Majstor Života
Veoma poznat
- Poruka
- 12.527
Autorska.
Ovaj debelo preplaćeni mrsomood je zaštitnik građana, ptice su sigurno presrećne što nije zaštitnik ptica, koji u ovakvoj atmosferi našao za shodno da kokodače o nekakvom vređanju vernika na društvenim mrežama - https://direktno.rs/vesti/drustvo-i...alic-pojas-presvete-bogorodice-vredjanje.html
Onomad kad Vesić bio na dugosatnoj robiji, potrčo da proveri dal ga hendluju kako treba. Za silne maltretirane građane ga očigledno bole uši.
Neki dan serucko o slobodi medija, neko neobavešten bi pomislio da je zaštitnik građana u Finskoj - https://direktno.rs/vesti/drustvo-i...alic-zastitnik-gradjana-medijska-sloboda.html
Zimus je za nacrt zakona o javnom redu i miru predložio da se, kroz zaštitu javnog reda i mira, uvede prekršaj za vređanje na društvenim mrežama, bukvalno otvara nov teren za maltretiranje građana od strane uzurpatora - https://direktno.rs/politika/659414/and-godjevac-ssp-zakon-o-javnom-redu-i-miru.html
Dal to on i armija mu pomoćnika umišlja kako ih plaćamo da rade protiv nas? Ili veruju da će se to zaboraviti?
Ovaj debelo preplaćeni mrsomood je zaštitnik građana, ptice su sigurno presrećne što nije zaštitnik ptica, koji u ovakvoj atmosferi našao za shodno da kokodače o nekakvom vređanju vernika na društvenim mrežama - https://direktno.rs/vesti/drustvo-i...alic-pojas-presvete-bogorodice-vredjanje.html
Onomad kad Vesić bio na dugosatnoj robiji, potrčo da proveri dal ga hendluju kako treba. Za silne maltretirane građane ga očigledno bole uši.
Neki dan serucko o slobodi medija, neko neobavešten bi pomislio da je zaštitnik građana u Finskoj - https://direktno.rs/vesti/drustvo-i...alic-zastitnik-gradjana-medijska-sloboda.html
Zimus je za nacrt zakona o javnom redu i miru predložio da se, kroz zaštitu javnog reda i mira, uvede prekršaj za vređanje na društvenim mrežama, bukvalno otvara nov teren za maltretiranje građana od strane uzurpatora - https://direktno.rs/politika/659414/and-godjevac-ssp-zakon-o-javnom-redu-i-miru.html
Dal to on i armija mu pomoćnika umišlja kako ih plaćamo da rade protiv nas? Ili veruju da će se to zaboraviti?

