CHRISTINA AGUILERA

  • Začetnik teme Bliznakinja
  • Datum pokretanja
Bliznakinja:
Da ali to je bilo ranije,pre nego sto je promenila imidz.Iskreno vise mi se svidja kao Dirrty girl nego kao neka plava glupacica koja ne zna sta radi.da li ti je to nesto poznato?Hmmmmmm.....da nije Britni? :D
Pa,da.vidis kako si ti pametna!Kako je Kristina tad kopirala Britni...Nego,nije ni bitno,ni Britni nije vise mala bebi plavusa!
 
britgirl:
Bliznakinja:
Da ali to je bilo ranije,pre nego sto je promenila imidz.Iskreno vise mi se svidja kao Dirrty girl nego kao neka plava glupacica koja ne zna sta radi.da li ti je to nesto poznato?Hmmmmmm.....da nije Britni? :D
Pa,da.vidis kako si ti pametna!Kako je Kristina tad kopirala Britni...Nego,nije ni bitno,ni Britni nije vise mala bebi plavusa!
ma ne ....naravno da nije :lol: :lol: :lol: hihihih!!!!Christina uopste nije kopirala Britni,hvala Bogu.Mozda je Brit kopirala Christinu.Nikad se ne zna!!!
 
Bliznakinja:
britgirl:
Bliznakinja:
Da ali to je bilo ranije,pre nego sto je promenila imidz.Iskreno vise mi se svidja kao Dirrty girl nego kao neka plava glupacica koja ne zna sta radi.da li ti je to nesto poznato?Hmmmmmm.....da nije Britni? :D
Pa,da.vidis kako si ti pametna!Kako je Kristina tad kopirala Britni...Nego,nije ni bitno,ni Britni nije vise mala bebi plavusa!
ma ne ....naravno da nije :lol: :lol: :lol: hihihih!!!!Christina uopste nije kopirala Britni,hvala Bogu.Mozda je Brit kopirala Christinu.Nikad se ne zna!!!
Britni se prva pojavila!
 
Ne pricaj sa njom nabodi je!

E ljudi,obe su kuckice,samo je pitanje koja je manja,mislim da je ipak manja Kristina,a i ima bolji glas,danas sam gledala na VH1 njeno odrastanje blablabla,i kad je imala 7 godina pevala je na nekom nastupu najtezu pesmu od Vitni Hjuston i to fenomenalno. Britni moze da otpeva samo Leptiricu sarenicu.Uz to Britni je skroz antipaticna,folira se nenormalno,i samo nesto ke.nja.
Inace,sto se tice onog poljupca,sve tri su ispale jadne i bedne,pa jel ste culi sto su one dve da li Ruskinje ili ne znam po uzoru na ove tri kao htele da prenesu poruku i ljubile se na sred menze,pa kad su ih suspendovali cak je i majka branila cerku,a ove dve su strajkovale s nekim panoima ispred skole.Fuj.Ma nek se vataju i jedni i drugi,ali ne u javnosti.
 
Sta reci o Kristini??Devojka stvarno ima izvanredan glas i to je mnogo puta dokazala. :) U pocetku je bila jako slatka i dobra devojcica ali sada mora da se prizna da pokazuje malo vise nego sto treba.Ince sve njene pesme su zrelije i svaka ima lepu poruku.Dobra je ona. :D
 
teahc:
Sta reci o Kristini??Devojka stvarno ima izvanredan glas i to je mnogo puta dokazala. :) U pocetku je bila jako slatka i dobra devojcica ali sada mora da se prizna da pokazuje malo vise nego sto treba.Ince sve njene pesme su zrelije i svaka ima lepu poruku.Dobra je ona. :D
Lepo da ima neko sem mene da voli Christinu. :D
Pozdrav teach!
 
Li'l' Bitch:
Ne znam kako je ti volis,ali devojka stvarno ima dobar glas.Samo "malo" je preterala sa svojim stripped stilom!
Ali pesme su joj OK.
pa slusam je bas zbog tog dobrog glasa i sjajnih pesama...a ovo sto je preterala sa stripped stilom to je njena stvar.Nase je samo da (ne)uzivamo u njenoj muzici.
curtsey.gif
 
Ja bas mislim da je Xtina skroz OK,mnogi je ne vole,ne znam zasto.Ima mocan glas,stvarno volim ceo njen posledji album.Dobro igra,a i slatka je.Jedino mi se ne svidja sto stalno napada ostale izvodjace.
 
AMY-LEE:
e bliznakinja ti si neka fenserka koja slusa te mtv *****,a??ma najjace da je neko voli debela ruzna glupa *****! :twisted:
Stvarno ne razumem zasto moras da vredjas one koje ne volis!Ako je ne volis,ne moras da je psujes.To bas zna da zaboli fanove.Ja nisam neki njen fan,ali ona je skroz OK,imam i njen poslednji album i cesto ga slusam.Ne mozes reci da nije talentovana.
 
Dita:
AMY-LEE:
e bliznakinja ti si neka fenserka koja slusa te mtv *****,a??ma najjace da je neko voli debela ruzna glupa *****! :twisted:
Stvarno ne razumem zasto moras da vredjas one koje ne volis!Ako je ne volis,ne moras da je psujes.To bas zna da zaboli fanove.Ja nisam neki njen fan,ali ona je skroz OK,imam i njen poslednji album i cesto ga slusam.Ne mozes reci da nije talentovana.
to zna da zaboli fanove....jao,jadni,stvarno mi ih je zao..... :cry: :cry: :cry:
e svasta :roll:
 
Volim Kristinu ima dobar poslednji album......Lepa je,ima dobar glas i ima dobre pesme....Ali ako ne volis druge izvodjace,ne vredjaj ih.Ja takodje volim i Britney i mislim da je talentovana,sta god drugi rekli.Ne podnosim Amy lee,zato sto pljuje druge,a ne vidi kolika je ona budala.Svako ima pravo na svoje misljenje.Ni Britney ni Kristina ne bi uspele da nisu dobre u svom poslu-tacnije talentovane.
 
Crazy_creature:
Pesmica je sjajna, upravo je skidoh sa neta.
:happy: :)

Odakle?
I ja volim tu pesmu i volim Kristinu jer ima super glas.
I meni se ne sviđaju neki drugi izvođači, ali ni za koga ne govorim da je "glupa, ružna i debela krava" i tako to, jer su ukusi različiti i ne treba nikoga vređati samo zato što nam se ne sviđaju njegove pesme
 

Back
Top