CIA, snajka (srpski "opozicioni" mediji)

tito je brzo pokazao lice i suprostavio se staljinu... nikada rusi ovde zapravo niejsu usli!

samo su oslobodili i prosli...
Malo je poznato da je Staljin tražio dozvolu od Tita da Crvena armija uđe u Jugoslaviju i pomogne pri oslobađanju Beograda.
Za ostale zemlje u koje su Rusi ušli, nije tražena nikakva dozvola - Rusi su jednostavno prošetali tuda, zgazili švabe i ostali tu.
 
Demagogija se uči, studira se o tome, Zapad obučava ljude za to.
Ti, kao neuki demagog, ne bi trebalo da se blamiraš takvim glupim izjavama.
Niko ne ide iz Srbije zbog ekologije ili nacionalizma, već zbog veće plate na Zapadu i to je jedini razlog.

Kad bi u Srbiji prosečna plata bila 1500 evra, niko više ne bi odlazio na raspali Zapad, svi bi se vratili.
Vraćaju se pred kraj ili u limenim sanducima
 
Najgore je sto mora jedan americki medij da ti objasni ocigledno - da sa Rusijom te ceka jedino srednji vek.
Najgore sto nam se desilo je sto je 1945. crvena armija usla u Beograd.
Da su usli saveznici sa zapada, bila bi totalno druga prica.
Као не би поставили Тита? Извини, подсети ме шта су Британци рекли Душану Влаховићу те исте 1944е? Подсети ме молим те, којим су циљем западњаци бомбардовали Београд 44е и то коре него 99е? Које си ти једно ђубре, када видиш очито да је све ово једно прање мозга из Америке, а ти кажеш "па кад мора Американац да вам каже". И нису ушли 45е, већ 44е. И то Трећи Украјински Фронт који се састојао само 50% од Руса.
 
Malo je poznato da je Staljin tražio dozvolu od Tita da Crvena armija uđe u Jugoslaviju i pomogne pri oslobađanju Beograda.
Za ostale zemlje u koje su Rusi ušli, nije tražena nikakva dozvola - Rusi su jednostavno prošetali tuda, zgazili švabe i ostali tu.

Nikakvu dozvolu nisu tražili 14. oktobra 1944. godine u Kruševcu, a Tito je u tom momentu bio u Rumuniji.
 
Najgore je sto mora jedan americki medij da ti objasni ocigledno - da sa Rusijom te ceka jedino srednji vek.

Najgore sto nam se desilo je sto je 1945. crvena armija usla u Beograd.

Da su usli saveznici sa zapada, bila bi totalno druga prica.

Istorija je uciteljica.
Zemlje u koje je USA usla nakon WW2 su danas najjace ekonomije sveta.

Zemlje u koje je Rusija usla nakon WW2 su danas raspad u svakom smislu.

Sad je vec kasno za bilo sta. Postali smo ruska enklava i ostacemo takvi jadni i nikakvi, nastavice po 50.000 ljudi godisnje da nnapusta Srbiju jer nece da zivi u truležu, ekoloskom užasu, rastućem nacionalizmu i ostalim budalaštinama.
1. Objasni ono što smatraš očiglednim, jer nije svima
2. Zbog čega (ako pod "nama" misliš na državu)? Kako to može biti gore od ulaska fašista 1941. Ti veličaš fašizam???
3. Koji saveznici (bombardovali nas u tom istom ratu) i koja bi to drugačija priča bila?
4. Šta znači najjača ekonomija? Ove koje ti apostrofiraš su najzaduženije zemlje, sa planskom privredom, diktaturom birokratije, sa ekonomijom baziranom na uslugama, prenaseljene migrantima...
5. Naprotiv, te zemlje imaju šanse da žive samostalno, da sačuvaju nacionalni i kulturni identitet. Imaju šansu i za ekonomski razvoj bez da ugrožavaju i pljačkaju druge, ako uspeju sa grbače da sklone zapadne pljačkaše.
Ti kao da s Atosom (alias Dlugomirom) sediš u istoj klupi na partijskim sastancima.
 
