Cigarete poskupljuju DUPLO

Тако је.

Цигарете су несумњиво зло и зато сам их оставио, али знаш оно...

Страхујем да 250 динара додатне акцизе неће отићи на Мамограм у Сурдулици, него на нови Ауди министраства за поморство и бродоградњу.

pa u to nemoj da sumnjas.

Evo skoro citam na www.automobili.rs o nekom liku Nikoli Cujevicu, mislim da se tako zove koji je za zadnjih 6 godina kupio 3 BMW-a za 300.000 evra ukupno i sva tri mu se pokvarila a Delta Automoto nece da mu plati odstetu .

I sve u svemu prica jeste losa za BMW, al sta je ovde interesantno je , sto je taj decko od svojih 30 leta , predsednik omladine Pokreta Socijalista na celu sa Vulinom .

E ako on ko predsednik omladine jedne minorne stranke moze da skupi 300.000 evra za auta , zamisli koliko tek imaju ovi koji sukljucni funkcioneri tj koliko kradu
 
Druzices se, druzices. :zper:

- - - - - - - - - -

Jao kerky, pa opet me javno muvkaš. :rumenko:
Moram da nabavim one sprejiće što se prskaju u grlo da se manje oseti smrad pušača., kad se budemo ljubili. Volim nar, pa ću ti kupim jedan sa tom aromom, da mi miriškiš na narić :cmok:

- - - - - - - - - -

Ako neće njima, onda će muslimanima u BiH. Jer tako treba

Eto, zaključak je da pušači pomažu izbornu kampanju AV-a i pune budžet svojih jarana izbosne i bratskog im "Kosova". :mrgreen:
 
A muharike?

Da me ti nisi pobrkao s nekim?

Hajde, hajde... nemoj sad da se stidiš. :zag:

- - - - - - - - - -

AV ima podršku 50% glasača, zovi EU da te brane od njih, neka im zabrane da glasaju. Reci da ti smrde na jeftinu salamu, a ti mirišeš na Pako Rabana možda te pozovu u EU parlament da širite mirise zajedno :mrgreen:

Ti si AV-ov, AV je tvoj! :mrgreen:
 
И треба да поскупе , ви који пуштите дозвољавате да вас Америка трује и УБИЈА .то је жалосно .нема пушења на јавном месту .престаните да се трујете АМЕРИЧКИМ ОТРОВОМ ,цигаретама које су намењене да убијају младе Србе .

пуштите амерички отров .трују вас ДИРЕКТНО и то не сакривају и још помажете тако АМеричку економију .

Vecina cigareta kod nas se proizvodi u Srbiji, one koje se ne proizvode u Srbiji dolaze iz Rusije to su uglavnom pocket paklice i malim delom iz Svajcarske. Cigarete proizvedene Americi ne postoje na nasem trzistu. Manite se teorija zavera i anti americkom propagandom, da si jednom bila u Americi videla bi da smo mi za njih saka jada za koju 70% ljudi nije ni culo a kamoli da proizvode cigarete namenjene za ubijanje mladih Srba.
 
Па шта, у земљи у којој грађани плаћају порез на личну имовину и ако га не плате онда им се одузима, нормално је да стране компаније које су бомбардовањем преузеле дуванску индустрију имају право да ти наплаћују ту зависност како им се хоће..
 
Vecina cigareta kod nas se proizvodi u Srbiji, one koje se ne proizvode u Srbiji dolaze iz Rusije to su uglavnom pocket paklice i malim delom iz Svajcarske. Cigarete proizvedene Americi ne postoje na nasem trzistu. Manite se teorija zavera i anti americkom propagandom, da si jednom bila u Americi videla bi da smo mi za njih saka jada za koju 70% ljudi nije ni culo a kamoli da proizvode cigarete namenjene za ubijanje mladih Srba.

Dve najjače kompanije koje ovde proizvode su iz SAD, valjda?
 
Vecina cigareta kod nas se proizvodi u Srbiji, one koje se ne proizvode u Srbiji dolaze iz Rusije to su uglavnom pocket paklice i malim delom iz Svajcarske. Cigarete proizvedene Americi ne postoje na nasem trzistu. Manite se teorija zavera i anti americkom propagandom, da si jednom bila u Americi videla bi da smo mi za njih saka jada za koju 70% ljudi nije ni culo a kamoli da proizvode cigarete namenjene za ubijanje mladih Srba.

vecina cigareta koje se popuse kod nas su cigarete u vlasnistvu dve americke firme Philip Morris i BAT

tako da pare svakako idu njima o da....
 
Vecina cigareta kod nas se proizvodi u Srbiji, one koje se ne proizvode u Srbiji dolaze iz Rusije to su uglavnom pocket paklice i malim delom iz Svajcarske. Cigarete proizvedene Americi ne postoje na nasem trzistu. Manite se teorija zavera i anti americkom propagandom, da si jednom bila u Americi videla bi da smo mi za njih saka jada za koju 70% ljudi nije ni culo a kamoli da proizvode cigarete namenjene za ubijanje mladih Srba.

Видео сам анкету са америчког универзитета где њих 90% није знало ко је Адолф Хитлер...не желим да одем и видим те ментоле..
 
Има онај један филм "I love you Philip Morris".

Изнајмљивање тог филма у Видео Клубу ће од сада коштати дупло скупље, а испред ће банде разуларених непушача да туку изнајмљиваче филма.
 
Hajde, hajde... nemoj sad da se stidiš. :zag:

Dobro vazi, "muvkam" te. :lol:

Da.......toliki bezobrazluk zbog koga sledi samarcina od koje spadaju hulakopke "na keca"!!!

Ma da....

giphy.gif
 

Ovo je film koji bi svaki zavisnik od cigareta trebao da pogleda. Truju vas, ubijaju vas bukvalno rakom, pljackaju vas - a vi umesto da batalite vi se i dalje trujete i pljackate sami sebe.

Film snimljen po istinitom dogadjaju.

Ubijaju vas bukvalno - a vi za to jos debelo placate.
 
vecina cigareta koje se popuse kod nas su cigarete u vlasnistvu dve americke firme Philip Morris i BAT

tako da pare svakako idu njima o da....

To sto se kod nas pusi vise cigareta Philip Morris-a od recimo JTI - a je izbor kupaca tj izbor nasis gradjana i nije nametnut nikako, kod nas imate i cigarete Hrvatske proizvodnje pa sta sad i hrvati nas truju?

Naprotiv, trujemo se sami svojim izborom da pusimo i to je to
 

Back
Top