Čime se to grijala Zapadna Evropa do 1991 godine?

Ali ti ne kapiras , u Srbiji nedostaje EU a ne Putin , u Srbiji žive 99% putinofila.
Kako ne kapiras šta nas muči 20 godina unazad.

Ne nedostaje. Ti bi voleo da nekome ovde nedostaju EU tekovine, ali se raspoloženje naroda ne oblikuje na Tviteru, nego u realnosti. Možda zato ovde EU i nema prođu, jer su prvo krivi za bombardovanje zemlje, a na drugom mestu njeni eksponenti su jadnici koji slabo izlaze iz kuće i iritiraju kompletnu svoju okolinu. Ergo, sa takvim kartama možeš jedino da blefiraš, ali si izgubio ukoliko ti provale blef, a EU je ovde odavno provaljena.
 
Ne baš. Vidiš, od našeg komšiluka mi imamo problema sa srpskim otpadom koji se zove Hrvat i musliman, kao i sa Šiptarima iz razumljivih razloga. Sa druge strane, nemamo nikakvih problema sa Mađarima, Rumunima, Grcima, čak ni sa Bugarima ili SM ili CG. Dok Hrvati imaju problema bukvalno sa svim susedima. Da se vratimo na ovo prethodno što si pomenuo. Ako bismo tu rečenicu uzeli kao istinitu, to bi značilo da ona "većina" koja nas ne voli ukupno ne broji ni deset miliona ljudi, dok samo jedna Rumunija koja ima duplo više stanovnika ima sasvim korektne odnose sa nama kroz čitavu istoriju.
Sa takvim stavom je normalno da ces da imas problem sa njima. Hrvati NISU Srbi, shvati to jednom.
 
Sa takvim stavom je normalno da ces da imas problem sa njima. Hrvati NISU Srbi, shvati to jednom.

Niko ovde nije ni razmišljao o Hrvatima dok nisu počeli da kolju nevin narod. To je problem, a ovo o srpskom otpadu je samo dodatna stavka. Da, Hrvati nisu Srbi, nego srpski otpad, a što se tiče problema sa njima, ja upravo i želim problem, čisto da vidim šta će druga strana da uradi po tom pitanju :kafa:
 
Niko ovde nije ni razmišljao o Hrvatima dok nisu počeli da kolju nevin narod. To je problem, a ovo o srpskom otpadu je samo dodatna stavka. Da, Hrvati nisu Srbi, nego srpski otpad, a što se tiče problema sa njima, ja upravo i želim problem, čisto da vidim šta će druga strana da uradi po tom pitanju :kafa:
Naravno da ti zelis problem, jer ti neces ni da reagujes, nikad, i ni u kom pogledu. Drugi ce to umesto tebe. Tako je i bilo devedesetih, istu propagandu si sigurno i tad sirio.
 
Naravno da ti zelis problem, jer ti neces ni da reagujes, nikad, i ni u kom pogledu. Drugi ce to umesto tebe. Tako je i bilo devedesetih, istu propagandu si sigurno i tad sirio.

O, reagovalo se sasvim dovoljno do sada. Tukao sam Hrvate gde god sam ih video, kako u drugim zemljama, tako i u Hrvatskoj. Ali nije dovoljno, treba još batina. Ako imaš nekog kandidata ili bi sam da se kandiduješ, samo reci :kafa:
 
Toliko si tukao i opet si izgubio rat... :hahaha:

Pa ja i nisam ratovao, genije. U to vreme sam imao deset godina. Kasnije sam uradio i više nego što je u moći pojedinca, to jest polomio sam zakržljalih lobanja ne zna im se broja. Sećam se kada sam jednom tako u Ljubljani naleteo na kržljavca koji na fasadi pokušava da nacrta grafit Dinamo Zagreb. Dovršio sam taj grafit njegovim nosem :whistling:
 
Pa ja i nisam ratovao, genije. U to vreme sam imao deset godina. Kasnije sam uradio i više nego što je u moći pojedinca, to jest polomio sam zakržljalih lobanja ne zna im se broja. Sećam se kada sam jednom tako u Ljubljani naleteo na kržljavca koji na fasadi pokušava da nacrta grafit Dinamo Zagreb. Dovršio sam taj grafit njegovim nosem :whistling:
Ti ne bi ni sad ratovao. Takvi ne ratuju, nego s ledja, i u miru. Bas tako kao sto ti radis :D
Dobro pa kazes kaki si.
 

Back
Top