Cim upalim laptop on radi sa 100% a nema zasto...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ako nisi do sada primetio desno u task baru kod ili do sata imas gomilu ikonica zavisnosti koliko si programa instalirao, dok god se sve ikonice prikazu nisu prozvane u operativnom sistemu i procesor ti radi 100% jer pokusava a u tome i uspe da komp dovede u radno stanje to traje do maksimum 5 minuta sve zavisi da li si bio vredan u instaliranju svega i svacega potrebnog. Posle toga zaivsi da li si tako kod sebe namestio neke ikone su sakrivene onako da ti ne smetaju
 
eh...svasta moze bit...ali je vrlo moguce da imash masu nepotrebnih instaliranih drajvera,za stvari koje ti nikad nece trebat-zaviski kom krugu korisnika pripadash,tj.u koje svrhe ces koristit komp...moj drug je imao slican problem...palili su mu se apdejti za sve i svasta,gomilu nepotrebnih stvari je imao instaliranih,znaci haos...a samo sto ga je kupio,znaci fresko instaliran win7...tek kad sam mu pomicao neke drajvere i programe koje nece koristit nikad u zivotu,komp je poceo da dishe...vidji sto ti nece trebat od tih programa,makni iz start-upa razne gluposti kojih ima vazda,odradi sken sa cc cleanerom,malverom za svaki slucaj...i naravno:kolko ram-a imash covjece!? ;) makar 1.5gb morash imat za solidan rad racunara na win7...ja eo imam 2gb,upaljena mi je trenutno opera sa 10-ak otvorenih tabova i chrome dje skidam neki fajl,i zauzece je oko 1.1gb...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top