Čime se brijati,aparatom električnim ili žiletom

Gost 389991

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
166
Kavka su vaša iskustva u brijanju
Šta preporucuju stručnjaci
Ja sam se dosad brijao sa aparatom na struju,ali odnedavno ne uspijema da se obrijem ,nožiči se orginal ne mogu više nači
Imam osjetljivu kožu crvenkastu i sklonu upalama i sušenju
Dali bi bilo bolje da se brijem žiletima ili da kupim novi aparat na struju
Šta je ustvari bolje za kožu,jer su i ljekari podjeljeni,
Kvalitetnih aparata više i nema,sve je to upropastio kinez ,i pohlepa naših trgovaca
 
Kavka su vaša iskustva u brijanju
Šta preporucuju stručnjaci
Ja sam se dosad brijao sa aparatom na struju,ali odnedavno ne uspijema da se obrijem ,nožiči se orginal ne mogu više nači
Imam osjetljivu kožu crvenkastu i sklonu upalama i sušenju
Dali bi bilo bolje da se brijem žiletima ili da kupim novi aparat na struju
Šta je ustvari bolje za kožu,jer su i ljekari podjeljeni,
Kvalitetnih aparata više i nema,sve je to upropastio kinez ,i pohlepa naših trgovaca
Uzi philips pa ima zamenskih tockica,u svakom slucaju je jeftinije nego zileti i pene
 
Uzi philips pa ima zamenskih tockica,u svakom slucaju je jeftinije nego zileti i pene
Philips imam orginalni hq444
Ali su zamjenski nožiči kineski koji ne valjaju ništa
I oni navodno orginalni koji koštaju 40 eura su lažni
Jedne sam takve kupio i bio prevaren,pa aparat košta kao nožiči
Ali mene intetesuje šta više odgovara bradi i koži ,zileti i pjena ili aparat
 
Nista ne fali kombinovanju, a sto se koze tice ako imas sredstava kupuj i losion posle brijanja koji ti se svidja, pa posle njega uzmi gel za posle brijanja takodje koji ti se svidja jer je sve to isto. Umesto jednokratnih brijaca mozes da koristis neki od boljih sa umetcima ili obican za prave zilete, ali to kada uvezbas da se ne poseces.
Dakle eksperimentisi i naci ces pravu meru. A ako nemas para za to onda ipak odvoj pare samo za pravi zilet i gel, sve jedeno da li Nivea Dove ili neki drugi, a pasta za brijanje ti je jeftina i mozes rukom da je nanosis.
 
1583391255579.png
 

Back
Top