CHIR na nezgodnom mestu.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

buudala

Stara legenda
Poruka
75.204
Buduci da se na ovom mom omiljenom pdf u miseriozno pochelo dozvoljavati postavljanje spam tema.

Gde je dozvoljeno postavljanje slichica i blebetanje o svemu i svachemu .


Evo reshih da i ja dam doprinos otvaranjem jedne takve teme.

Dobrodoshli su svi pa chak i "vernici" koji se vredjaju kad im ukazesh na osnovni postulat njihove vere ; postojanje i zlonamernost jedne vrste bica od kojih nas SVE religije brane , shtite.

Nadam se da mi necete postavljati fotografije torti, prasetine i golih zena ovde, mada je to kolko vidim postalo dozvoljeno na ovom pdf u
 
Poslednja izmena:
Blesava tema. :):)
Evo za otvaranje, da krene... :):)

april-fool-illus.jpg









PS/
Manje cuge, mozda chir i prodje.....
 
A vidim ovde i novi neotkriveni talenat za kompjutersku grafiku.

Zadivljen sam Vashim sposobnostma da sklapate duhovite kolazhe :hahaha:

Ewo kolachitj za nagradu i fala shto posetjujesh moju spam temu , pandan Milicinoj "kafani"
koja je ochigledna spam tema a moderator je nije zatvorio.

cookie-monster.jpg
 
Nsiam vreovao da zparvrao mgou rzmaueti šat čtaim.
zaavljhujći nobcnioej mćoi ljdskuog mgzoa pemra irtažsiavnjima nučaimka njie vžano kjoim su rodesldoem npiasnaa slvoa u rčei, jdieno je važno da se pvro i psldeonje sovlo nlaaze na sovm msteu otasla solva mgou btii u ptponuom nerdeu i bez ozibra na ovu oloknost tkest mžeote čtiati bez pobrlema. Ovo je zobg tgoa što ljuduksi mzoak ne čtia savko slvoo poebsno, već rčei poasmrta kao cleniu.
Oavj preomećaj je šljiavo nzavan "tipoglikemija".
Kome su još vaanži grmaaitka i prapvois?
 
Poslednja izmena:
Buduci da se na ovom mom omiljenom pdf u miseriozno pochelo dozvoljavati postavljanje spam tema.

Gde je dozvoljeno postavljanje slichica i blebetanje o svemu i svachemu .


Evo reshih da i ja dam doprinos otvaranjem jedne takve teme.

Dobrodoshli su svi pa chak i "vernici" koji se vredjaju kad im ukazesh na osnovni postulat njihove vere ; postojanje i zlonamernost jedne vrste bica od kojih nas SVE religije brane , shtite.

Nadam se da mi necete postavljati fotografije torti, prasetine i golih zena ovde, mada je to kolko vidim postalo dozvoljeno na ovom pdf u

Zaboravio sam al evo ispravljam ;

Gej rendzeri STOP:mrgreen:
 
A dal da idemo dalje u razotkrivanje opsesije Gay red rangera WC sholjama i njegove analne fiksacije , zavistje od odluke moderatora treba li dozvoliti postojanje ovakvih tema koje sluze nichemu sem legalizovanom spamovanju ,na shta ih upozoravam josh od Maja.

Ako imaju sachuvane poruke zbog kojih sam kaznjavan voleo bih da ih pregledaju i porazmisle o njihovom sadrzaju.
 
A jel mogu ja jednu da "ošinem" ( misleći na reč, jel ), pre nego što se odjavim na neko vreme?
Mogu li ?
Evo, će da rečem, pa mi sudite u odsustvu:
Kao deca ste!!! :)
Obojica ste gotivni ( u jeee, ala mrzim ovu novokomponovanu terminologiju, al ću ipak sad da je upotrebim ) likovi, obojica ste, po mom skromnom mišljenju, pametni ljudi, obojica ste cool... možda se zato toliko i "gložite"
Zar nebiste ( ili se piše odvojeno, a? ) mogli da zakopate ratne sIkire, sikirice i ostala ladna oružja i orudja, i da popušite lulu mira. Onda razmenite darove dobre volje, ono - jelenske kože, raznobojne perle i slične stvari od neprocenjive vrednosti, pa ondak udružite vojske, konje i ljudstvo, i ... i stvarno, šta dalje???
Ma, jooook, ratujte vi i dalje... ili nemojte... ili ipak...
Ne zamerite, ni jedan od vas, ali samo na neki nadam se duhovit način želim da vam skrenem pažnju da je ovo glupo. Smeh je lek, zar niste čuli?
A ima i ona narodna - udri sikiraciju na zaezanciju.
A postoji i ona - život je smrtan!!! Zar zaista da ga potrošimo na svadju????
Pall mall - mislite o tome.

E, sad me streljajte :mrgreen:
 
Budutji da sam ovu temu i otvorio da bih izazvao razmishljanje o dvostrukim arshinima po kojima se na ovom pdfu ljubimcima tolerishu krshenja pravila foruma
Šta je zabranjeno?

* prijavljivanje pod tuđim nadimkom
* korišćenje više različitih nadimaka
* postavljanje ilustracija koje nemaju veze sa temom diskusije
* otvaranje tema o drugim učesnicima Foruma
* otvaranje tema koje nisu u vezi sa određenim forumom
* otvaranje već otvorenih tema, jer će biti zaključane ili izbrisane
* objavljivanje privatne komunikacije, osim uz saglasnost svih strana koje učestvuju u prepisci
* ometanje normalnog rada Foruma

i ochekujem njeno vrlo skoro zatvaranje, slozicu se sa tvojom konstatacijom da jeste detnjasto ali zabavu shvatamo svak na svoj nachin.A mene posecivanje ovog pdf a bash zabavlja.
Pozdrav:bye::bye:
 
Poslednja izmena:
Упознао сам ГИН натопљена, бар соба краљица у Мемфису,
She tried to take me upstairs for a ride. Она је покушала да ме горе за вожњу.
She had to heave me right across her shoulder Она је испустити право да ме преко рамена
'Cause I just can't seem to drink you off my mind. Јер ја не само да изгледа да пијеш од мог ума.

It's a honky tonk women То је хонкы тонк зена
Gimme, gimme, gimme the honky tonk blues. Гимме, Гимме, Гимме хонкы тонк блуз.

I layed a divorcee in New York City, Ја положио распуштеница у Њујорку,
I had to put up some kind of a fight. Морао сам да ставим неке врсте борбе.
The lady then she cornered me in Rose's, Дама је сатеран у ћошак онда ми је ружа,
She blew my nose and then she blew my mind. Она је експлодирала мој нос, а затим је експлодирала мојим мислима.

a vidi prevoda......... :zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top