cimerka, bivsa i drugarica

Alerog

Ističe se
Poruka
2.560
bila jedna cura i bio ja pre nekih 5 godina. bilo ludo, vatreno i kratko...naravno, ja sam u*****o. nikad je nisam preboleo, al ostali smo drugari. sada njoj treba stan , meni treba cimer, dogovorili se za 10 sekundi. jedva cekam da dodje. "mozes da je bodes drugarski" prva konstatacija jednog ortaka. slagao bih kad bih rekao da mi to nije proslo kroz glavu. e sad srz problema. dal je dobro sto ona hoce da mi bude cimerka ili lose? lose u smislu da me gleda toliko kao druga da joj nije palo na pamet da bi je znas vec...pa joj kul da bude cimerka ili sam joj ostao u dobrom secanju pa kao kul je da budem pored njega...sta mislite?

bila jedna cura i bio ja pre nekih 5 godina. bilo ludo, vatreno i kratko...naravno, ja sam u*****o. nikad je nisam preboleo, al ostali smo drugari. sada njoj treba stan , meni treba cimer, dogovorili se za 10 sekundi. jedva cekam da dodje. "mozes da je bodes drugarski" prva konstatacija jednog ortaka. slagao bih kad bih rekao da mi to nije proslo kroz glavu. e sad srz problema. dal je dobro sto ona hoce da mi bude cimerka ili lose? lose u smislu da me gleda toliko kao druga da joj nije palo na pamet da bi je znas vec...pa joj kul da bude cimerka ili sam joj ostao u dobrom secanju pa kao kul je da budem pored njega...sta mislite?
ne bih da te plasim al vidim vec da ces nocu preko zida slusati njene akcije :lol:

a mozda cak i danju :sad2:

ne seri nego je qaraj

pitaj je bre je l oces da se vatreno erotisemo i da placam veci deo ili si postena

Ako smeštaj ne bude preskup,treba da se nametne,na foru,neka,ne treba da učestvuješ,
ja ću podneti kiriju i sl.
Tu bi je oborio.
Pala bi na džentlmenske fore...
A,ona,u znak zahvalnosti da mu omogući kundačenje !
Kad god mu se nadigne.

A,on,treba da nastoji da mu se nadiže što češće,
pa da u konačnom obračunu,mu ispadne čavka po promotivnoj ceni....
Mal'te ne - džabaka !

Mislim da bi po tom scenariju bile zadovoljne obe strane !

Back