CIME CETE DANAS NEKOGA OBRADOVATI?

Kad nekom pricinim radost prosto to smatram normalnim, ne volim da se tome pridaje velika vaznost, ali kad meni neko nesto ucini, obraduje me, to ne zaboravljam i stavljam do znanja da sam jako zahvalna. Pa ne znam, danas nisam planirala nista specijalno da nekog obradujem, jedino ako bude slucajno i spontano, a mog Mikija cu izmaziti veceras i izljubiti i zajedno cemo se radovati. :p ;) :-D
 
gurmanci:
...i kako se osecate kada nekome pricinite radost, bilo da je rec o nekome koga volite ili je to neko nepoznat?:P


Cime cete DANAS nekoga obradovati?

Joj, volim bre kad nekog obradujem. :D Onako, lepo mi kad se ljudi osmehuju. Poznati, kao i nepoznati.

Danas ću da obradujem moju Vesnu.
Idemo na kafu & small talk predveče.
A i sebe ću da obradujem.
Uželela sam se Vesne. :D
 
baki 75:
Kad nekom pricinim radost prosto to smatram normalnim, ne volim da se tome pridaje velika vaznost, ali kad meni neko nesto ucini, obraduje me, to ne zaboravljam i stavljam do znanja da sam jako zahvalna. Pa ne znam, danas nisam planirala nista specijalno da nekog obradujem, jedino ako bude slucajno i spontano, a mog Mikija cu izmaziti veceras i izljubiti i zajedno cemo se radovati. :p ;) :-D
Joj blago meni :twisted:
 

Back
Top