Cimanje, skrivanje brojeva, nepoznate poruke...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Daca 94

Ističe se
Banovan
Poruka
2.522
:confused::xda li se nervirate kad vas neko cima sa,,sakrivenog,,!mene tu uzasno iznervira jer ne znam ko je a sigurno je neka nevazna osoba......a da li vam se desava da vam neko salje poruke i nece da kaze ko je,meni se to cesto desava i to mi ne smeta i ovako se smaram nemam sta da radim pa se prepucavam!!!!i najvise to radim da bi provalila da li je to ,,ON,,!!!!!!!
a npr kad vas samo cimne neka osoba !!!!:confused::confused:
ja npr cimam kad neko ne odgovori na poruku,cimam ponekad onako bezveze,a volim kad me neko samo cimne jer je to znak da neko misli na vas!!!!ali ako me neko cima,i cima i cima i ne prestaje,ili kad me neka drugarica lozi preko sakrivenog ili kad mi neko salje neke poruke a nece da se predstavi a nije ON!!!!onda poludim..

glupa tema ali sta vi mislite o tome!!!!!!da li se cimate
 
U pravu si,glupa tema...:|
ja npr cimam kad neko ne odgovori na poruku,cimam ponekad onako bezveze,a volim kad me neko samo cimne jer je to znak da neko misli na vas!!!!ali ako me neko cima,i cima i cima i ne prestaje,ili kad me neka drugarica lozi preko sakrivenog ili kad mi neko salje neke poruke a nece da se predstavi a nije ON!!!!onda poludim..
Da li je to zaista vazno...:lol::roll:?
 
cimanje je toliko retardirano i debilno da je to strashno...cimam ako nemam kredita, pa hotju da me taj neko pozove i jednu osobu cimam ako sam na msn-u da dodje....i to je to. ali, sad, kao, da mi je do yaya da cimam nekoga 5 puta za redom, a onda zabalavim kad taj neko mene pochne da cima...mis'im :roll: to sam radila kada sam imala 11 godina :| najcrnje mi je shto ih ima dooosta koji se sada cimaju..kao, "aaa, ludilo, volimo se!" daaaj....
sakriven broj mi je tek idiotizam nad idiotizmima...koj qr 'otjesh???
jedino shto mi je ok je dopisivanje...normalno...kad znash i s kim i shta prichash...mada, ako sam kod kutje, onda chatujem, vetjina ima msn..jedino kada sam u shkoli odbro mi dodje kuckanje poruka
 
Ovo sto mene uznemirava ne cima, vec stalno salje PRAZNE PORUKE...
Ja to ne mogu da razumem ne obazirem se ni ja kad neko cima itd isl...
Ali ovo mi je stvarno cudno i intrigira me nekako, jer traje vec sest meseci...

e meni moja drugarica cesto posalje praznu poruku jer joj se izbagovao telefon!!!!!!!a to neko tebe hoce namerno da nervira,sta te boli uvo,cim je prazna poruka,samo bzv trosi kredit!!!!!!!!pa pokusaj da nazoves taj broj sa nekog drugog broja i vidi ko ce se javiti,ja to stalno radim pa pitam ko je i snimim razgovor onda se ja i moja drugarica cepamo da provalimo ko je ,al bzro smori......a ja cim me neko cimne a da nemam taj broj u imeniku ja odmah posaljem poruku ko si ti,sta cu to mi je navika,ma to je verovatno zato sto ocekujem neki ,,vazan,,poziv!!!!!!!
mislim da to sve ide sa godinama,a ja sam jos mala
 
Dobijam poruke od klinki koje ne žele da se predstave, a brojeve su dobile od ''sestre'', ''drugarice'', ''mog najboljeg druga'' ( :lol: )... :roll:
A sadržina:
''Znam te veoma dobro, a ti mene ne znaš'';
''Visoka sam..., teška..., i nažalost, zgodna sam'';
''Sviđaš mi se dugo, ali tek sada sam skupila hrabrost da ti se predstavim'' - a imena i neke druge infromacije nigde...

Al' dobro, to je, valjda, neki period sazrevanja... Samo kulirajte... ;)
 
Cimanje,skrivanje brojeva...sve je to prolazni period,brzo dosadi onima kojima je to zanimljivo.
Nikada ne dobijam nepoznate poruke,u smislu da se taj neko i koga ne znam licno ne predstavi...
A kada me neko cima sa nepoznatog broja ne reagujem,jer nisam toliko radoznala povodom toga.Ako taj neko nesto hoce i ako mu trebam poslace poruku gde ce se predstaviti i reci sta hoce.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top