Poslednja izmena:
hm...a ovo su nezavisni mediji...ovi su gori od ,,nato" medija...Koha Ditore i Rilindija, u Pristini su objektivniji od ovih patriota i srbendi..e moj zaludjeni narode...zazeleli ste se ponovo radikala i socijalista, eto vam ih pa se usrecite po drugi put
1,3 MILIONA srbalja nema završenu ni osnovnu školu, ne treba da ih žališ nego pljuneš i zaboraviš.
 
Шта ти имаш да истражујеш ко стоји иза медија. НАТОсендвичари ће те оптужити да си русо/путинофил. :lol:
sendvicari nemaju pravo coveku da zabrane da bude sta hoce

zamisli ti da ja likovima kao de sisti moram da se pravdam iz amerike da mrzim putina? pa mene ameri kolege zafrkvaju da mi je putin rodjak, i sta sad ja treba da se pravdam? ne, ja ih jos vise podyebavam, da je rodja lud
 
Kao sto neko rece, u toku je najjaca propagandna akcija zadnjih par decenija usmerena na stanovnistvo u Srbiji, sa ciljem da se okrene od Rusije. Na medijskim firmama koje su u vlasnistvu United Media (N1, Nova S, Danas, itd.) defiluju lica (komentatori, analiticari, opozicioni lideri itd.) koja izgovaraju uglavnom bezocne lazi, i to sve iste. Ja nisam ni pro-ruski ni pro-zapadni, ali je pocelo da me iritira besomucno unisono laganje, pa sam pogledao ko u stvari kontrolise ove medije. Sve su ovo javni podaci i lako mogu da se provere za par minuta na Internetu (za nestrpljive, nije Djilas.)

Ovako:

- United Media pripada firmi United Group BV, registrovanoj u Holandiji.

- Vecinski vlasnik United Group BV je KKR (Kohlberg, Kravis, Roberts & Co), investment firma koja kontrolise skoro $ 1 trilion.

- U okviru KKR, za medije u Evropi su nadlezni Henry Kravis (drugo "K") i David Petraeus, oboje clanovi americkog CFR (Council on Foreign Relations), "an American think tank specializing in U.S. foreign policy", a prakticno najjaci generator americke spoljnje propagande.

- Uzgred, David Petraeus je bivsi sef CIA.

Toliko o nezavisnim medijima. Svi koji se tamo pojavljuju bi morali da budi registrovani kao strani agenti. Ovo su vrlo proste stvari i tu nema mnogo diskusije.
Uprava Krstarice, da bi demokratski smanjila natpise tadašnje opozicije, uvela UREDBU:
"uvažavaju se teme samo onih koji čine vlast"
zbog toga je bilo nemoguće čuti stav Dr.Vojislava Šešelja koji je pobedio haški tribunal i sa medjunarodnim pravom. Podsetimo da je Dr.Vojislav Šešelj navlačio Haški tribunal na RATNO PRAVO pa kad su namirisali tanak led obustavili postupak i počeli sa pisanjem nove optužnice a u medjuvremenu Šešelju odredili dve godine zbog neustajanja hohštaplerima... tu je Mladić recimo pao iz hrabrosti... a nije trebao...


e sad kad DEMOKRATIJU VALJA PRIMENITI NA DEMOKRATAMA (a znamo šta je Čerčil rekao za takve)
Krstarica uvodi ANEKS UREDBE (naknadna pamet) da se mogu postavljati vesti iz "validnih izvora registrovanih u APR-u"
To praktično znači sledeće: Boris Tadić nema šta da traži na forumu Krstarice niti se uvažava njegovo mišljenje jer po prvoj uredbi ne čini vlast (čak ni cenzus nije prešao!) tako da njegovo nije merodavno ali... eeee... tu je aneks uredbe pa natpis iz Danasa ili sa sajta N1 može jer su oni u APR-u a obratio se Boris Tadić čije se ne uvažava. Eh da je Boris Tadić samo nego svaki ker koji ne bi da pere sudove u restiranu na fensi lokaciji kao što je Beograd Na Vodi za 60.000 din mesečno.

