Quantcast

ЦИГЛОМ НА СКУПШТИНУ

eremita

Zaslužan član
Poruka
116.719
CIGLOM NA SKUPŠTINU

(2) Ponedeljak, 14. Februar, 2011.| Autor:

Ne znam zašto sam to uradila - rekla je S. Simić, žena koja je juče oko 16.30 časova bacila ciglu na zgradu Narodne skupštine u ulici Kralja Milana 14.

- Bez slikanja. Molim vas, nema tu nikakve štete - rekao nam je šef obezbeđenja. Na pitanje šta se konkretno desilo, dobili smo kratak odgovor: „Nismo ovlašćeni da dajemo izjave“.

Kako smo saznali, S. Simić je iz čista mira uzela ciglu, bacila je i oštetila rešetke na vratima. Obezbeđenje Narodne skupštine ju je zadržalo do dolaska policije. Nakon ispitivanja žena razbijač prevezena je u Institut „Laza Lazarević“.

(M. N.)

http://www.kurir-info.rs/beograd/ciglom-na-skupstinu-74963.php

***********************************************************************************************

Овај случај је само још једна у низу чињеница због којих би жута лоповско-мафијашка багра ТРЕБАЛО ДОБРО ДА СЕ ЗАМИСЛИ ШТА РАДИ и КАКО РАДИ... пре него што дође до општег лудила које више нико неће моћи нити смети да каналише или контролише.

gost 41715

Elita
Poruka
17.690
Bas je slatka ta nasa drzava gde malo-malo, pa neko digne nogu na tu skupstinu.

A igrom slucaja mi bas biramo predstavnike upravo za tu skupstinu.

Ako se uzme u obzir nicim izazvan apsolutizam predsednika i predlozi o dvopartijskom sistemu koji zagovara, ni manje ni vise nego "opoziciona" stranka, meni se cini kao da su svi zajedno bili na molitvenom dorucku i jeli iz istog tanjira :dash:

Neca1977

Ističe se
Banovan
Poruka
2.534
CIGLOM NA SKUPŠTINU

(2) Ponedeljak, 14. Februar, 2011.| Autor:

Ne znam zašto sam to uradila - rekla je S. Simić, žena koja je juče oko 16.30 časova bacila ciglu na zgradu Narodne skupštine u ulici Kralja Milana 14.

- Bez slikanja. Molim vas, nema tu nikakve štete - rekao nam je šef obezbeđenja. Na pitanje šta se konkretno desilo, dobili smo kratak odgovor: „Nismo ovlašćeni da dajemo izjave“.

Kako smo saznali, S. Simić je iz čista mira uzela ciglu, bacila je i oštetila rešetke na vratima. Obezbeđenje Narodne skupštine ju je zadržalo do dolaska policije. Nakon ispitivanja žena razbijač prevezena je u Institut „Laza Lazarević“.

(M. N.)

http://www.kurir-info.rs/beograd/ciglom-na-skupstinu-74963.php

***********************************************************************************************

Овај случај је само још једна у низу чињеница због којих би жута лоповско-мафијашка багра ТРЕБАЛО ДОБРО ДА СЕ ЗАМИСЛИ ШТА РАДИ и КАКО РАДИ... пре него што дође до општег лудила које више нико неће моћи нити смети да каналише или контролише.
Да је барем Динкића погодила.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.