markostar96
Zainteresovan član
- Poruka
- 135
Pozdrav,kupio sam chroma key platno,za sad cu snimati sa obicnom kamerom,imam osvetljenje,sve je super sem softvera,znaci:
Treba mi
-Besplatan
-Lak za koriscenje
-Sa modifikacijama
-Nezahtevan u smilsu Konfiguracije Kompjutera posto imam samo 256 mb rama.
-Download'labilan
Hvala svima na pomoci !!!
HRISTOS VOSKRESE !!!
Treba mi
-Besplatan
-Lak za koriscenje
-Sa modifikacijama
-Nezahtevan u smilsu Konfiguracije Kompjutera posto imam samo 256 mb rama.
-Download'labilan
Hvala svima na pomoci !!!
HRISTOS VOSKRESE !!!