To je zato što i CIA može da napravi medij i da ga registruje u APR a država Srbija NIJE DONELA ZAKON POPUT RUSIJE DA SE CIA ORGANIZACIJE MARKIRAJU JAVNO I OBAVEZNO

Od loše majke & još goreg oca...
Sve bi to Vojvoda Mišić streljao pa tek onda krenuo u boj.

1,3 MILIONA srbalja nema završenu ni osnovnu školu, ne treba da ih žališ nego pljuneš i zaboraviš.
Škola daje znanje ali ne daje pamet.
Jedan od mojih deda nije imao školu ali je imao raznih žena i silan porod.

A ovde komšija inženjer - i druga žena mu pobegla, bez dece

p.s. koj će ti škola kad privatnik odredjuje stepen za odredjeno radno mesto, zloupotrebljava veću stručnost a plaća kao nižu koju ne bi da zaposli?
 
Poslednja izmena:
Kao sto neko rece, u toku je najjaca propagandna akcija zadnjih par decenija usmerena na stanovnistvo u Srbiji, sa ciljem da se okrene od Rusije.
tema ti je odlicna; izvini sto ja nemam dovoljno resursa da se upustam dublje, vec samo gledam krajnje domete:
rysi prze hipersonicnim, naplaccuju resurse u rubljama [zlatu], pridobijaju naftne [arape] i proizvodne [kinu/indiju] igrace i uspostavljajuci svoj nsp, a zapadni mediji mogu samo do odredjene tacke da idu sa ispiranjem pameti [jel, videli smo vec mockin'bird mediu u proslosti, a i skoro za vreme korone]
 
1. Objasni ono što smatraš očiglednim, jer nije svima
2. Zbog čega (ako pod "nama" misliš na državu)? Kako to može biti gore od ulaska fašista 1941. Ti veličaš fašizam???
3. Koji saveznici (bombardovali nas u tom istom ratu) i koja bi to drugačija priča bila?
4. Šta znači najjača ekonomija? Ove koje ti apostrofiraš su najzaduženije zemlje, sa planskom privredom, diktaturom birokratije, sa ekonomijom baziranom na uslugama, prenaseljene migrantima...
5. Naprotiv, te zemlje imaju šanse da žive samostalno, da sačuvaju nacionalni i kulturni identitet. Imaju šansu i za ekonomski razvoj bez da ugrožavaju i pljačkaju druge, ako uspeju sa grbače da sklone zapadne pljačkaše.
Ti kao da s Atosom (alias Dlugomirom) sediš u istoj klupi na partijskim sastancima.
pre ulaska sila osovine 1941g, dogodio se 27 mart...da li je taj puc 27 marta, bio pametna stvar za srpski narod...sto se tice sklanjanja zapadnih pljackasa, ja bih prvo sklonio ove domace pljackase...sps, srs, dos...a evo i reprize sa domacim pljackasima SNS i SPS

1,3 miliona nepismenih sedi i nada se da će ukrasti nešto i obogatiti se preko noći.
tako nekako
 
Nikakvu dozvolu nisu tražili 14. oktobra 1944. godine u Kruševcu, a Tito je u tom momentu bio u Rumuniji.
Na razumem šta si hteo da kažeš?
Staljin je "tražio" i "dobio" dozvolu za ulazak u Jugoslaviju i pomoć pri oslobađanju u septembru 1944.
Tito je tad bio u Moskvi, a navodna saglasnost je tražena zbog eventualnog ulaska Britanaca u Jugoslaviju.
Ni Titu, ni Staljinu nije bilo u interesu da Englezi uđu u Jugoslaviju, to je i razlog zašto je tražena saglasnost.
Znači, ako Rusi traže dozvolu za ulazak, to bi morali i Englezi, koji su u tom momentu bili u Grčkoj, da urade.
 
mnogo više kradu tzv.obrazovani lopovi nego neobrazovani lopovi jer ih i zakon štiti

medjutim obrazovanje ne treba mešati sa patologijom

ima i poštenih pismenih i poštenih nepismenih
slazem se...lopov je lopov, bez obzira na obrazovanje ili kucno vaspitanje...samo obrazovani kradu kulturnije, gledaju taj lopovluk da pokriju kroz neke zakonske norme, ima nekog straha od posledica...kod ovih drugih, kao som na bucku...sto se tice patologije, ona je prisutna u obe populacije
 
