедеценијски додир са уранијумом
2. Милановић се "диви" српским ракетама,
али уз загонетан злобни осмех каже да би Србија могла да нанесе штете Хрватској,
те да би вишеструко зажалила !
3. Послушајмо Тончија Тадића
Укуцати у Јутјуб:

Nuklearnu bombu nije teško napraviti - Tonči Tadić | podkist #56​

mi nabavismo kineske hipersonicne rakete i nazvasmo ih Dubrovcanka i Zagrebcanka

mozda oni svoju atomsku bombu zovu Beogradjanka....
 
mi nabavismo kineske hipersonicne rakete i nazvasmo ih Dubrovcanka i Zagrebcanka

mozda oni svoju atomsku bombu zovu Beogradjanka....

Све је објаснио Тончи Тадић,
на жалост немогуће је овде поставити линк.

Али ако укуцаш у Јутјуб

Nuklearnu bombu nije teško napraviti - Tonči Tadić | podkist #56​

сазнаћеш много тога.
 
Све је објаснио Тончи Тадић,
на жалост немогуће је овде поставити линк.

Али ако укуцаш у Јутјуб

Nuklearnu bombu nije teško napraviti - Tonči Tadić | podkist #56​

сазнаћеш много тога.
nije tesko ako imas puno para puno vremena prave strucnjake i opremu
 
Srbija nabavila raketice, a glumi da su to balističke koje nose tonu eksploziva.

Atomsku svakako imamo, evo upravo uplovio arsenal u splitsku luku jači od čitavog Balkana.

20260328_190042.jpg
 
1. Имају нуклеарку Кршко, и вишедеценијски додир са уранијумом
2. Милановић се "диви" српским ракетама,
али уз загонетан злобни осмех каже да би Србија могла да нанесе штете Хрватској,
те да би вишеструко зажалила !
3. Послушајмо Тончија Тадића
Укуцати у Јутјуб:

Nuklearnu bombu nije teško napraviti - Tonči Tadić | podkist #56​



Imaju...
Danas im je nuklearni nosac aviona zracio po Splitu...


...
 
Srbija nabavila raketice, a glumi da su to balističke koje nose tonu eksploziva.

Atomsku svakako imamo, evo upravo uplovio arsenal u splitsku luku jači od čitavog Balkana.

Pogledajte prilog 1879279
A oćel moći ovo čudo da prođe kroz Sujetski kanal?
Mislim, nezgodno je da se zaglavi tamo. Ovako nam nešto arapske nafte i pristigne.
Ako se zaglavi, moraćemo opet svi na rusku da se vrnemo.
A taman sam auto preštelovao...
 
nuklearnu bombu? nemoguce

prljavu bombu? od strana ustasa? veoma moguce
nije tesko ako imas puno para puno vremena prave strucnjake i opremu

Једном годишње се гориво у нуклеарки мења,
а то је скоро 50 тона урана, од тога 5% У235 !

Нису ни морали сами да обогаћују уран,
онај ко те снабдева (ја мислим Вестингхаус) може и да ти дотури тих десетак килограма обогаћеног У235.

А за уранијумску бомбу ти ни не требају нуклеарне пробе,
она ради сигурно, само ти требају две поткритичне масе у једној кутији ...
 
1. Имају нуклеарку Кршко, и вишедеценијски додир са уранијумом
2. Милановић се "диви" српским ракетама,
али уз загонетан злобни осмех каже да би Србија могла да нанесе штете Хрватској,
те да би вишеструко зажалила !
3. Послушајмо Тончија Тадића
Укуцати у Јутјуб:

Nuklearnu bombu nije teško napraviti - Tonči Tadić | podkist #56​

Je li i Napoleon sad u sobi sa tobom?
 

Back
Top