Quantcast

ЦИЉ, СМИСАО, ПОВОДИ ЗАБРАНЕ КРЕТАЊА ОД 13 Н 04.04.2020. ДО 05Н 06.04.2020.

ДА ЛИ ЈЕ МЕРА ВИКЕНД ТОТАЛНЕ ЗАБРАНЕ КРЕТАЊА

• СПРЕЧАВАЊЕ ШИРЕЊА КОРОНЕ

glasova: 7 46,7%
  • ПОКАЗИВАЊЕ НАДМОЋИ ЈАВНИХ СЛУЖБИ

glasova: 8 53,3%

• Ukupno glasova
    15

DragančeRuma

Početnik
Poruka
10
Ja mislim da ti ovde nista nisi razumeo.
Covek prepricava filozofiju i socilogiju, istoriju kroz vekove, usput stavlja neke lepe slike Pikasa i francuskih
impresionista koji veze sa temom nemaju da bi nam na kraju rekao:

Sada kada imamo vremena utrošimo ga na razmišljanje o onome što je sada tu oko nas, godinama već. Naoštrite Vaš kritički um. Ostanimo kod kuća, budimo savesni i odgovorni prema sebi i drugima. Ostanite kod kuća da bi oni koji su na poslu uspeli da odrade herojski posao! U najtežim trenucima dolazi do najvećih ostvarenja, iskoristite vreme, budite kreativni.

I sad, imas pollupismenog coveka, alkosa koji tri dana mora da sedi zatvoren i onda pije, maltretira porodicu
a ovaj ga upucuje da bude kreativan, pri cemu se autor uopste ne zapita za cije babe zdravlje ljudi bivaju
maltretirani.
Ja mislim da eventualno taj tekst nije pogodan za nasu temu ovde. On sto sam hteo reci je da je covek u pravu i da narod dal bio poslusan ili ne ima pravo na to i dda su ya to krivi oni. Ja sam shvatio tekst i mislim da ti trayis nesto o cemu covek ne govori. Covek vrlo suptilno i hrabro govori o uggrozavanju ljduskih prava i krivice vlasti. Sto se tice slika ukusi se raylikuju, meni licno je to ok. A poruka na kraju, pa nce valjda da kaye idite napolje popite kayne a ja cu da sedim i pisem. Sedite ljudi malo raymislite o cemu se ovde radi. Nekog ko pise to i jeste posao. Pritom u drugim tekstovima jasno govori o tome da je sve rayjebano i da jedino moyemo da se pazimo tako sto jedino imamo sebe.

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
55.937
Ja mislim da eventualno taj tekst nije pogodan za nasu temu ovde. On sto sam hteo reci je da je covek u pravu i da narod dal bio poslusan ili ne ima pravo na to i dda su ya to krivi oni. Ja sam shvatio tekst i mislim da ti trayis nesto o cemu covek ne govori. Covek vrlo suptilno i hrabro govori o uggrozavanju ljduskih prava i krivice vlasti. Sto se tice slika ukusi se raylikuju, meni licno je to ok. A poruka na kraju, pa nce valjda da kaye idite napolje popite kayne a ja cu da sedim i pisem. Sedite ljudi malo raymislite o cemu se ovde radi. Nekog ko pise to i jeste posao. Pritom u drugim tekstovima jasno govori o tome da je sve rayjebano i da jedino moyemo da se pazimo tako sto jedino imamo sebe.
Da, verovatno nije za ovu temu. Covek je pismen, svaka cast, ali je mnogo nekih stvari uneo u taj tekst ukljucjuci i ovu kreativnost, a jako
je malo ljudi kreativno.

DragančeRuma

Početnik
Poruka
10
Da, verovatno nije za ovu temu. Covek je pismen, svaka cast, ali je mnogo nekih stvari uneo u taj tekst ukljucjuci i ovu kreativnost, a jako
je malo ljudi kreativno.
Mislim da je to bila metafora da ljudi raymisle kao... Tekst je svakako pisan, msm pominje Rusoa, Loka, drustveni ugovor, za pismenije ljude! Pozdrav

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
55.937
Mislite da ste pametni ako ste protiv i to izuzetnih ljudi.Sam njihov nastup to govori bez pijačnih prepucavanja sve je kulturno i na visini.Kada je neko toliko kvalitetan oni koji su nisu shvataju gde su i jedino mogu da ogovaraju.Potukli su sve ne kompetetne.
Jel tebe ovde poslali da nam pricas naucnofantasticne price?
Ciji nastup sta govori?
Lupetaju svi od reda na celu sa Vodjom i to svakog dana nesto drugo tako da danas uopste ni najpametniji covek
ne zna sta je za njegove izlaske validno recimo sutra jer ce mozda nekome danas po podne nesto drugo
da padne na pamet, Srbija je bombardovana armijom sharlatana, nadrilekara, teoreticara svetske zavere i ostalih
umobolnika sa Pinka, ali i ostalih medija u Srbiji. I sad aj ocekuj neki pristojan procenat ljudi koji ce ovu posast ozbiljno
i shvatiti. Zapravo je cudo da ih i ima toliko koji se koliko-toliko cuvaju.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.