Čime žene teraju muškarce od sebe?

Нпр. ја код жене не волим да чујем крештав глас,нападан смех или кад претерано вергла и не уме да се заустави. Нећу сад да улазим у физички изглед или сам дух. Отишао бих много далеко.
 
Pozdrav.
Evo neko moje okruženje cu opisat... Ne znam koliko ima nesparenih parova, time se ne vodim... No, ljudi su ipak nezadovoljni. Sto se desava? Finansijska zavisnost... Sa obije strane pretenduju neke koristi... Žene pohrle za parama, pa onda ratatata neko doticnom mužu isprasi mozak revolverom, i osta sama sa djetetom... Sa druge strane možda neki drugi momak koji nije dobra finansijska opcija sjedi sam, njega ostavila... Ovamo druga strana. Muškarac. Ona je atraktivna, mladja od njega... Mama i tata joj, ne znam, neke badze na državnim jaslima... On atraktivan upalilo mu, poveže se sa njom. Sa druge strane, cura oko koje se nije potrudio jer nije mnogo otvorena kao ova prva. Pa kad neće na prvu loptu, zajebi to. Tako da ona sjedi sama...
Ne opisujem sebe ni u kom primjeru, btw.
Mnogo je, da kažem, fantaziranja, ne realnih očekivanja.... Previše bahatosti, arogancije....
Neka trulež u društvu. Te ima i onih samih koji se ne vide i ne gledaju jedne druge zbog ovih prvih.
 

Back
Top