Quantcast

Чији председник јавно осим Србије прозива део свог народа да су фашисти?

fobos11

Domaćin
Poruka
3.879
Nije !

Meni je sledeće jasno : Vučiću bojkotom treba prepustiti 100% vlasti - to je onda svima u SAD, EU, Kini i Rusiji znak da je Vučić=Musolini

Cek, ako kazes da je Vucic jednako musolini, da li je to uvreda jednaka, pa mozda i gora od one koju on kaze za Boska, jer onda se to, kako bi pokretac teme rekao, odnosi na sve one koji njega podrzavaju.

nesko101

Veoma poznat
Poruka
12.457
Pa meni je savrseno jasno. Zato i kazem da je nije dobro sto se to izgovara. Samo je problem sto too nije ni prva uvreda na srpskoj politickoj scen, niti najgora. Etiketirali su licno njega i radikale hiljade puta da su fasisti. Danas se stotine hiljda, da ne kazem vise od milion ljudi etiketira da su "krezubi botovi" i "sendvicari". I to ne tako sto se vredja veliki vodja, vec tako sto se direktno spominje njegovo biracko telo (i clasnstvo). Ne vidim da je ovde otvoreno stotine tema ili da je neko pustio suzu.
fašizam kada se pomene iz usta predsednika onda cela EU prati a to za sendvičare je istina ja sam lično video kako to rade.

Frtajler

Elita
Poruka
16.761
зашто му то дозвољавамо месецима а да га не осудимо?
Zato jer je kod vas još uvijek zabavno kada se nađe takav
Pa sta ti ustvari hoces da kazes? Jel' ti se svidja ili ne svidja kad neko nekom kaze da je fasista? Zalis ili ne?

P.S. Naravno da sam cula i ranije taj izraz u javnom govoru, ali ne toliko koliko ga ti napravi cestim i vaznim.
Meni se sviđa kada me nazovu fašistom

fobos11

Domaćin
Poruka
3.879
fašizam kada se pomene iz usta predsednika onda cela EU prati a to za sendvičare je istina ja sam lično video kako to rade.

I jel se cela EU potresla sto je Vujaga nazvao Boska manitog fasistom? Jel Boletu stizu telegrami podrske i osude za predsednika Srbije? Boli kur.ac EU to sto se mi medjusobno glodjemo. A slican recnik, odnosno rec "fasista" licno Makron koristi protiv svog najveceg rivala, familije Le Pen. Niko se nesto ne potresa previse. To sto mi mislimo da svi zanemaruju svoje probleme i posmatraju nas, odnosno nase politicare kako se vredjaju, to je nasa sopstvena manija velicine, gde cesto mislimo da smo ovako mali i nebitni centar sveta.

nesko101

Veoma poznat
Poruka
12.457
I jel se cela EU potresla sto je Vujaga nazvao Boska manitog fasistom? Jel Boletu stizu telegrami podrske i osude za predsednika Srbije? Boli kur.ac EU to sto se mi medjusobno glodjemo. A slican recnik, odnosno rec "fasista" licno Makron koristi protiv svog najveceg rivala, familije Le Pen. Niko se nesto ne potresa previse. To sto mi mislimo da svi zanemaruju svoje probleme i posmatraju nas, odnosno nase politicare kako se vredjaju, to je nasa sopstvena manija velicine, gde cesto mislimo da smo ovako mali i nebitni centar sveta.
Ja pričam da svako može da nas uzme u usta zbog toga.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.