Čime se ovaj debelo preplaćeni mrsomood bavi?!

Ne završava faks lep nego uporan.:aha2:
Tačno, tačno.
Osim toga, taj je utvrđivao znanje i sad zna sve to mnogo bolje
od svih ovih fićfirića što očas posla završiše.
Na primer, zna sigurno bolje od onog... nekog što bio najbolji student pravnog ikad...
kako li se beše taj zove... ma ne znam, neki Shipshon, rodom iz Podujeva...
 

Back
Top