Čija je veza uspešnija?

Evo na Facebooku čitam raspravu dve žene, rekao bih u kasnim 30-tim (ne znam, moguće da su starije).
Jedna kaže: "Ti si meni pre 9 godina rekla da mi veza neće potrajati a ja još uvek u srećnoj vezi dok si ti sa tvojim samo 3 godine..."
Ova druga odgovori: "Ali ja sam u braku a tebi je taj tvoj "dečko", i još uvek tvrdim da vam veza neće potrajati/ uspeti".

Šta treba da se gleda? Brak nije garancija, mnogi će reći samo "parče papira", međutim dok sam se smejao čitajući ovo u stvari sam se zapitao i zaključio da je ova sa 3 godine braka u "uspešnoj vezi" dok ovoj drugoj tih 9 godina "nema težinu" jer može tako lako da pukne evo na primer kad ona još malo ostari.

Koja je u pravu?
auu
jos jedna drugoj da polepe zvake u kosu i ne moraju mrdati iz skolskih klupa
 
jbg mora da cuti i radi kao muskarac ako zeli ravnopravnost,a ne da joj sanja marinkovic kaze bori se za sebe tako sto ces da prelajes muskarce,dodatno vas sroza emancipacija
Mislim da sam ukapirao Džordža. Ali ne slažem se da se to odnosi na SVAKU ženu.
Sanju Marinković gleda i sluša samo neko ko poštuje vrednosti Jelene Karleuše (sad će njeni fanovi da krenu u napad), to nije kultura već neka nakaradna subkultura i jednostavno te sa silikonima su pola plastika a pola žena, izvinite ali to, to nije ni osoba, da bi imala 50% plastičnih delova tela za to treba i odgovarajući mozak. Ptičji. Takvim ženama da ne kažem "poluženama" se protive i Džordž i Umri muški i ja.
Kad sam ja rekao da ne poštujem Virdžiniju Vulf?
Dobar sam drug sa dosta forumašica, sa onima koje imaju mozak, pravi a ne plastični. A po ovoj prvoj grupi žena ću i dalje da pljujem. Pa koja je pametna ukapiraće zašto. Glupače će me uvek napadati i to je tako.
Jer se glupača automatski identifikuje sa SVIM ženama, pametna gleda sebe i svoja posla.

Emancipacija koja je lansirala Sanju Marinković je donela više štete nego koristi ženama. Itd.
 
Postoje drustva, npr chat zajednica kod koje su svi nenormalni , manje ili vise...
Posledica laganja, flerta ii narocito hot chata, uz prisustvo dzukaca, tipova koji non stop napaljuju chaterke....nije da one to ne zele...znatizelja postoji...

Ako nisu oformljene seksualno a obicno nisu , nastupa dozivotna degeneracija njihovih seksualnih drajvova, tj nagona i seksualnog razvoja..
 
Mislim da sam ukapirao Džordža. Ali ne slažem se da se to odnosi na SVAKU ženu.
Sanju Marinković gleda i sluša samo neko ko poštuje vrednosti Jelene Karleuše (sad će njeni fanovi da krenu u napad), to nije kultura već neka nakaradna subkultura i jednostavno te sa silikonima su pola plastika a pola žena, izvinite ali to, to nije ni osoba, da bi imala 50% plastičnih delova tela za to treba i odgovarajući mozak. Ptičji. Takvim ženama da ne kažem "poluženama" se protive i Džordž i Umri muški i ja.
Kad sam ja rekao da ne poštujem Virdžiniju Vulf?
Dobar sam drug sa dosta forumašica, sa onima koje imaju mozak, pravi a ne plastični. A po ovoj prvoj grupi žena ću i dalje da pljujem. Pa koja je pametna ukapiraće zašto. Glupače će me uvek napadati i to je tako.
Jer se glupača automatski identifikuje sa SVIM ženama, pametna gleda sebe i svoja posla.

Emancipacija koja je lansirala Sanju Marinković je donela više štete nego koristi ženama. Itd.
Ni S.M. ni ona tabova J.J. ne bi postojale da nije bilo nas da to gledamo kao oduzeti….
 
nije do njih. do nas je.
Jeste. Do nas je. Ja sam na primer otvorio ovu temu i kad sam počeo da čitam komentare doslovno mi se zgadila sopstvena tema, pa sam to i napisao, koliko sam nisko pao i kad postadoh ovakav? Nikad nisam gurao nos u ono što me se ne tiče pa sam posle počeo da gledam neki američki rijaliti, sećam se da sam gledao i Karleušu i još se pitam šta bi sa mnom?
Sreća pa sam se trgnuo. Nije teško biti kulturan samo mora čovek prvo da shvati da nije.
 

Back
Top