Ciganska kafana " Kod veselog Delije "

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Идемоооо....још једна наша победа СЈК ;)

Sto je najbitnije sacuvano je jedinstvo SJK. Doduse, nisu svi stigli da glasaju ali cvrsto sam ubedjen da ni oni koji nisu sudelovali u glasanju ne bi izneverili.
Peca je glasao kao jedini protiv ali uzimajuci u vidu njegovu narav i objasnjenje da je dva puta glasao za onu prvu opciju zato sto su slabiji, necemo to smatrati kao izdaju SJK. Peca je muski poginuo u prvoj borbi a zahvaljujuci SJK je ponovo vaskrsao.
Zato, pamet u glavu i ne ici ni u kakve dalje akcije pojedinacno i glavom kroz zid. Sve se moze lepo zavrsiti po pravilima. I ova poslednja pobeda je pobeda diplomatije.
Cestitam vojnicima i oficirima SJK na junackom drzanju! :ok:
 
Sto je najbitnije sacuvano je jedinstvo SJK. Doduse, nisu svi stigli da glasaju ali cvrsto sam ubedjen da ni oni koji nisu sudelovali u glasanju ne bi izneverili.
Peca je glasao kao jedini protiv ali uzimajuci u vidu njegovu narav i objasnjenje da je dva puta glasao za onu prvu opciju zato sto su slabiji, necemo to smatrati kao izdaju SJK. Peca je muski poginuo u prvoj borbi a zahvaljujuci SJK je ponovo vaskrsao.
Zato, pamet u glavu i ne ici ni u kakve dalje akcije pojedinacno i glavom kroz zid. Sve se moze lepo zavrsiti po pravilima. I ova poslednja pobeda je pobeda diplomatije.
Cestitam vojnicima i oficirima SJK na junackom drzanju! :ok:
:worth::worth::worth:
 
Sto je najbitnije sacuvano je jedinstvo SJK. Doduse, nisu svi stigli da glasaju ali cvrsto sam ubedjen da ni oni koji nisu sudelovali u glasanju ne bi izneverili.
Peca je glasao kao jedini protiv ali uzimajuci u vidu njegovu narav i objasnjenje da je dva puta glasao za onu prvu opciju zato sto su slabiji, necemo to smatrati kao izdaju SJK. Peca je muski poginuo u prvoj borbi a zahvaljujuci SJK je ponovo vaskrsao.
Zato, pamet u glavu i ne ici ni u kakve dalje akcije pojedinacno i glavom kroz zid. Sve se moze lepo zavrsiti po pravilima. I ova poslednja pobeda je pobeda diplomatije.
Cestitam vojnicima i oficirima SJK na junackom drzanju! :ok:

:super:
 
Trazi se!

MrFreak
avatar124326_7.gif


Ziv ili mrtav (kao mrtav bolje)
Prevarant i isdajnik
zenskih srca!

Informacija za jednu damu: Doticni je bio zenjen i jos se nije rastao. :rtfm:
 
Dakle, ja moram da naglasim da se još ne smatram razvedenom, samim tim što nije isteklo ni 40 dana moje žalosti za nesuđenom mi veridbom :(
I da, da li je potrebno da napomenem da se slažem sa Ilićem u svemu gorenavedenom :mrgreen:
I jos da znas kakve stvari za njega ja drzim u rukavu! :rtfm:
Ima da mu razbucam veridbu i da se vrati izvornom obecanju a moju nesudjenu snajku da pusti na miru inace bicete obe nesudjene udovice! :evil:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top