Чији председник јавно осим Србије прозива део свог народа да су фашисти?

nesko101

Elita
Poruka
18.101
Ауторска тема
Ово питање је постављенио свим будућим гласачима на парламентарним изборима.У којој се то земљи од стране председника један део народа прозива фашистима?
Заиста и да је то тачно један озбиљан председник једне државе могао би само са судским доказима да некога прогласи да је фашиста а не то као у Србији да користи као оружје за обрачун са неистомишљеницима.
 
Нема то нигде. Чудо невиђено.
Исти тај председник тврди да постоји лопов који је лидер неке странке и који је украо 619 милиона евра, и поред свог државног апарата слободно живи и чак политички делује.
 
зашто му то дозвољавамо месецима а да га не осудимо?
не ради се ту само о њему....многи отпадници су радили свашта под изговором борбе против фашиста
 
najludji deo je sa tim LOPOVIMA

kada precednik države proziva ljude da su lopovi, a ne pada nikakvo hapsenje, pa kako da njegova rec ima neku jacinu?
Пази сад,он зна за ону причу када је чобанин лагао да је вук напао овце па сада када његови буду крали нико неће веровати.
 
Мислим стварно , ево морам да питам .како вас није срамота да глумите лажне моралисте ..Нисам за Вучића , али носе му вешала на протестима , називају п.едером , лоповом , гњидом ..нема које реч му не упућују и које увреде ..и сада као они добрице а он њих вређа и назива фашистима .

стварно нисте реални
 
Мислим стварно , ево морам да питам .како вас није срамота да глумите лажне моралисте ..Нисам за Вучића , али носе му вешала на протестима , називају п.едером , лоповом , гњидом ..нема које реч му не упућују и које увреде ..и сада као они добрице а он њих вређа и назива фашистима .

стварно нисте реални
Sta su slagali?
 
Чуј , молим те он грађане назива фашистима ...стварно нисте фер
Na komentar predsednika Hrvatske da je SNS šaka jada, Vučić je rekao da je mislio na ceo narod.

Ja ću onda poslušati taj savet, i shvatiti da je Vučić nazvao ceo narod fašistima.
 
Како дотични Љотићевац назива њега овај је још и уздржан
Ако је то теби исто ево дајте мени да будем председник па ме зовите како хоћете.
Капираш ли ти разлику у тежини речи и последицама ко коме говори?
Тако је и Оливер Ивановић убијен када су његови по наговору викали да је издајник.
 
Ако је то теби исто ево дајте мени да будем председник па ме зовите како хоћете.
Капираш ли ти разлику у тежини речи и последицама ко коме говори?
Тако је и Оливер Ивановић убијен када су његови по наговору викали да је издајник.

немој , молим те ...Као прво Обрадовић јавно подржава Љотића и његову назови политику , то му је идеолошки вођа .

као друго , Обрадовић има наступе ширења мржње , позивање на убиство и да је у некој другој земљи већ би био на робији .

али то све није ни битно .овде сам само реаговала на лажно моралисање и двоструки стандард .

значи када се позива на убиство Вучића , када се позива да је п.едер , лажов , убица ,криминалац итд...онда је то демократско право да се тако назове .
а када он , мада нисам чула искрено да је неког назвао фашистом ,употреби исто грађанско право , на истој разини као и они .онда је он председник који напада грађане .
 
немој , молим те ...Као прво Обрадовић јавно подржава Љотића и његову назови политику , то му је идеолошки вођа .

као друго , Обрадовић има наступе ширења мржње , позивање на убиство и да је у некој другој земљи већ би био на робији .

али то све није ни битно .овде сам само реаговала на лажно моралисање и двоструки стандард .

значи када се позива на убиство Вучића , када се позива да је п.едер , лажов , убица ,криминалац итд...онда је то демократско право да се тако назове .
а када он , мада нисам чула искрено да је неког назвао фашистом ,употреби исто грађанско право , на истој разини као и они .онда је он председник који напада грађане .
имам осећај да ти фашизам дефинишеш као и сам Вучић.
 

Back
Top