Čim kročite na tlo Severa Kosova videćete opustošen duh, bezvoljnost i ogrešenje od tog naroda ako ste Srbin

nesko101

Elita
Poruka
18.324
Autorska
Ako u Beogradu živite i mislite da je Vučić Srpski Putin ili neka srbenda onda mora da ste živeli na teškom dopingu Srpske vučićevske propaande i teško je da ćete to skoro išta ukapirati kako izdajnik manipuliše sa vašim životima.
Naši su već uništeni i nijedan novac to ne može nadoknaditi.Moj kum vlasnik Taksi službe kaže mi da nema dana a da neko ne nosi pune kofere, odlaze ljudi izdaja se trpeti ne može.
A vas sve neka vas je sramota zanavek i vekova.AMIN.

Trebalo je da putujem za Gračanicu. Dublje i dalje u Kosovo.
U Gračanici sam doživela ujedno mir i nemir.
Mir je potekao od velikog zdanja i mesta važnog za Hrišaćanstvo, a nemir jer sam na tim ulicama videla po prvi put u životu-kockarnicu do kockarnice, i mlade, lepe, na pogled drage ljude-kako samo izlaze iz jedne i ulaze u drugu.
To je sad, nakon više godina i u mom gradu-crkva je prelepa, ali svaki put kad prošetam, vidim divne, mlade i slepe ljude koji samo izbijaju iz jedne, a odlaze u drugu kockarnicu-kladionicu.

Poslednja izmena:
Mir je potekao od velikog zdanja i mesta važnog za Hrišaćanstvo, a nemir jer sam na tim ulicama videla po prvi put u životu-kockarnicu do kockarnice, i mlade, lepe, na pogled drage ljude-kako samo izlaze iz jedne i ulaze u drugu.
To je sad, nakon više godina i u mom gradu-crkva je prelepa, ali svaki put kad prošetam, vidim divne, mlade i slepe ljude koji samo izbijaju iz jedne, a odlaze u drugu kockarnicu-kladionicu.
Kockarnica/kladionica nema vise na Kosovu, pre cetiri - pet godina su zabranjene/zatvorene.Kazne su paprene za bavljenje tom delatnoscu min10.000 e.

Stvarno zašto pišeš sada ovo?
Ima skoro tri godine kako su na Kosovu zabranjene kladionice sve su zatvorene.Na Severu nešto ima ali se kriju i krivčno su gonjeni ako ih otkriju.

Stvarno zašto pišeš sada ovo?
Ima skoro dtri četri godine kako su na Kosovu zabranjene kladionice sve su zatvorene.Na Severu nešto ima ali se kriju i krivčno su gonjeni ako ih otkriju.
Zaista nisam znala!
Izgubila sam važne članove porodice u ovo ime. Zaista nisam htela da spominjem stare probleme-U ostatku Srbije je i dalje veliki problem sa tim.

Back