Quantcast

Cime se grejete u KUCAMA?

lilihip64

Elita
Poruka
15.331
Hvala vam na odgovorima svima. Kuca cela ima 40kv i odradjena joj je izolacija striroporom od 5cm, i jedan deo kuce ima PVC stolariju. Znam da ta kvadratura deluje smesno ljudima koji imaju kuce od po 200kv ali nama je opet hladno. Naravno, mi smo krivi jer nismo isplanirali grejanje. Dakle i ta jedna TA pec od 3kw NE MOZE da ugreje tih 40kv. Zato sam se bacio na istrazivanje tog etaznog, neki ga pljuju da je preskupo (ne mislim na investiciju ugradnje vec na astronomske racune), neki ga hvale na sav glas. Jedni hvale etazno na struju, neki na cvrsto gorivo..potpuno sam lud vise. Nisam pametan, majke mi!! Sta ciniti...
kucu od 70kvadrata grejem sa alfa plam kaminom, etazno grejanje .svuda je toplo.bas.do sad potrosila3 metra bukovine.malo sam stedela ali prosle godine sam pet metra.imam izolaciju i dobri su prozori.sad mislim uzeti ugalj ili brikete pa kombinovati

Poslednja izmena:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.