Vraćaju se pred kraj ili u limenim sanducima
Pa odlazi većinom sirotinja, gde da se vraćaju?
Pogledaj onaj kič od ogromnih kućerina koje su sagradili i koje zvrje prazne - vrate se iz pečalbe isceđeni i nikakvi,
leže u tim kućama par meseci polupokretni i onda se presele na onaj svet.
Ja pričam o normalnim ljudima koji preko imaju mogućnost da u svojoj struci zarade po pet puta više nego ovde,
ne o onima koji lome kičmu po gradilištima u EU za siću.
 
slazem se...lopov je lopov, bez obzira na obrazovanje ili kucno vaspitanje...samo obrazovani kradu kulturnije, gledaju taj lopovluk da pokriju kroz neke zakonske norme, ima nekog straha od posledica...kod ovih drugih, kao som na bucku...sto se tice patologije, ona je prisutna u obe populacije
ova zemlja IMA mnogo vrednih ljudi i pametnih inženjera i poslovodja ali je sistem lopovski naštelovan tako da nisu poželjni i retko napreduju a i ako napreduju vezane su im ruke pa odustanu

do koga je?
 
ova zemlja IMA mnogo vrednih ljudi i pametnih inženjera i poslovodja ali je sistem lopovski naštelovan tako da nisu poželjni i retko napreduju a i ako napreduju vezane su im ruke pa odustanu

do koga je?
pokretacka snaga kod naroda se istrosila...tako da je sada neko stanje letargije, sto je veoma opasno po srpski narod...to me podseca na velike vrucine, a onda se naoblaci i krenu padavine...samo, usled temperaturnih razlika, dodje do teskih oluja i padavina grada...da prevedemo, imam utisak da srpski narod cekaju teske nesrece,,,bice prolivanja krvi i to u veoma velikom obimu...katastrofa za Srbe
 
pokretacka snaga kod naroda se istrosila...tako da je sada neko stanje letargije, sto je veoma opasno po srpski narod...to me podseca na velike vrucine, a onda se naoblaci i krenu padavine...samo, usled temperaturnih razlika, dodje do teskih oluja i padavina grada...da prevedemo, imam utisak da srpski narod cekaju teske nesrece,,,bice prolivanja krvi i to u veoma velikom obimu...katastrofa za Srbe
Naravno, kad smo počeli da razmišljamo živimo na fazon kako da dobijemo nešto, umesto kako da stvorimo nešto.
 
Pa odlazi većinom sirotinja, gde da se vraćaju?
Pogledaj onaj kič od ogromnih kućerina koje su sagradili i koje zvrje prazne - vrate se iz pečalbe isceđeni i nikakvi,
leže u tim kućama par meseci polupokretni i onda se presele na onaj svet.
Ja pričam o normalnim ljudima koji preko imaju mogućnost da u svojoj struci zarade po pet puta više nego ovde,
ne o onima koji lome kičmu po gradilištima u EU za siću.
nažalost i ti koji odu na Zapad za kičma-trans poslkve ipak bolje prodju nego ovdašnji

ovde se:
- dobije plata za prvi mesec, dalje je...
- moraš da imaš svoj klan jer ako si u grupi sa seljacima oni svi kukaju kako ne valjaš ništa a baš na tvoje mesto može jedan iz njihovog swla, nije bio tu jer završavao preča posla

toga na Zapadu NEMA
ima da radiš i za to dobijaš naknadu
a poslove na njivi radi ali prvo otkaz
 
Шта ти имаш да истражујеш ко стоји иза медија. НАТОсендвичари ће те оптужити да си русо/путинофил. :lol:
on istrazuje ciju i mocking bird medije
a mi istrazujemo globalni zapad nato-stan ey-robiju, evo do cega smo dosli, da nije to zapad nego sever bi da izgladni jug, da pocrkaju zuti i crni,:

Hudson: Is US/NATO (With WEF Help) Pushing For A Global South Famine?

teaser image
Is the proxy war in Ukraine turning out to be only a lead-up to something larger, involving world famine and a foreign-exchange crisis for food- and oil-deficit countries?
 

Back
Top