Quantcast

Cice,kako dajete do znanja suprotnom polu da ima prodju?

DarthMaul

Domaćin
Poruka
4.422
Немој да ме малеришеш са том пљеском, као поједете једном, мсм ја бих волео да је једем још доста пута.. :)
Иначе ја сам тражио дозволу да је мувам, да је одведем на кокице, да јој дам бомбон, или чак целу бомбоњеру, и она ништа, замисли..

Izmalerisaces se sam ako si sujeveran :D Ya know what I mean?

Nego kad kazes da si vec trazio dozvolu, a ona nista... sta da ti kazem onda. Lay low and wait till she make some move :)

gost 267708

Veoma poznat
Poruka
12.785
Izmalerisaces se sam ako si sujeveran :D Ya know what I mean?

Nego kad kazes da si vec trazio dozvolu, a ona nista... sta da ti kazem onda. Lay low and wait till she make some move :)

Пиши српски да те цео свет разуме.. :) Да се разумемо, знам енглески одлично, само имамо своје писмо па да се држимо њега јелте.. ;)

Не бре, па неће ни бомбон... Мсм ја не знам шта више могу да понудим..

shojo maho

Buduća legenda
Banovan
Poruka
29.141
Немој да ме малеришеш са том пљеском, као поједете једном, мсм ја бих волео да је једем још доста пута.. :)
Иначе ја сам тражио дозволу да је мувам, да је одведем на кокице, да јој дам бомбон, или чак целу бомбоњеру, и она ништа, замисли..

Не мисли се буквално на изваљивање, него на уваљивање на неко комфорно место.. То су два различита појма.. И јесте комплимент, него како..

znam salim se. z:)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.