"Čim vidim da on igra znam da je film dobar..."

suave

Ističe se
Poruka
2.924
Da li odlučujete da gledate film samo na osnovu saznanja da u njemu igra neko čiji glumački ili režiserski rad poštujete, bez ikakve druge informacije o njemu. Za mene postoji par takvih glumaca, između ostalih Ed Haris i Viga Mortensen. Njihova imena su mi dovoljna preporuka za kvalitet filma. A kad su udruženi onda su to neverovatne scene.

"Historija nasilja" Davida Kronenberga. Igraju Vigo Mortensen, Ed Haris, Vilijem Hurt i Marija Belo. Film za svaku preporuku:

 
Recimo Guy Pearce, kada je zaređao - L.A. Confidential; Ravenous; Memento; The Count of Monte Cristo; The Time Machine; The Proposition.

Ili

Colin Farrel, kada je zaređao - Tigerland; Minority Report; The Recruit; Cassandra's Dream; In Bruges.

Bio sam avidni* pratioc lika i dela pomenutih... posle me to popustilo.

*avid
having or showing a keen interest in or enthusiasm for something.
 
Isto mislim da gledam svaki film koji snimi Vensan Kasel, pa iako je film sran*je, odgledam ga do kraja iz pijeteta prema minulom radu, ipak je glumio u -

Mržnji, Apartmanu, Dobermanu, Paktu sa Vukovima; Otpozadi, Šejtanu, Eastern Promises; Mesrinu 1 i 2; Crnom labudu; end d list gous on....

edit. Dodao bih od Francuza i Dina Duđardina, ili kako se već izgovora i Žila Leluša, mada oni često i glume u tandemu...
 
Uh, koliko sam se loših filmova nagledao vodeći se ovim pravilom. Irac, Avatar, sve od R. Skota u poslednjih 10-15 godina itd.

Od ženskih glumica, to je za mene Dženifer Džejson Li. Nisam baš sigurna da će film biti dobar, ali znam da će biti zanimljiv. Jedna od malobrojnih koja nikad nije upala u komercijalu. Možda i Rozana Arket, ali ona se još ređe pojavljuje u filmovima...

https://www.imdb.com/title/tt0102820/?ref_=nm_flmg_act_70 skoro gledao.
 
Poslednja izmena:
Gijom Kane. Prvo sam ga zavoleo kao glumca a onda kao režisera. Ustvari kod mene je situacija ovakva, kada mi se gleda francuski film, a kako se oni ne reklamiraju kod nas, odem na imdb i gledam šta su pobrojani snimili, pa skinem njihov film, pa sam kao u toku sa francuskom kinematografijom.
Tako sam sada video da Gijom snima novog Asteriksa. Jedva čekam :zbanana:
 
Da li odlučujete da gledate film samo na osnovu saznanja da u njemu igra neko čiji glumački ili režiserski rad poštujete, bez ikakve druge informacije o njemu. Za mene postoji par takvih glumaca, između ostalih Ed Haris i Viga Mortensen. Njihova imena su mi dovoljna preporuka za kvalitet filma. A kad su udruženi onda su to neverovatne scene.

"Historija nasilja" Davida Kronenberga. Igraju Vigo Mortensen, Ed Haris, Vilijem Hurt i Marija Belo. Film za svaku preporuku:

Taj me smorio
Iako recimo tom kruz nije neki glumac ne snima propale filmove pa mogu da pustim njega,tako je pre bilo s mel gibsonom,majkl kejnom,klint istvudom,robert de nirom
 
Od ženskih glumica, to je za mene Dženifer Džejson Li. Nisam baš sigurna da će film biti dobar, ali znam da će biti zanimljiv. Jedna od malobrojnih koja nikad nije upala u komercijalu. Možda i Rozana Arket, ali ona se još ređe pojavljuje u filmovima...

I ja uvek gledam Viga :)
Odlične glumice. Rosana Arket je imala par odličnih uloga. Ja je se sećam iz Sudara. Njoj su baz zapadale takve uvrnute uloge


Meni se dopada nešto drugačiji tip glumica, tipa Sigurni Viver. Ona je imala i dobrih filmova a i prilično loših no uvek ju volim pogledati

 
malo je glumaca iz A produkcije koji ne pokvare svoj rejting, igranjem u nekom komercijalnom blokbasteru, samo zarad velike love...jedan od takvih, a koga posebno postujem, je Harvi Kajtel....jos nisam vidio da je igrao u losem filmu...

Meni je to slučaj baš sa Robertom De Nirom i Al Paćinom. De Niro nakon Kasina nije snimio ništa što se isplati gledati, a Paćino od Vreline kad je igrao zajedno sa De Nirom
 

Back
Top